TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koja je zadnja cijena, nisam live.

nubijevac, 21.10.2021. u 09:45

Koliko bi indexi BCTI, BDTI trebali narasti da vidimo jači rast cijene dionice? Se može povući kakva paralela sa ATPL?

BCTI bi trebao biti  >650 bodova.

Ne, Atpl je dry bulk brodar koji ima male brodove. Tpng ima clean tankere.

 

nubijevac, 27.10.2021. u 16:05

 





nubijevac, 21.10.2021. u 09:45



 

Koliko bi indexi BCTI, BDTI trebali narasti da vidimo jači rast cijene dionice? Se može povući kakva paralela sa ATPL?

 



 

BCTI bi trebao biti  >650 bodova.

Ne, Atpl je dry bulk brodar koji ima male brodove. Tpng ima clean tankere.

 

 

Hvala na odgovoru. Zapravo vrijeme ove dionice ce tek doci?  koliko vidim pretpostavlja se da je razlog sto dionice ne raste ogromna količina dionica koja je bila na prodaji od jednog od glavnih dioničara? je to bio jedini razlog koji sada pretpostavlja rast ili se mijenja tržište?

Imao je 56000, onaj dan s velikim prometom je prodao najmanje pola jer je ispao iz top 10 jer deseti ima 28000. A prodao je vjerojatno 40000 tada. I poslije je prodavao ako ima još što ,nema više od 10000 kom.

Koga zanima kupi cd u fini . Da imam love za dokup sigurno bi kupio cd. Mislim da su današnji kupci već znali stanje.

nubijevac, 27.10.2021. u 16:05

 



 

 

Dionica je pala zbog fundamentalnih razloga. Zbog zatvorenih ekonomija uslijed pandemije, pala je potraznja za clean tankerima.

Shortanje dionicama je u uvjetima pada vozarina zapravo uobicajeno.

Trziste clean tankera ce se oporaviti kada se oporavi avioprijevoz. Ja ne znam kada ce to biti.



nubijevac, 21.10.2021. u 09:45



 

 

Koliko bi indexi BCTI, BDTI trebali narasti da vidimo jači rast cijene dionice? Se može povući kakva paralela sa ATPL?

 

 



 

BCTI bi trebao biti  >650 bodova.

Ne, Atpl je dry bulk brodar koji ima male brodove. Tpng ima clean tankere.

 

 



 

 

Hvala na odgovoru. Zapravo vrijeme ove dionice ce tek doci?  koliko vidim pretpostavlja se da je razlog sto dionice ne raste ogromna količina dionica koja je bila na prodaji od jednog od glavnih dioničara? je to bio jedini razlog koji sada pretpostavlja rast ili se mijenja tržište?

 

Zna netko kad je izvješće?

stvar je jednostavna: vidjet ćemo što kaže FI, ili par kuna gore ili par kuna dolje…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Pa nije se valjda očekivao da će biti u plusu pri najnižim vozarinama ??

Ali zato je to vjerojatno zadnji negativan kvartal za duži niz godina koje slijede.

Već sad rade s plusom, a vozarine tek sad kreću s rastom.

Da je već sad bio plus mislim da bi već bili na 50 kn.

ovdje se žestoko drukalo kako q3 neće bit loš i pogodili ste…..nije loš katastrofalan je……

A po čemu to??

Zna se kolike su bile vozarine, a zna se i kolike će biti vrlo brzo!!

 

užasno izvješće..tko zna dokle će dionica padati!?!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Tko je jamio ispod 40 jamio je.

Bcti indeks u zadnje vrijeme konstantno raste, i već sad rade s plusom.

A znamo kolike će vozarine biti uskoro…

Već ovaj kvartal dobar plus, a sljedeće godine veliki plus !!

Lijepo su navukli ljude na jeftinu prodaju baš u trenutku kad su vozarine krenule s rastom.

Već sad su počeli raditi s plusom, a zna se kakva su očekivanja već do kraja godine, a tek sljedećih najmanje 2 godine…

Zato pametno, jer zaokret se već i dogodio…

svako FI novi minus a ti maštaj i dalje…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close