Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

S&P 500


3,090.23


+4.60%


 


Dow 30


26,703.32


+5.09%


 


Nasdaq


8,952.17


+4.49%

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

A one pic… od Njemaca danas iz plusa u minus, jesu tetke a gle kako to američani rade.

I nadam se samo da ce zse sutra raditi.

USA u velikom plusu jucer nakon najave stimulansa i smanjenja kamatnih stopa.

Azija ih “sramezljivo prati”,no i Azija je u plusu na pocetku trgovanja.

Mozda je dno (privremeno) blizu?

Azija je lijepo pocela,ali plusevi se tope velikom brzinom.

Mislim da bi USA mogla ponovno dolje.

Seeker, 02.03.2020. u 22:09
Sve je u plusu. Evo Ameri gotovo 5%.

Mislim da je bitna percepcija javnosti i medijska pokrivenost,a ona je vrlo negativna.

https://www.24sata.hr/news/u-italiji-je-situacija-puno-gora-nego-u-kini-prije-mjesec-dana-678964

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

…i može li nam netko konačno objasniti kako pristupiti zahtjevima za prijateljstvo jer meni piše da ih je 12 ali nikako ne vidim kako ih otvoriti????….zato sorry svima, nije moja krivnja….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Po ovima oporavak neće tako brzo:

“Očekujte trenutačan skok dionica”, rekli su stratezi JPMorgan pod vodstvom Mislava Matejka.

“Međutim, vjerojatno daljnje širenje virusa, kao i proširenje propadanja aktivnosti, sugerira da će se tržišta boriti za održiv oporavak, što potencijalno vodi do smanjenja snažnog apetita za rizikom.”


U JPMorganu kažu da će stopa zaraze virusom prvo trebati stići na vrhunac, što se očekuje da će se dogoditi u travnju i svibnju, prije nego što dionice dođu do trajnog oporavka…”

 

https://www.seebiz.eu/trzista/jpmorgan-ocekujete-brzi-oporavak-trzista-tesko/226403/

Ignore: KressoM, delux

avax10, 03.03.2020. u 08:46
Po ovima oporavak neće tako brzo:

…a u međuvremenu indexi narasli gotovo 6%. Toliko  o vrsnim analitičarima.

@seeker

pa lijepo ti piše da će biti trenutačan skok dionica (koji se jučer desio) i da će nakon toga biti nastavak pada sve do vrhunca epidemije u travnju ili svibnju

 

brejking njuz! FED spuštio kamatu

da, da… strašni analitičari.

FED upravo srezao kamatnu stopu 0.5%… indexi odmah narasli 1-2%.

Ako je netko bio short, gadno je stradao. Vjerojatno su takvi genijalci i bili short…

 

 

Seeker, 03.03.2020. u 16:48
da, da… strašni analitičari.

FED upravo srezao kamatnu stopu 0.5%… indexi odmah narasli 1-2%.

ne znam gdje ti gledas ali USA je opet u krvi do koljena,a noćas/sutra će povući sve ostale burze! tko je nasjeo na ovaj bull trap ostat ce bez gaca sutra

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

Seeker, 03.03.2020. u 16:48
da, da… strašni analitičari.

Indexi u USA su na oko -3%,a ne u plusu.Rezanje kamatnih stopa nije bas nesto pomoglo.

New Report

Close