Uvodi se sustav odgovornosti za 60.000 državnih službenika

Naslovnica Forum Komentari članaka Uvodi se sustav odgovornosti za 60.000 državnih službenika

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Zakon o državnim službenicima…..pa, šta je to…? Prvi put čujem…!
Oni su / Vlada HDZ/ sami se složili ZAKOM?

Pa, da li je to normalno- da si na državnom Proračunu, i sam sebi donosiš Zakon
o tome, što si , gdje si, kako dišeše, koliko radiš, što- kad ne radiš- kako,
dok se posvađaš…ako ideš ča..ako zijevaš …ako te boli trbuh….????!!

Zar je moguće da je Vlada 2 GODINE ! čekala i uživala takve nebuloznosti- a da odmah nije skresala nerad, i predstavila asketski politički život, štednju,
moral , rad i poštenje…….. ?

Shvatite, ZAKON O RADU u sadašnjoj formi ..je mlačna voda…!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

60.000 tisuća čega ? Pa, kako jedna mala siromašna zemlja može
platiti 60.000 tisuća službenika u državnim službama………halo…?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


60.000 tisuća čega ? Pa, kako jedna mala siromašna zemlja može
platiti 60.000 tisuća službenika u državnim službama………halo…?

ma tu je uračunat vjerojatno i broj zaposlenih u javnim službama, administracija u bolnicama i sl.

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Milanovićevog je retarda tipa Pale sam na svijetu.Pogledajte sliku pametnome dosta.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Meni je najinteresantnije-tko će reći ovaj je radnik a ovaj nije?
Pa ljudi, sve u državnoj upravi je podređeno politici i vezama uz nju tako da pojam “radnik” postoji samo kao “politički radnik”.
Opet će nesposobni koji su uvijk bili nenadmašni uhljebi istjerati sposobne i radišne, i u upravi će nam ostat samo “otpad” (pardon na izrazu ali je tako) koji se neće moći nigdje izvan korumpirane države moći zaposliti.
Kvalitetu usluge tako smanjene birokracije ne treba posebno opisivati.


Milanovićevog je retarda tipa Pale sam na svijetu.Pogledajte sliku pametnome dosta.

ovdje moram premijera ipak malo uzeti u zaštitu, što se stvarno rijetko može dogoditi, mislim da mu novinari namjerno uvijek izvuku najgoru moguću pozu toga dana, ili jednostavno nemaju bolju , a on im ne smije narediti da ga takvog ne stavljaju u medije

Milanovićev “kitchen cabinet” iz-peperminta-zavladao-drzavom-iako-za-njih-nismo-glasali

Siniša Petrović,
poduzetnik Emil Tedeschi,
guverner HNB-a Boris Vujčić,
šef mirovinskog AZ Fonda Dinko Novoselec,
koji je i premijerov vjenčani kum. Da tu nema ministara Zmajlovića i Hajdaša Dončića, Milanovićev “kitchen cabinet” bio bi sveden na razinu vikend-druženja prijatelja i šulkolega.

http://www.vecernji.hr/hrvatska/decki-iz-peperminta-zavladali-drzavom-iako-za-njih-nismo-glasali-941995 [vecernji.hr]

.

New Report

Close