Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



normalno da je Istok siromašan…. jer je stoljećima branio bogati Zapad od pljačkaša…….i svakih 40 godina je bio popaljen, popljačkan i defacto je svakih 40 godina kretao od početka……..[tongue]

osim toga bogati Zapad je opljačkao cijeli svijet da bi bio bogat…od Kine, Južne Afrike, Južne Amerike itd……i dan danas to rade……samo sad to rade kreditima i derivativima…..a ne helebardama i mačevima [bye]


s kojeg kraja svijeta si ti?
od koga je istok branio zapad kad su lopovi na zapadu?
[/quote]

lokalno se u regiji branilo bogate od turaka i tako to……..a globalno su britanci, nizozemci, španjolci pljačkali cijeli svijet………ne znam što vam tu nije jasno…. [smiley]

Uvijek je jug i istok problem. Nevjerojatno kako ta "geografija" stvara problema :rotfl: Kao i kod nas, na istoku kronično i bezizlazno siromšatvo, na jugu jednako kronično divljaštvo, sve po uobičajenim obrascu. Fala Bogu da imamo Sjevernu Hrvatsku i Istru+Kvarner, bez toga bismo bili "pravi jugo-istočnjaci", nagore od oba svijeta, ne bi nam niti Grčka, niti Sicilija bila ravna. Fala Bogu da je RH tako raznolika pa da imamo i neke zaista lijepe i ponosa vrijedne stvari.

Za ovo, "kolega" Lynx idete na moju ignore listu i to kao prvi (a vjerojatno i jedini) član. Ovako etiketiranje ljudi je sramota i ja molim administratore da izbrišu ove Lynxove postove kojima se širi mržnja i netrpeljivost između dijelova Hrvatske. Dosta nam je tih podjela i pametnjakovića kao što je i ovaj tu "kolega" kojima je jedini cilj unijeti nemir i kaos u ionako komplicirano društevno stanje kakvo je danas u nas. Zato molim poslovni.hr da poduzme nešto oko kolege jer ako možete štititi kolegu XY onda bi mogli zaštiti i nas "divljake s juga Hrvatske" kako nas tu etiketira Lynx.

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


Uvijek je jug i istok problem. Nevjerojatno kako ta "geografija" stvara problema :rotfl: Kao i kod nas, na istoku kronično i bezizlazno siromšatvo, na jugu jednako kronično divljaštvo, sve po uobičajenim obrascu. Fala Bogu da imamo Sjevernu Hrvatsku i Istru+Kvarner, bez toga bismo bili "pravi jugo-istočnjaci", nagore od oba svijeta, ne bi nam niti Grčka, niti Sicilija bila ravna. Fala Bogu da je RH tako raznolika pa da imamo i neke zaista lijepe i ponosa vrijedne stvari.

Za ovo, "kolega" Lynx idete na moju ignore listu i to kao prvi (a vjerojatno i jedini) član. Ovako etiketiranje ljudi je sramota i ja molim administratore da izbrišu ove Lynxove postove kojima se širi mržnja i netrpeljivost između dijelova Hrvatske. Dosta nam je tih podjela i pametnjakovića kao što je i ovaj tu "kolega" kojima je jedini cilj unijeti nemir i kaos u ionako komplicirano društevno stanje kakvo je danas u nas. Zato molim poslovni.hr da poduzme nešto oko kolege jer ako možete štititi kolegu XY onda bi mogli zaštiti i nas "divljake s juga Hrvatske" kako nas tu etiketira Lynx.
[/quote]
Hvala Bogu da smo i mi Istijani i Primorci dobili malo zasluženog medijskog prostora jer uvije k je sjever i jug zg-st. i sad kad netko nešto malo bocne Dalmaciju odmah revolucija. ma nemoj.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich




normalno da je Istok siromašan…. jer je stoljećima branio bogati Zapad od pljačkaša…….i svakih 40 godina je bio popaljen, popljačkan i defacto je svakih 40 godina kretao od početka……..[tongue]

osim toga bogati Zapad je opljačkao cijeli svijet da bi bio bogat…od Kine, Južne Afrike, Južne Amerike itd……i dan danas to rade……samo sad to rade kreditima i derivativima…..a ne helebardama i mačevima [bye]


s kojeg kraja svijeta si ti?
od koga je istok branio zapad kad su lopovi na zapadu?
[/quote]
lokalno se u regiji branilo bogate od turaka i tako to……..a globalno su britanci, nizozemci, španjolci pljačkali cijeli svijet………ne znam što vam tu nije jasno…. [smiley]
[/quote]
ma meni puno toga u svijetu nije jasno, ali dok imamo tebe da nam sve pojasniš, nema starha. [thumbsup]


Za ovo, "kolega" Lynx idete na moju ignore listu i to kao prvi (a vjerojatno i jedini) član. Ovako etiketiranje ljudi je sramota i ja molim administratore da izbrišu ove Lynxove postove kojima se širi mržnja i netrpeljivost između dijelova Hrvatske. Dosta nam je tih podjela i pametnjakovića kao što je i ovaj tu "kolega" kojima je jedini cilj unijeti nemir i kaos u ionako komplicirano društevno stanje kakvo je danas u nas. Zato molim poslovni.hr da poduzme nešto oko kolege jer ako možete štititi kolegu XY onda bi mogli zaštiti i nas "divljake s juga Hrvatske" kako nas tu etiketira Lynx.

Ako si se prepoznao to je tvoj problem!
Ja sam dobro objasnio na što mislim pa svaki čestiti stanovnik Juga zna da njega cijenim i o čemu govorim (njemu idem u prilog i s njim suosjećam glede problema s kakvima živi).
Ako ti želiš gledati svijet kroz ružičaste naočale i poricati ono što vidiš u svojoj okolini (još uvijek se nadam da nisi dio toga) to je tvoj problem, ali zbog toga ne možeš suzbijati slobodu govora.
Svatko ima pravo govoriti i o ružnim stvarima ako ga tište. Obzirom da tamo valjda živiš, tebe bi trebale tištiti i više nego mene, umjesto da ovako "ignorantski" reagiraš! Ne možemo zatvarati oči pred onime što postoji, problemi su tu da se s njima suočimo a ne da ih poričemo.


Hvala Bogu da smo i mi Istijani i Primorci dobili malo zasluženog medijskog prostora jer uvije k je sjever i jug zg-st. i sad kad netko nešto malo bocne Dalmaciju odmah revolucija. ma nemoj.

Čekajte, vi iz Istre i Primorja ste ljubomorni zbog prepucavanja između Zagreba i Splita, svađa, razbijenih glava i automobila s "pogrešnim" registracijskim oznakama, tučnjava na stadionima između Torcide i Boysa, uvreda koje se na obje strane sipaju bez kontrole. I vi bi to isto, e razumijem? Vjerujte bolje vam je bez toga. I bez ovakvih kao što je Lynx koji vas kao hvale i kojima ste super… Brzo bi vam zabili nož u leđa da im je to od koristi… I vidim da ovi postovi od Lynxa još nisu izbrisani a recimo vaš je…

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Lynx vidim da nešto pišeš ali kao što se vidi u prilogu počasni si član moje ignore liste pa zato bye,bye. Mogu raspravljati s ljudima koji imaju različito mišljenje od mene i to rado činim (čak radije nego s istomišljenicima) ali s ljudima koje ne smijem ovdje nazvati prvim imenom ali se ta riječ rimuje s udala, nemam što pričati.

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Crobex minus 1,44%

TALIJANI minus 0.32%

Pa vidite koji je to kriminal


DAX 30 7109.26 -1.67%
CAC 40 3740.18 -1.77%
FTSE MIB 18209.93 -0.47%
FTSE 100 5848.84 -1.35%
STOXX Europe 50® 2509.91 -1.30%
EURO STOXX 50® 2666.92 -1.56%
DJIA 12505.76 -1.20%
NASDAQ Comp. 2802.62 -2.00%
S&P 500 1319.49 -1.81%
Nikkei 225 9925.92 -1.43%

svi padaju….niko nece dionice..CHF je najbolja investicija..

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

[lol]

crobex -1,5%
It 40 +045%


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

[lol]

crobex -1,5%
It 40 +045%


a italia zadnja 4 dana ,to ne vidis?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

[lol]

crobex -1,5%
It 40 +045%


a italia zadnja 4 dana ,to ne vidis?
[/quote]
zabole me, to je prošlo vrijeme

It mib 40 +1,44%

US 30 +0.27%
US SPX 500 +0.05%
NQ 100 +0.30%

evidentan globalni odbijanac


Lynx vidim da nešto pišeš ali kao što se vidi u prilogu počasni si član moje ignore liste pa zato bye,bye. Mogu raspravljati s ljudima koji imaju različito mišljenje od mene i to rado činim (čak radije nego s istomišljenicima) ali s ljudima koje ne smijem ovdje nazvati prvim imenom ali se ta riječ rimuje s udala, nemam što pričati.

bolje ikad nego nikad

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close