Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mora da se ZB fondovi iskrcavaju jer im je Novoselac povukao keš. Ovo je završni udarac u fondovsku industriju u Hrvatskoj. Nakon ovoga mali ulagač više nikad neće ni pomislit uložiti kunu u otvoreni investicijski fond.

@james1, Hvala evo i tebi.

VIVA LA REVOLUCION !!!


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Nagli skok vrijednosti ruskih dionica

Ruski indeks Micex uzletio je danas 16 posto, dok su istodobno dionice na tržištima u rastu zabilježile najveći rast u posljednja tri tjedna, nakon što su ulagači naglo počeli kupovati jeftine dionice.

Rosnjeft, najveća ruska energetska kompanija, skočila je danas u Moskvi čak 22 posto. Sberbank, najveća banka u zemlji, povećala je svoju vrijednost za 11 posto. Indeks tržišta u rastu, MSCI Emerging Markets, porastao je pak 3,3 posto na 624,07 bodova, nakon što je ovog mjeseca izgubio 23 posto na vrijednosti, pokazuju posljednji Bloombergovi podaci. Od početka godine, navedeni indeks izbrisao je čak polovicu svoje vrijednosti.

A mi ??? Kad ćemo mi ??? Ajmo FM i ostali !!! GRIC, GRIC !!! [pray]

Rusi su jučer pali 12%, danas su porasli 12%.

[img]http://slike.hr/slika.php?z=rusi0.png[/img]

Utjecaj svakako će se osjetiti sljedeći dan, no, jača kupnja na LKPC.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Nagli skok vrijednosti ruskih dionica

Ruski indeks Micex uzletio je danas 16 posto, dok su istodobno dionice na tržištima u rastu zabilježile najveći rast u posljednja tri tjedna, nakon što su ulagači naglo počeli kupovati jeftine dionice.

Rosnjeft, najveća ruska energetska kompanija, skočila je danas u Moskvi čak 22 posto. Sberbank, najveća banka u zemlji, povećala je svoju vrijednost za 11 posto. Indeks tržišta u rastu, MSCI Emerging Markets, porastao je pak 3,3 posto na 624,07 bodova, nakon što je ovog mjeseca izgubio 23 posto na vrijednosti, pokazuju posljednji Bloombergovi podaci. Od početka godine, navedeni indeks izbrisao je čak polovicu svoje vrijednosti.

A mi ??? Kad ćemo mi ??? Ajmo FM i ostali !!! GRIC, GRIC !!! [pray]

…………kolega , jel mi se čini ili ja kod vas čujem ŠKRGUT ZUBIJU??? [bye]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

moderatoru:

zlonamjerni komentari nam nisu potrebni
možete li barem na trenutak razmisliti je li nekima ovdje mjesto

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Evo i Ameri se zelene … [thumbsup]


Sutra idemo 10% gore, futuresi pokazuju zelenu travu neviđenu. Kako rast nije održiv tako ni ovaj pad nije.

Ovo su neviđene gluposti.
Danas nema odbijanca, znači možda sutra.


Bit će svima žao, ali takvi su ljudi. Europa i Amerika poludjela.

Kako je poludjela amerika.
Tebi je bull run 1,5% rasta.
Daj se skuliraj.


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

malo iz svjetskih medija….
Top Stories
Stocks Appear Headed for Strong Open on IBM Results- AP

Wall Street appeared headed for a strong open Thursday after IBM Corp. reaffirmed its profit outlook and investors hoped that the panic selling that cascaded through global markets a day [/b]

cini se da ce i ameri u plus…
EU hita prema gore.
FTSE oko +2%!
regija – slovenci plus +5%!

mi? sakuljamo snage…
[smiley]

Ameri tonu od otvaranja. Stagnacija opet.
Ne bu dobro.
Vaš link

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Belex15 743,88 +1,83
Belexline 1.567,26 +0,05
SBITOP 1.222,67 +4,30
SBI20 5.477,28 +4,56

zse … POTOP …

[bye]


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Belex15 743,88 +1,83
Belexline 1.567,26 +0,05
SBITOP 1.222,67 +4,30
SBI20 5.477,28 +4,56

zse … POTOP …

[bye]

Naši fondići danas spašavali daljnji potop belexa (i svojih uloga), a nas k’o j… [angry]

New Report

Close