Valamar i mirovinci ulaze u Stari Hvar: Nakon obnove Arkade i Lavande zapošljavat će 500 ljudi

Naslovnica Forum Komentari članaka Valamar i mirovinci ulaze u Stari Hvar: Nakon obnove Arkade i Lavande zapošljavat će 500 ljudi

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ulaganja mirovinaca su hvale vrijedna, prvenstveno njihove kadrovske odluke koje su u cilju zaštite naših mirovina. Iskreno mi je drago što svaki mjesec uplaćujem u taj sustav. Želja mi je da u budućnosti mogu i više novaca ulagati u mirovinski sustav jer vjerujem da zbog kvalitetnih i prvenstveno lucidnih ulaganja moja mirovina će biti iznadprosječna i omogućit će mi dostojanstven život u trećoj dobi. Bravo.

„Strateško partnerstvo sa mirovinskim fondovima „ i „stabilan dug“ formula su poslovanja i razvoja Valamara!!!
Ako bi sada strukturalistički otvorili ove dvije supstance, vidjeli bi da ta i takova formula poslovanja i razvoja nije u suglasju sa potencijalima turističkog razvoja Hrvatske!!!!
Međutim dok je politička logistika takva kakav jeste, blistava je budućnost pred Valamarom i mirovinskim fondovima do nekog sličnog zakona kao što je Lex Agrokor!!!

New Report

Close