U svih 89 Lidlovih trgovina diljem Hrvatske iste cijene

Naslovnica Forum Komentari članaka U svih 89 Lidlovih trgovina diljem Hrvatske iste cijene

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

H V A L A ! Nema ljepšeg na moru- kad skužiš – da imaš jednaki trošak prehrane – ako kuhaš
za obitelj, kao i kod kuće !………..ostao bi cijeli život …..na moru…uz takav trgovački centar…. !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@miami,

to sam i mislio da si jadna bogčija i da kuhaš na moru.

Zar si ni nemožeš svojim radom zaraditi peneza bar za odmor od par dana na moru bez kuhanja ?

.

Moj se odmor bitno razlikuje. Kad idem s obitelji, idemo s malom djecom, obavezno pripremimo jednom dnevno hranu, bez obzira bili u Parizu, Londonu ili drugdje…..ne samo na našem moru.
Od kad pak je kuhanje sramota?
I obavezno uspoređujem cijenu hrane s našom ….! Uvijek! Iznenadio bi se – kako su cijene jednake
kao i kod nas-. osim mesa.- ono je skuplje – ako je prirodno uzgojeno…naročito u UK, Italiji i sl,..
Kad idem sama , idem u hotel…kaj da ti sad pričam o svemu i svačemu….?
Ti si Pero7, pravi bogec…. moj sin, budući liječnik je bolji kuhar od tebe, i bolji čovjek zbog toga, jer zaljubljen u gastronomiju sam sebi priprema specijalitete, a ima novaca na računu- više od većine
prijatelja s kojima studira…a kćer, magistrica farmacije…je šefica u kuhinji bolja od većine glumaca na ovim tv takmičenjima….ali, šta ćeš..svakome njegova zadovoljstva…
Pa, kaj te nije sram kad dobiš hranu u nekom dobrom hotelu, da sam OCIJENIŠ , da li vrijedi ili ne vrijedi
toliko koliko si platio?… Ti nemaš pojma što jedeš, ako slijepo vjeruješ ponudi zbog luksuza u kojem
ti ga serviraju…Budi pažljiviji….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

NIsu stranci, pogotovo ne Talijani, oduševljeni supermarketima u turističkim središtima…Evo, tražila sam
apartman u Veneciji, baš u ulici Strada Nuova, zbog supermarketa …ili u Rimu, gdje su sakrili
lokaciju SPAR-a u jednoj maloj uličici, cijeli je supermarket u sjajno osvijetljenom podrumu…nikad ga ne bi
pronašli, da nismo bili s djecom…i tražili da nam domaćin , jasno pokaže lokaciju….natpis veličine olovke… a ovo s hotelima…ma, uživaj…… gle, jučer su skinuli / naplatili rezervaciju / …. jednog lijepog
hotelskog lanca…. u koji ću uskoro ići.. ..ti si mlad….pa se moraš malo jače qur-ci-ti-…s tim stvarima.
Meni je doživljaj bitniji.
itd,itd,

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close