TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TPNG (Tankerska Next Generation d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na Tnpl su izigrali male dionicare jer sluzbe nisu radile svoj posao. Danas ipak isti hapse pa ne znam bi li se isto usudili 2.put. k tome imate sad osjetno i mirovince. Tako da prica ne drzi vodu.

Uprava je najavila otkup dionica…mozda je ovo sve namjerno s ciljem da napokon kupe.strani tankerasi se trze na prosjecnih 0.8 BV pa ispada da je Tpng povoljnija po cijeni.

Krajem iduceg kvartala ocekuje se rast vozarina…a onda ce i ova cijena biti proslost. Imam nesto Tpng…al da mogu uzeti jos 2x toliko mogu. Kad krene val gore i rast vozarina kupovat ce se skuplje.

TROGIR-90, 26.02.2021. u 14:43

 

Od trenutka kada sam vidio odakle se “namirilo” usklađenje i kad su mi se po glavi počeli vrtiti razni scenariji…

Dosta forumaša je pitalo i dozivalo loše vijesti za ovu tkz. dobru dionicu.

Vijesti (izvještaj) su stigle, ali uz ovo usklađenje, dečki koji vode TPNG imaju i nekakav dodatni plan ili planove – 100%.

Na TNPL su nas izigrali.

Što je sad na redu?

repete..

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Sreća prati hrabre. Toliko puta sam profitirao jer sam bio strpljiv i to me cini različitim od ovih sto gube novac jer paničare pa drukaju. Nafta je bila i ostala pokretac svega. Sto se TPNG-a tiče kompanija je solidna srednje velika tvrtka sa 6 tankera i relativno novim brodovima. Ja vjerujem u Ovu kompaniju i znam sto se dionice tice da ce polovicom godine vrijediti mnogo više. Ja tu vidim svoju priliku i strpljivo cekam bolje dane. Danas ili sutra oni uvijek dodu . Pozdrav

https://www.google.com/amp/s/seekingalpha.com/amp/article/4398486-2021-is-year-for-shipping

 

Godina 2021 ce biti najveca godina za brodare. Iako se tako sad ne čini,za mjesec dana ce vec biti vidljivo sto ovaj clanak pise. Tpng i drugi brodari ce zaraditi vise nego ikad.Dionica na 0,6 B/v  a taj ce se omjer vrlo brzo diguti i ici ce iznad B/V po predvidanjima. Najbolja prilika od 2008 godine. Tako se veselim proljecu.

zvonar, 03.03.2021. u 08:17

https://www.google.com/amp/s/seekingalpha.com/amp/article/4398486-2021-is-year-for-shipping

 

Godina 2021 ce biti najveca godina za brodare. Iako se tako sad ne čini,za mjesec dana ce vec biti vidljivo sto ovaj clanak pise. Tpng i drugi brodari ce zaraditi vise nego ikad.Dionica na 0,6 B/v  a taj ce se omjer vrlo brzo diguti i ici ce iznad B/V po predvidanjima. Najbolja prilika od 2008 godine. Tako se veselim proljecu.

Da..da…bice najbolja godina, brodari rastu vani i ostale floskule….

Kolega ovo je zse.

MR spot upp 9% tek početak. Lr1 998% upp.

gonzales, 04.03.2021. u 10:33

 





zvonar, 03.03.2021. u 08:17



 

https://www.google.com/amp/s/seekingalpha.com/amp/article/4398486-2021-is-year-for-shipping

 

Godina 2021 ce biti najveca godina za brodare. Iako se tako sad ne čini,za mjesec dana ce vec biti vidljivo sto ovaj clanak pise. Tpng i drugi brodari ce zaraditi vise nego ikad.Dionica na 0,6 B/v  a taj ce se omjer vrlo brzo diguti i ici ce iznad B/V po predvidanjima. Najbolja prilika od 2008 godine. Tako se veselim proljecu.

 



 

Da..da…bice najbolja godina, brodari rastu vani i ostale floskule….

Kolega ovo je zse.

Poz kolega. Ja redovno vadim keš sa zse. Kako da ti kazem,treba imati strpljenja.

zvonar, 04.03.2021. u 14:28

 





gonzales, 04.03.2021. u 10:33



 

 





zvonar, 03.03.2021. u 08:17



 

 

https://www.google.com/amp/s/seekingalpha.com/amp/article/4398486-2021-is-year-for-shipping

 

Godina 2021 ce biti najveca godina za brodare. Iako se tako sad ne čini,za mjesec dana ce vec biti vidljivo sto ovaj clanak pise. Tpng i drugi brodari ce zaraditi vise nego ikad.Dionica na 0,6 B/v  a taj ce se omjer vrlo brzo diguti i ici ce iznad B/V po predvidanjima. Najbolja prilika od 2008 godine. Tako se veselim proljecu.

 

 



 

Da..da…bice najbolja godina, brodari rastu vani i ostale floskule….

Kolega ovo je zse.

 



 

Poz kolega. Ja redovno vadim keš sa zse. Kako da ti kazem,treba imati strpljenja.

ja ni ne sumnjam da vadite jako brzo. Nego, zalosno je to sto zse ne prati rast van, a mi uvjek rast vani vodimo kao primjer

Slazem se. Ali doci ce sve na svoje. TPNG je solidna tvrtka,dobar brodar. samo da krenu vozarine za ova druga dva tri broda pa ce bit happy. Trenutno best buy. Kazem trenutno jer sutra vec mozda nece biti .

Čim će bit dionica skuplja bolje će bit best buy. Tako to ide na burzi.

https://mobile.twitter.com/JHannisdahl

Evo od 4 mjeseca ide veliki povratak i ogromni rast potraznje za naftom.

Iako ja mislim da ce potraznja biti jaca od ponude jer je OPEC zavrnuo proizvodnju nafte .

Što bi posljedicno moglo biti ekstremno dobro za naftne tankere  .

 

 

 

 

MR spot 12,8% upp

Btci + 493 upp upp

@ zvonar,  koliki je rast u %.…?

gta1, 09.03.2021. u 13:31

@ zvonar,  koliki je rast u %.…?

 

Evo opet rast danas na 503 Btci.

New Report

Close