TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa zar još netko kupuje ovu dionicu kaj niš ne valja ? .. a ja mislio da sam Pale sam u disku

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


pa zar još netko kupuje ovu dionicu kaj niš ne valja ? .. a ja mislio da sam Pale sam u disku

Večina kupuje kada je več kasno, Tisak malo sporije odradi ali uvijek stigne na svoje, uglavnom je dobar kompromis između brodara i građevinara ,a izvjršće ne bi smijelo biti loše, u svakom slučeju neće biti negativno.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

dečki kaj je ovo nije vrag da idemo [bye] [bye]


dečki kaj je ovo nije vrag da idemo [bye] [bye]

bit će i za tebe. samo strpljivo…

I'LL BE BACK



dečki kaj je ovo nije vrag da idemo [bye] [bye]

bit će i za tebe. samo strpljivo…
[/quote]
[lol] [lol] [bye] [bye]


asdfgh, naravno da neće biti dobiti nego gubitak. cijena će pasti na 20 kuna pa tada kupi jer prije nema smisla…ah, poštedi nas svojeg altruizma i ostavi nas da patimo ovdje i da se zakopavamo novim dokupom. a na 2000-3000 za par godina slobodno kupi. nije skupo.

Ja mislim da bi ti jedan puta mogao staviti i neki argument, a ne samo to vrijedi 2000. Governor je bar napisao zašto kupuje Tisak za razliku od tebe.

Ja osobno smatram da Tisak neće producirati rezultate da bi vrijedio 2000 po dionici iako me raduje kad su naše kompanije uspješne jer jedna uspješna kompanija povlači za sobom i ostale.

Ono što sam naučio da je na burzi sve moguće pa tako i da Tisak za godinu dana bude 20 kuna, ali i 2000.

8 % veći prihodi i između 8 i 9 % veća dobit….bezveze [bye]



asdfgh, naravno da neće biti dobiti nego gubitak. cijena će pasti na 20 kuna pa tada kupi jer prije nema smisla…ah, poštedi nas svojeg altruizma i ostavi nas da patimo ovdje i da se zakopavamo novim dokupom. a na 2000-3000 za par godina slobodno kupi. nije skupo.

Ja mislim da bi ti jedan puta mogao staviti i neki argument, a ne samo to vrijedi 2000. Governor je bar napisao zašto kupuje Tisak za razliku od tebe.

Ja osobno smatram da Tisak neće producirati rezultate da bi vrijedio 2000 po dionici iako me raduje kad su naše kompanije uspješne jer jedna uspješna kompanija povlači za sobom i ostale.

Ono što sam naučio da je na burzi sve moguće pa tako i da Tisak za godinu dana bude 20 kuna, ali i 2000.
[/quote]
kaj si ti naučio? nemaš ti pojima o ničemu…


8 % veći prihodi i između 8 i 9 % veća dobit….bezveze [bye]
u odnosu na 2007? sumnjam jer je tam bio izvaredni prihod…možda na 2006 [lol]



8 % veći prihodi i između 8 i 9 % veća dobit….bezveze [bye]
u odnosu na 2007? sumnjam jer je tam bio izvaredni prihod…možda na 2006 [lol]
[/quote]

Smotanko, umjesto da se dopisuješ sa samim sobom mogao si barem pogledati u izvješća. U prva 3 kvartala 2008 ostvaren prihod iz redovnog poslovanja za 7% veći nego u istom razdoblju 2007. Pad cijene dionice od 80-ak %.

I'LL BE BACK

Prihodi rastu, međutim, ne treba zaboraviti da ide skoro delistiranje firme s burze.

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho


Prihodi rastu, međutim, ne treba zaboraviti da ide skoro delistiranje firme s burze.

Da ti nije to Mlinarevićka prišapnula? [lol] [lol] I građevinari i ERNTi brodari također [lol]

kralju [yawn]

I'LL BE BACK

Znam, meni je Vlad111 dao povjerljivi izvor, nažalost, svjedoci smo takvog vremena u kojem svatko svakome podmeće, ali delistiranje je opcija i to vrlo realna.

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho


Znam, meni je Vlad111 dao povjerljivi izvor, nažalost, svjedoci smo takvog vremena u kojem svatko svakome podmeće, ali delistiranje je opcija i to vrlo realna.

Hahaha koji car[lol] . Izvor ti je ni više ni manje nego Vlad [lol]. Jel to onaj isti Vlad koji se fura na šampone i TD commbo 2+1 gratis packove? Onaj koji je tekst iz Večernjeg od Mlinarevićke slao okolo po svim temama i podcrtavao rečenicu di se navodi sektor ovisno na koji je topic slao taj tekst? Šteta… ja sam mislio da se čovjek bavi sa TA, a ono ..jao jao. Naravno.. službene demantije nije nikada poslao naknadno. Niti na jedan topic. hahaha.. da Vlad.. dobro da nisi reko da ti je Baron izvor[lol]

I'LL BE BACK

Ovo sam jedino našao

Vaš link

Ivica Todorić uputio je zahtjev za delistiranje dionica njegovih tvrtki sa Zagrebačke burze. Radi se o dionicama Jamnice, Leda, Konzuma, Belja, Tiska i Zvijezde.U Agrokoru kažu da cijene dionica nemaju veze s vrijednošću poduzeća koja su i 2009. godinu započela rastom prihoda. O sličnom potezu razmišljaju i Ericsson Nikola Tesla, brodarske kompanije, građevinari

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho

New Report

Close