Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://finance.yahoo.com/futures

Zanimljivo za primjetiti da su danas svi mogući indexi (bar za sada) negativni i to poprilično, a energentima raste cijena preko 2%.
Rijetko kada su zadnjih tjedana i mjeseci bili u ovakvom nesrazmjeru, hmmm, tko će koga povući… teško da će ovako ostati do kraja dana.

Kakvo je sad to zelenilo kod amera?? [shocked]Da nije opet Bush nešto brbljao?Treba mu zabraniti javne nastupe [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Kakvo je sad to zelenilo kod amera?? [shocked]Da nije opet Bush nešto brbljao?Treba mu zabraniti javne nastupe [lol]

Neda im se ispod otpora.
Prejako je to za sada.

Mogli bi ameri krenuti mic po mic gore, a mi trkom dole da se banda nakrca pa onda brzo up za amerima.
Ja sam i dalje casholovac ali više niti sam neznam kaj raditi.
Ta man da je i okret trenda neznam kako ćemo mi up.

Ovaj crobex treba zakopati pod zemlju skupa sa manipulatorima mislim regulatorima na njoj

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Crobex je uništen. Amerika ima veće šanse.

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho

Ovdje upišite svoj komentar… [lol] [lol] [lol]
Ovo je jedino kaj se treba reći.
Bravo Julio.
Ali kaj raditi?
Kupiti ili ne?
Pitanje je sad

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Nikaj. Jednostavno čekati novi Zakon i derivate, akoih bude. Jedina i zadnja nada spasenja tržišta u skorijem roku.

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho

@julio

Crobex je uništen. Naprotiv.
Šta bi tek morao reći Belex koji je pao "samo" 80%, sa 3300 bodova na 640 bodova. [shocked]
Preračunato u Crobex to je 1000 bodova.

Da nije bilo INE, Crobex bi bio već na 1500 bodova.
Sjećate li se kako je INA spašavala Crobex u 10 mjesecu.

Stanje se smiruje, bit će OK:

EIB pomaže europskoj autoindustriji

Pritisnuti 15,5-postotnim padom prodaje vozila u zapadnoj Europi u proteklom mjesecu, europski se proizvođači automobila okreću nacionalnim vladama i EU institucijama u potrazi za slamkom spasa od recesije.

Europska investicijska banka (EIB) mogla bi pomoći problemima pritisnutim europskim proizvođačima automobila kreditnim programom vrijednim do 40 milijardi eura. Prema pisanju Financial Timesa, 40 milijardi dolara vrijedan EIB-ov paket spašavanja automobilskog sektora dvostruko je veći od predloženog paketa američkog Kongresa za spašavanje američkih automobilskih divova General Motorsa, Forda i DaimlerChryslera. Detalji toga plana mogli bi biti predstavljeni idući tjedan.

poslovni dnevnik

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!



@julio

Crobex je uništen. Naprotiv.
Šta bi tek morao reći Belex koji je pao "samo" 80%, sa 3300 bodova na 640 bodova. [shocked]
Preračunato u Crobex to je 1000 bodova.

Da nije bilo INE, Crobex bi bio već na 1500 bodova.
Sjećate li se kako je INA spašavala Crobex u 10 mjesecu.


Mogu ti reći da si puno ljepši na avataru već uživo, ja krlezu osobno poznam i vjerujte mi na riječ. [thumbsup]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????




@julio

Crobex je uništen. Naprotiv.
Šta bi tek morao reći Belex koji je pao "samo" 80%, sa 3300 bodova na 640 bodova. [shocked]
Preračunato u Crobex to je 1000 bodova.

Da nije bilo INE, Crobex bi bio već na 1500 bodova.
Sjećate li se kako je INA spašavala Crobex u 10 mjesecu.


Mogu ti reći da si puno ljepši na avataru već uživo, ja krlezu osobno poznam i vjerujte mi na riječ. [thumbsup]
[/quote]

Ja sam bar uložio u izgled i frizuru, a ti? [lol]

*baron
GM znak više nije prikladan avatar sada kada je 7% u plusu pa si ga zamjenio sa frizurom?

Ostalo je još pola sata do zatvaranja u US a dow i s&p su na -05% , sada bi moglo, po običaju , jedno zakucavanje od +/- 3%

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


*baron
GM znak više nije prikladan avatar sada kada je 7% u plusu pa si ga zamjenio sa frizurom?

Ostalo je još pola sata do zatvaranja u US a dow i s&p su na -05% , sada bi moglo, po običaju , jedno zakucavanje od +/- 3%

Ne bih rekao.
Evo stavit ću avatar iz filma TOP GUN.

New Report

Close