THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

imam, ja sam amater prema Vama svima…nerazumije se previše u u to…i moj ulazi je minoran prema svima Vama

valjda nesto zmaci ako top 10 dokupljuje…

Tehnika je dionica na cijeloj burzi sa najvise kupovine u top 10 i najmanje kupovine ostalih

ostali prakticno ucestvuju u 10% prometa …

nevjerovatno da i to ima negde na svjetu…!!!

da samo top 10 kupuje a ostali ne zelie niti jednu dionicu …kravlje ludilo na ZSE..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi
  • odlicno primjeceno..

s ovom novom upravom nikad gora cijena i trgovanje… 

naravno kada nitko ne zeli prodavati. a kupci ne zele placati malo iznad trzisne ili se boje… prije bih rekao ovo drugo. ajmo cistite naloge 😉

https://zse.hr/UserDocsImages/financ/THNK-fin2019-4Q-NotREV-K-HR.pdf

Opet gubitak – 78 milijuna kuna

  1. ali se smanjio sa 230 miliona na 70.. sto je ipak dobar napredak.

dionicar, 27.02.2020. u 21:39

  • ali se smanjio sa 230 miliona na 70.. sto je ipak dobar napredak.

ma jel? a koliki je sada BV po dionici?

recite vi meni…

dionicar, 27.02.2020. u 21:39

  • ali se smanjio sa 230 miliona na 70.. sto je ipak dobar napredak.

Ja bih rekao i vise nego napredak ovo se je ocekivalo tek za par godina kako su uopce uspjeli u tako malo vremena toliko smanjiti dugove…svaka cast ja sam kao vlasnik zadovoljan izuzetno..

takodjer mi godi da nitko nije prodao jeftino tokom ove panike i rasprodaje u svijetu pokazuje koliko vlasnici kao i ja cijene ovu dionicu ..ovo izvješće je  jako pozitivno iznenađenje u moru losega sto se desava u svIjetu…

 

 

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Broj 7, opet dokupio i povećao udio…

broj 7 ocito nesto zna. ali kada je dokupio to? onih 5000kn od neki dan? to je jako malo dokupio onda. ja jedino pradim kada skoci 1.xx% na ljestvici

Piše promjena od 25.02.2020, a sad koja količine je kupio neznam…

dionicar, 27.02.2020. u 23:33
recite vi meni…

https://www.mojedionice.com/dionica/THNK-R-A








BVPS-600,62 4/19

New Report

Close