Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Europa se budi,a mi opet spavamo kad ne treba. [cry]

Amerika …+5% a u velikoj frci, Europa trenutno oko +2,5% a u maloj frci, a mi sigurni (zahvaljujući Rohatinskom) uz lagani dolazak keš-a (INA) i mi u MINUSU.To su male tajne velikih kuhara.
[/quote]
Sad Mi čekamo da nam investicijski fondovi prodaju jeftino 🙂
[/quote]
HAHAHAHAHAH svaka čast


ako ste guglali onda ste vidli da je guglu dobit rapidno narasla,he,he,heee

a najviše su guglali baroni,treba pokupiti sve te čađave vijesti,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,haaaaa

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT


da indija kupi dio velike krune

a indijci nategnu kraljicu kad vec nema princeze. Tj kad su postojece princeze gadnije od kraljice

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.



ako ste guglali onda ste vidli da je guglu dobit rapidno narasla,he,he,heee

a najviše su guglali baroni,treba pokupiti sve te čađave vijesti,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,haaaaa
[/quote]

što će reći da i baroni daju doprinos razrješenju hitnotekarne krize [proud]

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT




Stari mačak.

Warren Buffett: Why I’m Buying U.S. Stocks Now

Warren Buffett wants the world to know that it’s time to get greedy right now, as fear sends stock prices plunging across the globe.

http://www.cnbc.com/id/27230391


Shit, i Warren je na prodaji. Nije dobro…
[/quote]
whuahauha

baš sam to htio reči…jao nama…Bufet javno govori da kupuje dionice…je je kako da ne…

on svima govori…sada brzo kupite tako da on kupi skuplje kasnije…a jooooj stara baraba se iskrcava…
[/quote]
svaka cast… i meni je palo na pamet: sta je tako glasan sa GE i Goldmanom? Ima negdje i link o tome da tako stiti glavninu porfelja al ga sad ne mogu nac.
Stari mudrac postao mega globalni druker [lol]
Svima je valjda jasno da je prerano uletija. Ne zato sto je htio , vec sto je morao.

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

moj filing za osjećaj mi kaže.
housing i building odrađeni sa -1 do -1,5…..još čekamo consumer sentiment u 15.55
taj sentiment je zadnja tri mjeseca, dvaput bio točno kao očekivano a zadnji put prebacio za dosta (očekivali 64, došlo 73…za danas očekuju 66)…pa ni ovaj put ne očekujem neka ružna iznenađenja.

ententinis koje firme izvješćuju danas još?





Stari mačak.

Warren Buffett: Why I’m Buying U.S. Stocks Now

Warren Buffett wants the world to know that it’s time to get greedy right now, as fear sends stock prices plunging across the globe.

http://www.cnbc.com/id/27230391


Shit, i Warren je na prodaji. Nije dobro…
[/quote]
whuahauha

baš sam to htio reči…jao nama…Bufet javno govori da kupuje dionice…je je kako da ne…

on svima govori…sada brzo kupite tako da on kupi skuplje kasnije…a jooooj stara baraba se iskrcava…
[/quote]
svaka cast… i meni je palo na pamet: sta je tako glasan sa GE i Goldmanom? Ima negdje i link o tome da tako stiti glavninu porfelja al ga sad ne mogu nac.
Stari mudrac postao mega globalni druker [lol]
Svima je valjda jasno da je prerano uletija. Ne zato sto je htio , vec sto je morao.
[/quote]
zakaj prerano?

pa ta man da i popuši tih 5 mlrd kaj je to za njega?
a možda mali nasjednu i krenu u šoping pa se on iskrca?

ma buffet je muljator svoje klase premda skidam kapu da ga vidim jer je ipak zaradio goleme količine love…

a drugo razlika je kad trebaš kupiti dionice za 500 000 kuna ili za 15 mlrd $…

nije baš isto…stoga njemu i odgovora da se ide dole gore dole dole..

plus ovo kaj je kupio je kupio povleštene dioncie koje daju 10% dividende…stoga nije on neki primjer da bi trebali rasti…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


ententinis koje firme izvješćuju danas još?

Čekaj da proda, pa pitaj, to će biti poslije 16.00 sati. A i promjena indentiteta je proces.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

DAX u minusu

bit će bolje................

Zato sto SVE ukazuje da ce ovo sranje trajati i trajati – shebat citavu realnu ekonomiju. Dok ovi bankarski pederi nadoknade citav cash flow CIJELOG SVIJETA (osim Kine i nove azijske asocijacije) privreda i consumption ce se ugasiti.
A nakon toga … cemo bit sretni ako se ne otvori globalna inflacija, pa dizanje kamata … ode sve u PM!!! sto se tice dionica

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

Kako obecavajuce:
http://www.finviz.com/ [bye]

….postoje Holivud i Frenki boj, Diznilend, bejzbol i rok en rol.. [bye]

Dow 8,750.99 -228.27 -2.54

Nasdaq 1,681.93 -35.78 -2.08%

S&P 500 921.26 -25.17 -2.66%

10 Yr Bond(%) 3.8860% -0.0500

Ich Boss, Du nix

sranje od consumer sentimenta očekivano 66, došlo 57….zadnje je bilo 73… [embarass]

U. of Michigan: Consumer Sentiment Registers Biggest Monthly Drop Since Survey Launch; At 57.5

bit će bolje................


….postoje Holivud i Frenki boj, Diznilend, bejzbol i rok en rol.. [bye]

Dow 8,750.99 -228.27 -2.54

Nasdaq 1,681.93 -35.78 -2.08%

S&P 500 921.26 -25.17 -2.66%

10 Yr Bond(%) 3.8860% -0.0500


***obrisano*** ovo danas završava u plusu.

New Report

Close