THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Slažem se s Vama kolega Data, trenutna cijena THNK je debelo ispod realne vrijednosti…još 7 tjedana do ponude…

snjegoovic, 11.05.2021. u 11:44

Slažem se s Vama kolega Data, trenutna cijena THNK je debelo ispod realne vrijednosti…još 7 tjedana do ponude…

u očekivanju godota 😆

Ipak se nešto radi…

https://www.linkedin.com/posts/tehnika-d-d-_tehnika-dd-zagreb-i-dru%C5%A1tvo-za-izgradnju-activity-6797868264690073600-rQ9Y

eto-mene, 11.05.2021. u 13:07

 





snjegoovic, 11.05.2021. u 11:44



 

Slažem se s Vama kolega Data, trenutna cijena THNK je debelo ispod realne vrijednosti…još 7 tjedana do ponude…

 



 

u očekivanju godota 😆

 

Dosta da ponude 86 kn i formalno pravno su zadovljili sve uvjete

 

Pozdrav

 

svi smo mi Crobex

86kn ? A zašto ne 1 kn onda ? Po čemu su zadovoljili uvijete ? Isto kao da i za optimu ponude 2 lipe. Dioničari ne prihvate i to je to. A u tehnici je malih prek 50%

@ Lucijan… Neka ponude…ishod je bitan…

kupnja prica vise od raznih raznih filozofa …ovdje ljudi na zse puno pricaju sve sami strucnjaci a malo ulazu…burek investitori…pljuvali su dionicu od 35 do 300 kuna nikad im dobra a vidi koliko su zaradili oni koji ih nisu slusali…i to je bilo lako za predvidjet da ce se desit zbog konstantne izdasne kupovine iz top 10 insidera…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Prodavač  spustio cijenovnim ljestvicu na ASKu…bas me zanima kuda će krenuti cijena THNK…po novinskim naslovima Kinezima se ne piše dobro…tko zna možda ulete neki novi igrači….

kolega, to je slobodno tržište.   zamislite da se donese zakon gdje se recimo u njemackoj posebno oporezuju vozila koja nisu made in germany. to po meni nije u redu. slobodno svjetsko trziste.  tko će radit jeftinije..  jednostavno je to tako.  zasto njemacku na bausteli grade hrvati  rumunji  i sl.. zato što njemac ne zeli radit za tako malu plaću…

Ipak se nešto trguje…uglavnom prodaje 🙂

a netko to sve i kupuje 😉

Kupac/i ne prelazi cijenu od 230 kn….da to nije možda otkupna cijena s kojom gospoda misle izaći van…

Molim da se ovaj post ne smatra kao nagovor na kupnju, jer je ovo čisto nagađanje….

Kolega snjegović a da ja sutra počistim ask Sve do većih naloga od 500 kn onda bi izlazna cijena bila 500 ?

@ Dionicar , ne možeš počistiti Ask nego Bid…jedino ako mislite još kupovati…ne razumijem…

pa to hocu reci ako jos kupim.. ode cijena gore hehe.

New Report

Close