Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samodolček ajd objasni ovo:
Ili za šta ti ono primaš plaću (za kontrolu koga ili čega?)?

To cartmann

10 godina 70%.
To je 5.44% godisnje.
Malcice pretjerujes.

Ma to je sve zbog onog morskog psa

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep



zavrsit cemo s oko minus 3..

Završit ćemo još danas u zelenom [thumbsup]
Čim ova manipulacija popusti, a hoće već prije podne.

P.S. Iza 16h bilo bi pošteno da poraženi citira bolje predviđanje uz čestitke (ja tvoje hoću ako budemo na cca -3% [wink]
[/quote]
JA navijam za tebe 😉

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

Prodajte, radite sto hocete.

Prava vrijednost firme ce se vidjati kada netko ide kupiti neku firmu>
kao INU recimo.
Zato je onda jos i gluplje zasto netko prodaje danas po 2100 a svima vrijedi barem 2800.
Ne??

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Prodajte, radite sto hocete.

Prava vrijednost firme ce se vidjati kada netko ide kupiti neku firmu>
kao INU recimo.
Zato je onda jos i gluplje zasto netko prodaje danas po 2100 a svima vrijedi barem 2800.
Ne??

Zato što ljudi niti su educirani niti znaju, a htjeli bi brzo lovu + manipulacije gdje god stigneš.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

nije glupo ni prodavat ni kupovat… 🙂

ina je win win situacija 🙂

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

MOlimo Boga da Europa ne ode u crveno, imače smo stvarno zaglibili.




zavrsit cemo s oko minus 3..

Završit ćemo još danas u zelenom [thumbsup]
Čim ova manipulacija popusti, a hoće već prije podne.

Stvarno optimisticno dragi kolega! Neka,neka. Bolje optimisti nego pesimisti
P.S. Iza 16h bilo bi pošteno da poraženi citira bolje predviđanje uz čestitke (ja tvoje hoću ako budemo na cca -3% [wink]
[/quote]

[/quote]

Samo mi je optimizam još ostao, to ne mogu u crveno tako lako stjerat [lol]
Danas opet malo ulazio, nije bilo loše ali opet fond menageri porušiše i to pa se eto malo (s razlogom) jedim kao što se i vidi iz tekstova. Da su se ameri ili evropa okrenuli danas nebih se bunio to je ukalkulirani rizik ali ovo nije bilo sportski, na domaćem terenu te domaći sudac tako ne štedi nije fer [lol]
Idem sad van, lijep je dan, a i sve što se danas moglo vidjeti na zse se dogodilo, sad hoćemo li završiti na -3% ili na +1% manje je važno.
Ako novac od INA-e stigne sutra ili u početkom idućeg tjedna i ameri se ne zacrvene ovih dan-dva mogli bi lijepo potegnuti idući tjedan (stvarno neznam odakle mi više dolazi ovaj optimizam [lol] ).

Crobex JEDNAKO Nikkei
-9,12%
Tokio express.
Dionice izlaze iz blokade i nastavljaju padati. Evo VDKT, HDE, INA

I još malo…

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

futursi lagano klize na dole, europa prepolovila plus [cry]




zavrsit cemo s oko minus 3..

Završit ćemo još danas u zelenom [thumbsup]
Čim ova manipulacija popusti, a hoće već prije podne.

P.S. Iza 16h bilo bi pošteno da poraženi citira bolje predviđanje uz čestitke (ja tvoje hoću ako budemo na cca -3% [wink]
[/quote]
JA navijam za tebe 😉
[/quote]

Samo mi jedna i to velika teza ne ide u prilog. Proljetos smo isto tako jedan dan tonuli usprkos svima i sutra dan je pisalo da su naši fondovi spašavali belex, a ovdje se iskrcavali (ima smisla jer i tamo imaju svoje uloge).
Linkao sam tekst juče da su se tamo svi usrali zbog pada od 9%, tako da nije nemoguće da se ponavlja isti scenarij i da će kod nas oporavak kasniti (a ako ameri pocrvene) i/ili preskočiti ovaj krug.
Za sada sve ide u tom smjeru jer da je bio iskrcaj zbog panike već bi se lagano vraćali ali za sada od toga ništa.

P.S. I ja navijam za sebe ali ostaje mi sve manje vremena [lol]
Sportski ću ti čestitati iako se nitko neće baš radovati [wink]

New Report

Close