THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Snjegovic

Strateški partner ulazi u Tehniku, u igri domaći, ali i ulagači iz Azije i Australije


stalno odlicne vijesti a cjena stoji…pitam se koliko jos dugo…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Ima netko kakve ideje u kojem bi smjeru išla ova dokapitalizacija

snjegoovic, 01.06.2021. u 11:06

Ima netko kakve ideje u kojem bi smjeru išla ova dokapitalizacija

Pogledaj malo što se sprema na DLKV, pa što se sprema kod DDJH pa ćeš vidjeti što bi se moglo ovdje očekivati.

Ignore: KressoM, delux

da da   @avax10  sve ide u propast…

ali je u DDJH 50% ajmo rec drzava…

a u DLKV takođe drzava..

a u THNK?  privatni investitori!  procitajte malo rjesenje koje je objavljeno na burzi a tice se svetog trojstvar i jedne firme u koja je povezana sa kinezima.

@dionicar

kako je država 50% u DDJH kad je ispod 30%

u DLKV je praktično ni nema osim što su unutra mirovinski fondovi, ali oni nisu država nego pod upravom banaka

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

@amadeo.

“erste skrbnicki racuni ko je ?

cerp HR ko je ?

HPB je čiji?  državni

HZMO je čiji?





























1ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D./DD ACQUISITION A.S. – Skrbnički račun18,88 %
2CERP/REPUBLIKA HRVATSKA11,81 %
3ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. – Skrbnički račun8,70 %
4HPB D.D./REPUBLIKA HRVATSKA8,09 %
5CERP/HZMO6,50 %

@dioničar

Čehe valjda ne računaš pod “državu”, a i taj erste račun je pitanje čiji je jer da je država moralo bi pisati tko stoji iza njega kao kod ostalih gdje je država, tako da je to daleko od 50%.

Ignore: KressoM, delux

@avax10

Sve je moguće…samo ovdje je 189000 dionica u igri i nominalna vrijednost je 900 kn po komadu…a i rečeno je da bi se THNK prodajom svojih nekretnina mogla sama dokapitalizirati…zanimljivo da se ovdje priča o dokapitalizacija dosta dugo dok kod DLKV je bila druga priča…

da da kolega snjegovic.. nominalna 900, dugovi osjetno smanjeni..  tocnije 5x, a to sto se duguje se pocinje vracat za manje od 2 godine..

Projekt u buzinu jos nije ni skroz naplacen

https://cityisland.hr/?lang=en

a ja samo vidim da netko u tišini sakuplja…

bolnica se gradi, još ni svi stanovi u Gorici nisu prodani (ostalo 7 komada), dakle još ni ta investicija se nijeskroz slila u firmu, a sve je izgrađeno i ima uporabnu.

stambena zrgada na horvacanskoj hehe.

i još 2 “tajna”projekta koja ni ne znamo koji su kako je rekao predsjednik uprave.

krediti se uredno vraćaju.





snjegoovic, 01.06.2021. u 11:06



Ima netko kakve ideje u kojem bi smjeru išla ova dokapitalizacija



vidim da vecinski vlasnici ne prodaju u kojem bi onda smjeru trebalo ici pa valjda insideri znaju po kojoj ce kapitalizacija kada su i sami umjesani u idejo o dokapitalizaciji i nisu valjda ludi da si spustaju cjenu a ulazili su 2 godine u dionicu pa ca se sada unistit dokapitalizacijom po nizoj cjeni…a i vidite kolega da ne prodaju ocito ce cjena gore to je moje misljenje…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

na kupnji 331kom po 210 kn….

Sve super i obecavajuce samo jos da se “obrise”  400 mil kuna zadrzanog gubitka.

To ce onaj koji bude kupio firmu platit..aha

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

@lucijan. odakel vam taj podatak ? ja imam neke druge brojke

A koje vi to imate brojke ? Iz kojih FI ?

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Još 3 tjedna do isteka roka za preuzimanje…top 10 nitko ne prodaje/kupuje…cijena stoji…

New Report

Close