Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Opet veliki pad u Americi.

bravo lojtra što si prodao! barem nečeš moći pogubiti lovu!

sada još prestani spamati i iritirati ljude svojim apokaliptipčim prognozama!

Tako sam ih iritirao dok sam ih upozoravao da ne kupuju Ingru po 14 kn?

Mene je iritirao jedan forumaš koji je 2007.pisao da će Dlkv pasti sa 1900 kn na 200 kn. Cijeli forum ga je mrzio a da smo ga slušali mnogi bi se spasili. A čovjek je još bio veliki optimist.

Teške škole vas još čekaju na burzi.

spomenuo si ingru… kaj fali kupovini po 14kn ako netko vjeruje u budućnost firme i kupuje na duže staze?

ne razmišljaju svi trejdati za nekoliko postotaka.

veliš teške škole nas čekaju… živa istina jer se cijeli financijski svijet mijenja sve dalje sve brže. prilagositi se ili izgorjeti.

 

inače, neki dan mi bio 22-gi rođendan na zse, tako da sam dožiovio i preživio kojekaj. nemaš straha!

Gospon pa gdje ste. Kaj još slavite rođendan prvog izlaska na burzu. Danas Pili piše i prenosi vijesti da ide veća korekcija vani.

Tržište vani je zrelo za jednu veću korekciju, jedino se Crobi još odupire.

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Vani raspad sistema. Ispalo bude još dobro da sam prodao rivp na 30,60.

Da zbilja, van je sve živo crveno. WTF…. 🤔

A u očekivanju smo, generalno, dobrih rezultata na ZSE.

Oni koji se ne sjećaju prošlosti, osuđeni su da je ponavljaju.

Danas je prilicna panika na svjetskim burzama,vezano za inflaciju u USA (i drugdje).ZSE je malo trziste i mozda ce se “izvuci bolje” od velikih trzista.

nije samo velika inflacija problem nego nova varijanta corona virusa koja bi lako mogla napraviti novi kaos u svjetskom gospodarstvu, a istovremeno su dionice  izuzetno visoko valuirane i imaju ogroman prostor za korekciju

Nova opasna varijanta korone potvrđena i u Izraelu, EU predlaže zabranu letova iz ugroženog područja

Novi, opasniji, soj korone izazvao paniku: Uvode se nove mjere, padaju cijene na burzama, zlato je skuplje


https://net.hr/danas/svijet/who-procjenjuje-treba-li-ova-varijanta-koronavirusa-izazvati-zabrinutost-34a92110-4e8c-11ec-8aa1-0217bd33ecea

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

https://www.glasistre.hr/gospodarstvo/omikron-omeo-oporavak-gospodarstva-eurozone-u-prosincu-markit-764937

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

opaaa…ovo ne sluti na dobro

Velika središnja banka danas označila kraj ere superjeftinog novca

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Danas “potopi” na velikim azijskim burzama,ali ja te situacije koristim za dokup dobrih dionica sa predstojecim dividendama po daleko nizim cijenama.

Ne treba panicariti vec treba koristiti prilike za dokup .

Nitko ne spominje debelu korekciju na burzama širom svijeta. Kad će to kod nas, danas popodne? Mislim da će padati dionice koje su rasle a recimo tpng bi trebala rasti jer su počele naglo naruđbe za letove.

New Report

Close