Uvode se profesionalne mirovine za 80.000 radnika

Naslovnica Forum Komentari članaka Uvode se profesionalne mirovine za 80.000 radnika

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Predlažem da se uvedu profesionalne mirovine za manekenke i sponzoruše. Mislim da je pravedno da nakon 15-tak godina intezivnog trošenja (od svoje 20-35) odu u zasluženu mirovinu. Pa morate se složiti sa mnom da poslije njihove 35 godine taj posao za njih praktično postaje nemoguć (zbog oštre konkurencije), te bi Mirando bi morao povesti računa i o sponzorušama kad već vodi računa o balerinama.
A za mlade preporuka da ubuduće biraju isključivo poslove s kojima se ide u profesionalnu mirovinu u 35 godini života. To bi moglo značiti da će za 15-tak godina cijela Hrvatska biti u profesionalnoj mirovini. [emo_plazi]

Meni je najbolje kako su grcki politicari kupovali potporu novinara. Donjeli su zakon da novinari idu u mirovinu sa 50 godina. Objašnjenje je bilo da rade u izuzetno teskim uvjetima rada jer se na mikrofonima skupljaju bakterije.

Uglavnom jedino sto interesuje ovu vladu je unistavanje ekonomije kako bi se kupili glasovi umirovljenika.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

kad bi se mene pitalo ja bi da se uvede obavezno umirovljenje za sve politicare starije od 35 god.
to bi nas puno manje kostalo od njihovih budalastina.
a kad smo vec kod benificiranih mirovina, njih svakako treba dati prostitutkama, one su barem vrijednije i postenije od nasih politcara, a i vridnije za drustvo .[emo_smijesak][emo_smijesak][emo_smijesak]

New Report

Close