Todorićeva Agrolaguna otvara kompleks vrijedan 35 mil. kn

Naslovnica Forum Komentari članaka Todorićeva Agrolaguna otvara kompleks vrijedan 35 mil. kn

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

“Agrokor u plasmanu svog vina ima veliku moć i mrežu vlastitih prodajnih mjesta. Zapravo ne znam da li u svijetu ima još sličnih primjera takve koncentracije proizvodnje i trgovine u jednom. Pitanje je kako će se mali vinari moći nositi s tim pritiskom, koji je sve veći”…
Iz teksta o vinima pred par mjeseci. Odgovor je:nikako. Manji proizvodjaci će redom propast. Ne mogu pratit ta ulaganja niti konkurirati cijenom. Ključ u bravu.

todorić sa cijelokupnom svojom proizvodnjom je manji nego sama vinarija tikveš iz makedonije.

cijene koje ima u maloprodaji -konzumu nisu uopće konkurentne u usporedbi vrijednost za novac.

elementarni princip proizvodnje vina u svijetu je ime proizvođača (zato ulaze poznate face u proizvodnju ) ili apelacija-položaj koji je posebno vrijedan.

od svih vina u hrvatskoj jedino plavac mali na pelješcu ima apelaciju a sve ostalo je za lokalnu potrošnju i nije konkurentno vani.

uostalom ako ste ikad prelistali neku vinsku enciklopediju primjetit ćete da
hrvatska kao relevantan proizvođač ne postoji na vinskoj karti svijeta.ni kvalitetom,ni prodajom ni cijenom.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Ali zato imamo turizam i ako su turisticki radnici sposobni uklopit ce sve nase proizvode u prodaju preko retorana i hotela ,tu vidim veliku sansu za nase proizvodjace,naravno uskladiti cijenu koja ce biti turistima prihvatljiva,i prodavati mozda i malo jeftinije ali ici na vecu kolicinu,i tu traziti svoj uspjeh ,,,trziste je borba za svako mjesto,,,isto tako i trgovine ,istaknuti nase proizvode i prodavati ih po pristupacnim cijenama,,tako da si i obican radnik moze priustiti da na svom stolu ima domaci proizvod,,,

Nažalost nema izlaska iz krize,
jer je kapital akumuliran na pogrešnim mjestima. Dijelimo se na siromašne i one još siromašnije, (srednju klasu su izbrisali) i onih nekoliko extremno bogatih.
Novac se ljepi na novac, odnosno ide na hrpu. Tko nema bit će još siromašniji.

S veleštovanjem

Sada mi je odmah lakše!!!I Ivan je počeo razmišljati???? Tatek ih je poslao četiri u Pariz ( svi visokopozicionirani u Agrokoru!! na “školovanje” – vjerojatno brzi tečaj, kao Word, Excel )DA LI SE BAREM JEDAN VRATIO SA POLOŽENIM TEČAJEM?????
I jš me zanima je li tečaj bio na Hrvatskom ili su imali prevoditelja!!!
Da mu didica i tatek nisu munuli i dobili hrvatske nekretnine PROPO bi sa karanfilima jer NEMA VIŠE RADNIŠTVA!!! No on je to znao pa je odustao od cvjeteka!!

Baš gledam šta sam danas kupio a njegove je proizvodnje…grill kobasice od Pika,tubu majoneze, deset dkg šunke PiK,litra mineralne….mislim da je danas teško naći domaćinstvo a da ne konzumira neki njegov proizvod. Tip sve drži. Takve koncentracije nema na svijetu

Jel Ivek izračunao koliko treba kravica i mlijeka da se dobije 300 tona sira???? IVEK, IVEK, sjedni -jedan!!![emo_smijeh]

Samo ne znam čime ih je zadužio da su pristali financirati i marketinški podržavati njegovo propalo piće Ginetu? Na lijepe oči sigurno nisu

Mislio sam na Ninu Jakovčića župana koji je bio tamo na otvorenju…još je falio samo Velja Ostojić,ministar koji je zamracio rekordnu svotu od 25 mil kn i sad uživa u masliniku

U licu se malo udebljao….ili mi se čini…?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


todorić sa cijelokupnom svojom proizvodnjom je manji nego sama vinarija tikveš iz makedonije.

cijene koje ima u maloprodaji -konzumu nisu uopće konkurentne u usporedbi vrijednost za novac.

elementarni princip proizvodnje vina u svijetu je ime proizvođača (zato ulaze poznate face u proizvodnju ) ili apelacija-položaj koji je posebno vrijedan.

od svih vina u hrvatskoj jedino plavac mali na pelješcu ima apelaciju a sve ostalo je za lokalnu potrošnju i nije konkurentno vani.

uostalom ako ste ikad prelistali neku vinsku enciklopediju primjetit ćete da
hrvatska kao relevantan proizvođač ne postoji na vinskoj karti svijeta.ni kvalitetom,ni prodajom ni cijenom.

Ljudi nisu svjesni koliko je veliki i mocan hrvatski vinarski lobi u Napa Valley. Imali su donedavno i svog zastupnika u Congressu, George Radanovich. Etiketa na kojoj pise Grgich ce ti otvoriti vrata svake maloprodaje. Interesantno je da oni nikada znacajnije nisu investirali u Hrvatsku.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Ivan Todorić: Četiri godine samoće

http://ideamislinavas.blogspot.com/

oni kao i kukuriku razmišljaju.
to je način rješenja…čekaj i samo će se riješiti!

Da li je to sin koji potkrada oca i seta manekenku?

BigBoffin

New Report

Close