VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Za svoj naravno. Pa nećete valjda reći da će Vatrex opstati kad uđemo u EU. Skup je, ne znam da šije a KINEZA ima 1.300.000.000. Odlučite sami hoćete li financirati GUBITAŠA, a kad poklone dionice radnicima auuuuuuuuu…..kako će cijena doći na razine iz 2003. [bye]

Gle fuki,što se mene tiče taj tvoj Vatrex moze otiči i na nulu.Ja sam ti prijatelju uložio u Varteks a vjerujem i ostali koji pišu na temi VARTEKS. Moram priznati da nikad nisam čuo za taj tvoj VATREX pa ako možeš nešto podrobnije………… [tongue]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


Za svoj naravno. Pa nećete valjda reći da će Vatrex opstati kad uđemo u EU. Skup je, ne znam da šije a KINEZA ima 1.300.000.000. Odlučite sami hoćete li financirati GUBITAŠA, a kad poklone dionice radnicima auuuuuuuuu…..kako će cijena doći na razine iz 2003. [bye]

Netko bi jeftino dionice …

Ma nemojte, zar da ulažem u GUBITAŠE ????? Pa radije ću dati novce u KARITAS !!!

Pa poanta ulaganja u dionice je da radnici meni ZARADE a ne da ja njima DAJEM za plaće !!! [bye]

Nadam se da ste štedili za crne dane. Nebo se upravo zacrnilo.

a kako im dajes za placu kupovinom dionica?????
ima nesto novo u zakonodavstvu koje kaze da imaoci dionica usvoje po jednog radnika i finaciraju ga dok mu unuci ne zavrse fakultet 🙂

lik napravio profil prije 10 dana i pljuje po dionici kojoj ne zna niti ime – meni je to dovoljno 🙂

sve je lako kad si mlad :)

Dobio sam PRISTUPNICU/PUNOMOC od Udruge malih dioničara Varteks za zastupanje na Glavnoj skupštini Varteksa koju treba ptpisati.

"Članarina se ne plaća. Prije nego ćemo glasovati za neku odluku, uvije ćemo tražiti Vaše mišljenje…
Vlada Republike Hrvatske usvojila je program ESOP Varteks, tako da je omogućeno malim dioničarima kupnja dionica uz veliki popust, a sve na ime vraćenih dućana i robnih kuća u RS, Kosovu, Crnoj Gori i BiH-i.
S pravom se očekuje da će u svemu ovome glavni akteri biti naša Udruga i sindikati. Ako nam ukažete svoje povjerenje mogli bi biti jedna od najjačih vlasničko-interesnih skupina u Varteksu d.d. To bi moglo znatno utjecati na rast dionica."

Netko dobio?

konacno nesto konstruktivno, ako mozes postai mail udruge (ako je imaju ) ili kontakt osobe bilo bi korisno da im se mozemo javiti…
hvala


konacno nesto konstruktivno, ako mozes postai mail udruge (ako je imaju ) ili kontakt osobe bilo bi korisno da im se mozemo javiti…
hvala

U naslovu poruke je Udruga malih dioničara Varteks, Zagrebačka 94, Varaždin
Nema maila, a na dnu je MARIJAN MITROVIĆ, v.r.
predsjednik Skupštine i to bez potpisa.

Pristupnica mi izgleda ko da je 1000 puta iskopirana na staroj kopirki.

Sumnjivo maksimalno!!
Vasa misljenja?

Ma i ja sam to dobio.
Glupost. Prema onom šta piše da naši glasovi mogu jedino vrijediti preko njih na skupštini, i da prihvaćamo ako se učlanimo sva njihova pravila, a o pravilima koja bi nas obavezala nigdje ni riječi, te da ćemo učlanjenjem doći do dodatnih jeftinih ESOP dionica su sve apsolutne laži i gluposti.
Totaln MINUS je pobrala ta udruga sa moje strane. Udruga dioničara, a nezna zakon. Ma sramota!
A fotokopija kao sa onih prastarih ručnih kopirki – jadno!

Kakva firma, takve kopije !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

I zašto bi ja njima dao svoje glasove?
Ja ću svoje glasove dati Košćecu na slijedećoj skupštini, a ne nekoj udruzi nepismenih!


Kakva firma, takve kopije !

Nisam siguran da znaš o kojoj firmi pričaš.Da ne misliš možda da je Varteks kopirao??

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

New Report

Close