Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zna li se o kakvoj je vijesti rijec?
Ovi preko bare se ne sale. Samo da tako izdrze cijelo trgovanje. Eu ce zasigurno zavrsiti malo dublje u pozeljnom zelenom teritoriju


…Sad će opet "analitičari" izjavljivati da to nema veze sa našim TK.

Da vam pravo kažem, na žalost nema.
Jer u naše ZSE nitko neće injektirati niti 1milion $, da ju malo probudi, a kamo li neki veći iznos.
Prvo će se Amerika oporaviti, možda, pa onda druge države.

Pričaš gluposti,naravno da će se US oporaviti.A kod nas na našem plitkom tržištu ima novaca…budeš vidio kak će se stvar na dobro okrenuti.Itekako brzo i jako.Pa kod nas " face " vole lovu više nego nekadašnju DM.Samo da dode do preokreta trenda na svjetskom tržištu a ja mislim da je to jako blizu,dan,dva,mjesec ali sigurno.

Krkanko zaglavio u cashu i sad plače jer zna da nam predstoji sutra zeleni green raly i + blokade, a on ništa neće stići kupiti na otvaranju [lol]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://moneycentral.msn.com/detail/stock_quote?ipage=qdi&Symbol=%24INDU

americani luduju prebili 11k

11,028.83 +203.66 +1.88%

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Krkanko zaglavio u cashu i sad plače jer zna da nam predstoji sutra zeleni green raly i + blokade, a on ništa neće stići kupiti na otvaranju [lol]

blokade nisu nešto pozitivno, najgluplji izum

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

uključujući i Vernon Smith, izražavaju veliku zabrinutost sa predloženim bailoutom.

Bepo, 25.09.2008. u 17:38
For these reasons we ask Congress not to rush, to hold appropriate hearings, and to carefully consider the right course of action, and to wisely determine the future of the financial industry and the U.S. economy for years to come.

I love argument, I love debate. I don't expect anyone just to sit there and agree with me, that's not their job. Margaret Thatcher

blokade nisu nešto pozitivno, najgluplji izum

Zašto glup izum? Zato što dionica ima svoju silaznu i ulaznu putanju, dok blokade to blokiraju. Odnosno blokade omogućuju još veči pad/rast potpuno bezrazložno, jer blokada često mijenja psihološki moment investitora i vjeruje da sada pogotovo mora kupiti ili prodati nakon blokade, a to može niti dosta nezgodno, nakon što je nešto palo ili raslo već 10%. Da ne duljim, blokade su omogućile nekim dionicama da dođu neslućenih visina, zato i ova korekcija je toliko jaka. Zakon ionako donose velike banke i ini veliki igrači na tržištu prema potrebi.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Krkanko zaglavio u cashu i sad plače jer zna da nam predstoji sutra zeleni green raly i + blokade, a on ništa neće stići kupiti na otvaranju [lol]

Volio bih i ja da se uspostavi jedan zdravi i pravilan trend prema gore, ali na žalost, od toga nema još
ništa.
Molim razlog vašeg bull run-a i blokada?
Jesu li nešto riješili u svezi onih 700B $j jer ako nisu, mogli bi na žalost dolje, a to mi ne paše jer sam i u dionicama.


@LookaBorna

Ne razumijem čemu euforaija kad:
– ameri mogu do kraja dana u minus
– ameri mogu sutra u minus
– ameri nemaju jasan rend
– ništa radikalno nije sređeno u svezi krize, banke dalje propadaju
– ovo mi liči na INA-MOL isčekivanje

FNM +45.98%
FRE +49.68%

AIG +19.56%
JPM +6.68%

Prvi dva su direkrno vezani uz program 700B $

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Sve mi smrdi da će Ameri dobiti puno više od 700 mlrd., i da će to biti okidač.

Obama na vijestima na RTL-u rekao da će se program 700B$ riješavati u slijedećih 40 dana.
Mislim da samo na ovom forumu očekuju rješenje do petka. [shocked]


Obama na vijestima na RTL-u rekao da će se program 700B$ riješavati u slijedećih 40 dana.
Mislim da samo na ovom forumu očekuju rješenje do petka. [shocked]

Nema veze, indijanci ne gledaju RTL…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

a evo što kaže McCain:

NEW YORK – John McCain expressed confidence Thursday that Congress and the Bush administration can reach consensus before markets open Monday – AP


Sve mi smrdi da će Ameri dobiti puno više od 700 mlrd., i da će to biti okidač.

Samo to nije smrad vec miris i to pozitivan.

New Report

Close