Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A gdje su nestali ententinis i ekipa?

Fale nam njihove pažljivo izguglane loše vijesti. Morate priznati.

Mislim da je amerima prekipilo s crvenilom. Nema veze više ni fin. kriza ni recesija, kupuje se sve od reda i to na veeelikim prometima.


ljudi su pokupovali, dok su ovce navlacili, zato i pisu na forumu
oko 12 ih ocekujem jer do onda prodati… [lol]
ili ce se osjetiti prozvanima [smiley]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Što se navedenih tiče, valjda vam je svakako jasno, odlaskom jednog odlaze svi, što vam to govori?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ameri danas manje raspolozeni:

Futures
Dow -1.73%
S&P 500 -1.64%
Nasdaq 100 -1.78%
[rolleyes]



A gdje su nestali ententinis i ekipa?

Fale nam njihove pažljivo izguglane loše vijesti. Morate priznati.

Mislim da je amerima prekipilo s crvenilom. Nema veze više ni fin. kriza ni recesija, kupuje se sve od reda i to na veeelikim prometima.


ljudi su pokupovali, dok su ovce navlacili, zato i pisu na forumu
oko 12 ih ocekujem jer do onda prodati… [lol]
ili ce se osjetiti prozvanima [smiley]
[/quote]

kolega mislim da previše pojednostvaljujete stvari…………niti je bitno njihovo pisanje niti pisanje steve krampa………………….to je sve isti obrazac……………možda im je čak i vlasnik isti?

ne vrijedi trošiti vrijeme na čitanje njihovih postova
ja ih uglavnom preskačem

ni stevo se nije javljao neko vrijeme nakon što je mol dao ponudu na 2.800, što vam to govori… [smiley]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


Samo da BubaŠpara ne dođe, tada dolaze i luki i znanac i ivana i? Pogađate?

bubašpara ne može doći ………….dobila je link ( kao i karoje miga ) [bye]

eu se zasad dobro drži

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

GDAXI DAX 4,729.17 4:46AM ET 106.36 (2.30%)

polako ali sigurno idemo up..njemcima se više neda biti u crvenom, a nama?
još manje + novci od ine

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

EU trade balance
očekivano -5,4mrd
došlo -6,1mrd

baš me zanima dal će EU burze i trepnut na ovo, jel ono nije američki podatak.

Kolege slobodno me pucajte kecevima ali

Futures
Dow -2.07%
S&P 500 -2.17%
Nasdaq 100 -2.00%

Eu lagano tonu prema 0

kolega mislim da previše pojednostvaljujete stvari…………niti je bitno njihovo pisanje niti pisanje steve krampa………………….to je sve isti obrazac……………možda im je čak i vlasnik isti?

ne vrijedi trošiti vrijeme na čitanje njihovih postova
ja ih uglavnom preskačem

ni stevo se nije javljao neko vrijeme nakon što je mol dao ponudu na 2.800, što vam to govori… [smiley]

Budi siguran, a možeš i kod Vjeke provjeriti, da se ja ne zamaram s tim otvaranjem dodatnih nickova i drukanjem gore-dolje. Možeš ti mene preskakati i u buduće, slobodno.

Ali činjenica ostaje, tko god je poslušao moje mišljenje na INA-i proteklih 2 mjeseca – dobro je prošao.

A to gdje sam ja i što pišem znaju oni koji me imaju na listi prijatelja. Znaju da sam tu. Samo više nema smisla ništa pisati – napišeš nešto pozitivno-druker si koji prodaje, napišeš nešto negativno ili sumnju pobudiš u nečiju tvrdnju-druker si na dolje koji hoće kupiti. Ali s tim "vijestima" iz svijeta stvarno ste pretjerali. Kako vam se da?

Forum je postao bolestan i treba mu katarza. To je sigurno.

Odrađujemo jučerašnju EU ili se pripremamo za današnju Ameriku?:

Symbol Name Last Trade Change Related Info
DJZ08.CBT Dow Jones Indus. Dec 08 8,966.00 Oct 16 0.00 (0.00%) Chart
NVU09.CME E-Mini Nasdaq 100 Sep 09 1,946.75 4:28am ET 0.00 (0.00%) Chart
ESZ08.CME E-Mini S&P 500 Dec 08 914.50 5:35am ET 26.50 down(2.82%) Chart
YMZ08.CBT Mini Dow Jones Indus.-$5 Dec 08 8,755.00 5:25am ET 211.00 down(2.35%) Chart
NQZ08.CME Nasdaq 100 Dec 08 1,280.50 5:35am ET 42.50 down(3.21%) Chart
SPZ08.CME S&P 500 Dec 08 915.20 5:35am ET 25.80 down(2.74%) Chart

Ich Boss, Du nix

Sta rade ovi ludaci???
Futures
Dow -2.68%
S&P 500 -2.84%
Nasdaq 100 -3.23%

AIG cuts perks, borrows $12B

bit će bolje................

Danas dolazi lova od INE a sve pada. Čudno? Meni nije.
Mjesec dana svi pišu da dolazi 6 milijardi love od INE i da će tržište eksplodirati na gore. Znači, to očekivanje rasta već je ugrađeno u sadašnje cijene. Lova sjeda na račune i što se događa? Cijene padaju jer svi koji su kupovali nastojali su preduhitriti druge i kupiti prije njih, pa onda njima uvaljati robu po +20% većim cijenama. Otud jučer nagli zaokret crobexa prema gore iako je počeo s -6%.
Međutim, sad kad su svi kupili, više nema volje za daljnjom kupnjom već za prodajom onoga što se kupovalo zadnjih dana. Dodajte tome da je EU pala oko -15% u 2 prethodna dana, da je USA jučer samo nadoknadila pola minusa od prekjučer a da su im futursi sada već preko -2% i to je ovo što sad gledamo.

čemu TUGA, čemu BOL??? kad postoji ALKOHOL

futursi u americi nisu NIMALO ljepi


EU trade balance
očekivano -5,4mrd
došlo -6,1mrd

baš me zanima dal će EU burze i trepnut na ovo, jel ono nije američki podatak.


ajde ti reci nama sto bi se trebalo dogoditi,
u kojim drzavama je + u kojima je – [huh]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

New Report

Close