Uskoro Mercedes iz Podmoskovlja? Ulaganje od 300 milijuna dolara

Naslovnica Forum Komentari članaka Uskoro Mercedes iz Podmoskovlja? Ulaganje od 300 milijuna dolara

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

eto kako se nijemci drže sankcija protiv rusije. pa moskva je tržište br. 1 za mercedes i njih zaboli ona stvar za sankcije. jedino mi ih poštujemo, a živimo od turizma gdje rusi najviše troše. umjesto njih dolaze nam klošari na more i zagađuju okoliš, a ne troše ništa.

...povijest se ponavlja...

Zašto mi na granicu s Rusijom šaljemo vojsku a Nijemci u Rusiju mercedese?


Zašto mi na granicu s Rusijom šaljemo vojsku a Nijemci u Rusiju mercedese?

pitaj naše gospodare. nijemci mercedese, japanci lexuse, talijani ferrarije i odjeću i parkete i pločice, francuzi modu , parfeme i nakit..a mi?

...povijest se ponavlja...

Ista je stvar i s mojom firmom. Mi ne mozemo slati proizvode više u rusiju, ali dijelovi za tvornicu u rusiji idu redovito iz austrije, njemačke i švicarske. Ima tome već dvije godine, otkako su uvedne te tobožnje “sankcije”.


Ista je stvar i s mojom firmom. Mi ne mozemo slati proizvode više u rusiju, ali dijelovi za tvornicu u rusiji idu redovito iz austrije, njemačke i švicarske. Ima tome već dvije godine, otkako su uvedne te tobožnje "sankcije".

šalji preko makedonije. tako rade mnogi, pa napravi i ti. tamo otvoriš firmu i deri…pa dio naših mandarina tako je otišao u rusiju, ali su rusi skužili i vratili ih nazad. mi smo im u posebnoj nemilosti jer kad ti slavenska braća okrenu leđa, posebno si osjetljiv na to. a oni su zlopamtila…

...povijest se ponavlja...



Ista je stvar i s mojom firmom. Mi ne mozemo slati proizvode više u rusiju, ali dijelovi za tvornicu u rusiji idu redovito iz austrije, njemačke i švicarske. Ima tome već dvije godine, otkako su uvedne te tobožnje "sankcije".

šalji preko makedonije. tako rade mnogi, pa napravi i ti. tamo otvoriš firmu i deri…pa dio naših mandarina tako je otišao u rusiju, ali su rusi skužili i vratili ih nazad. mi smo im u posebnoj nemilosti jer kad ti slavenska braća okrenu leđa, posebno si osjetljiv na to. a oni su zlopamtila…
[/quote]

znam da je bilo primjera reizvoza prasadi preko srbije i da je to zaustavljeno, međutim kod nas se radi o energetskim transformatorima, koje je teško “prošvercati” na taj način 🙂




Ista je stvar i s mojom firmom. Mi ne mozemo slati proizvode više u rusiju, ali dijelovi za tvornicu u rusiji idu redovito iz austrije, njemačke i švicarske. Ima tome već dvije godine, otkako su uvedne te tobožnje "sankcije".

šalji preko makedonije. tako rade mnogi, pa napravi i ti. tamo otvoriš firmu i deri…pa dio naših mandarina tako je otišao u rusiju, ali su rusi skužili i vratili ih nazad. mi smo im u posebnoj nemilosti jer kad ti slavenska braća okrenu leđa, posebno si osjetljiv na to. a oni su zlopamtila…
[/quote]

znam da je bilo primjera reizvoza prasadi preko srbije i da je to zaustavljeno, međutim kod nas se radi o energetskim transformatorima, koje je teško "prošvercati" na taj način 🙂
[/quote]

Otvori firmu u makedoniji, tamo zaposli jednoga koji će usarafiti deklaraciju na transformatoru, čime stroj postaje made in macedonia i onda pravac rusija. Ako mogu drugi, možete i vi. Srbija je pod većim nadzorom zbog geopolitičkih odnosa, makedonija nije, a nije član eu, samo je kandidat. U trgovini sa rusijom, bjelorusijom i kinom i eu ima povlašteni status

...povijest se ponavlja...

New Report

Close