Varga zbog automobila u proračun uplatio 3.679,76 kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Varga zbog automobila u proračun uplatio 3.679,76 kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Hm, 2 kn po kilometru …

Milanović ga je , ko malo dijete – zašpotao radi zlouporabe službenog položaja.?

Milamović donosi Uredbu kojom će se zabraniti korištenja službenih vozila u privatne svrhe….. Ispravno.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

e tek sada se popišao i najbolje bi mu bilo da se povuče. do sada nije napravio ništa protuzakonito, no ovime je pokazao da to što je napravio ipak ne smatra ispravnim.
a sve zajedno je smijurija i glupost medija koji forsiraju nebitnu priču.

a bandić je radi ustupanja gradskog vozila radi prijevoza bolesnice na lijećenje u austriju zaradio kaznenu prijavu i istražni zatvor[emo_vrtimise]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

ovo je po mom misljenju vlada za alan ford-a , ali nisu mi jasni ljudi koji cijeli dan razmisljaju o autima !!!
što se mene tice neka spava u njemu samo neka plati !
pa to je ipak ministar,ima ih 15-16 ali mi u Hrvatskoj imamo baren 3 000 lokalnih kauboja koji isto tako tako koriste auta od opcina, zupanija , komunalija i sl, do inspektora i svih mogucih u ovoj drzavi koji to mogu koristiti(zaboravio sam dvd) pa do tog da u nedilju dolazu u crkvu sa sluzbenim vozilima, a to znam jer ih vidim !!!

svi su oni gadljivi.

Možda nije stigao na svom autu zamijeniti zimske gume…pa , je ovo bilo jednostavnije rješenje….?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

iznos pokazuje kako gospodin zna biti pedantan, ako ga se uhvati, ne vjerujem da ih neće prvom nevidljivom prilikom, u znatno većem iznosu, vratiti u svoj džep

550,80 kuna za gorivo
Amortizacija, 2 kn po km ili nešto slično – to je realniji trošak, zar ne?

New Report

Close