Todorićev konkurent u e-trgovinu uložio 5,58 milijuna kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Todorićev konkurent u e-trgovinu uložio 5,58 milijuna kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Nitko od njih nije posebno pametan ili sposoban niti ima naročiti sistem već je stvar čim ranijeg pozicioniranja na tržištu. Dapače, Mall i Abrakadabra imaju gotovo SAP ecommerce rješenje što je upravo smiješno. Češki je Mall tako na vrijeme krenuo u Češkoj i zaradio velik novac. U Sloveniji ne bi napravio ništa da nije kupio slovenski Mimovrste koji je također na vrijeme krenuo u Sloveniji i zauzeo prvo mjesto. Po isom principu niti Mall niti Abrakadabra neće uspjeti dostići eKupi koji je prvi krenuo u Hrvatskoj. Mogu ga jedino kupiti aliMatić naravno nije lud da proda svoje vodeće mjesto. Ako odluči prodati to će biti neisplativo za kupca.

Smrt stranim okupatorima. Podrska nasem heroju gospodinu Ivici Todoricu. Svi smo mi Ivica Todoric!!!

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Gospodine Ivica strani okupatori ne shvacaju da Hrvatsku ne mogu kupiti novcem jer ono sto se krvlju brani ne pusta se lako. Izdrzite i ne dajte se cijela Hrvatska je uz Vas!!
Samo Abrakadabra!!!

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close