TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Još nema pomaka ovdje u vozarinama:

MR Spot vozarine -16,38%, u negativi -1663$

BCTI 483

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Ali zato kad krene bit će žešće nego na atpl i jdpl zajedno.

Bcti 473

Bdti 680

Čisti index lagano klizi na niže dok je zmazani lijepo skočio zadnjih dana 👍

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Jako veliki skok bcti-a.  508

neka igre počnu, dame i gospodo

 

načekasmo se, zaslužili smo pošteno

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Bcti 550. 10 posto 👅

Rade sutra banke? Moram mijenjati euro.

kao što svi znajmo jedna lasta ne čini proljeće,nafta preskupa da bi se kupovala,kipam na 44kn a kupujem na 40kn

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

44 je signal za kupnju.

Tako sam ja prodao jdpl kad je skočio sa 21 na 25 kn.i ode na 85.

kao što svi znajmo jedna lasta ne čini proljeće,nafta preskupa da bi se kupovala,kipam na 44kn a kupujem na 40kn


e moj bato. nafta jest skupa, ali je plin 3 do 4 puta skuplji – kao da nafta ide npr p0 200 usd i iznad

pa ti vidi što ćeš kupiti. i prevoziti. i kuriti. i trošiti

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

investimir, 17.10.2021. u 14:01

 

 

kao što svi znajmo jedna lasta ne čini proljeće,nafta preskupa da bi se kupovala,kipam na 44kn a kupujem na 40kn

 


e moj bato. nafta jest skupa, ali je plin 3 do 4 puta skuplji – kao da nafta ide npr p0 200 usd i iznad

 

pa ti vidi što ćeš kupiti. i prevoziti. i kuriti. i trošiti


 

How jes no, dobro ti je lojtra napisao. Nema šanse da se disrupcija na robnim tokovima dogodi samo na LPG-u, bulku i kontejnerima, tankeri su sljedeći i šećer na kraju.

U takvim uvjetima Međunarodna agencija za energetiku (IEA) procijenila je da će prebacivanje proizvođača struje i teške industrije sa skupog plina na naftu povećati potražnju za pola milijuna barela dnevno.

 

Cijene nafte porasle šesti tjedan, na nove najviše razine u više godina

 

ludo ali istinito – sad je jeftinije kuriti naftu nego plin.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Povećanje sa 170.000 barela dnevno na 5.100.000. Ludnica

To je iz onog linka u postu iznad. Da nebi bilo da izmišljam.

10000 prek 40 kn na bidu. Dugo nije viđeno. Sumnjam da su oni glupi. Prije bi rekao da su kumovi od fondova i da im ovi jeftino tovare.

Ako se ne varam, jedini koji je iz top10 prodavao ovaj i prošli mjesec je pbz skrbnički koji je sa cca 61.200 dionica pao na cca. 56.400. Danas je prošlo već 42.500 komada pa ako je to isti prodavač onda ima još oko 14.000 dionica i onda bi rasprodaja trebala biti gotova.

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close