THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo javili se strucnjaci za Kineze sve sami eksperti…
Kakve veze ima dali za Tehniku rade KIneski radnici ili Hrvatski kojih ionako odavno nema nego su ih zamjenili crnci filipinci i ostali kojima se isplati raditi za Hrvatsku placu….Bitno je da firma radi dobro i da ide u porave ruke a ko ce raditi u Tehnici crnac kinez indijac mene to ne brine.dapace radnika nece falit sto je najveci problem danas Hrvatskih gradjevinara… Ima kineza par miljardi imat ce Tehnika radnika vise nego ikad…također vidim da je prodaja suplja ko babLji zub nikakve price po ovom forumu nece promeniti cinjenica da vlasnici nedaju jeftino dionicu narocito sada kada se tek sprema glavni skok…a buduci vlasnik uzima redovito..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Ovo dosta podsjeća na temu o Uljaniku gdje su Kinezi također bili aktualni neko vrijeme. Priče o Kinezima su na hrvatskom tržištu kapitala očigledno postale glavni okidač za rast, šta reći više…


Ovo dosta podsjeća na temu o Uljaniku gdje su Kinezi također bili aktualni neko vrijeme. Priče o Kinezima su na hrvatskom tržištu kapitala očigledno postale glavni okidač za rast, šta reći više…

također sam to uočio na više dionica—-najprije krenu (naručeni) članci po portalima kako tobože dolaze kinezi, a sve u najboljem slučaju počne i završi s nekakvim pismima namjere i memorandumima o razumijevanju i to je sve ali ekipa to maestralno iskoristi da dionicu napuca 3x, 4x 5x, pokupi lovu i onda najednom sve utihne do nekih novih “kineza” koji “preuzimaju” neku drugu firmu…

ignore: one

tocno, ali opet ponavljam… zasto je nas Bojan toliko nakupovao ?

Ja bas kupovinu 20% Tehnike ne bih nazvo narucenim clanlkom kad znamo da je to sve istina neki ovdje jednostavno zele istinu izokrenuti za vlastitu korist nema tu narucenih clanaka sve je jasno koliko je dionica prodano i koliko je dionica su kupili bojan i ekipa + 20% kinezi..za sve postoje dokazi nema tu laznih clanaka nego nekoliko kolega sa foruma koji sire dezinformacije ….sve je jasno a mislim da cjene pomalo pokazuju otkud vjetar puše..mozete vi ovdje izmišljati lazi koliko hoćete
dok top 10 dionicara uredno kupuje

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

g. Data u potpunosti se slazem sa Vama. ne znam koliko ste u investiranju ali ja sam prilicno mlad.. nadajmo se da cemo brojati $$$

nema, istina.. ali opet zasto je LUXURY REAL ESTATE D.O.O. kupio sve radnicke dionice >? 😉

Tehnika u minusu od 16,2 milijuna kuna

ja cu opet ponoviti pitanje. VI st mi ovdje zaljapili financ izvjesce.. a pitanje glasi: “zasto je LUXURY REAL ESTATE D.O.O. kupio sve radnicke dionice >? “

@dionicar
što tebe sekira zašto je netko kupio?možda su u nekom poslovnom odnosu s tehnikom pa se nadaju da će u stečaju bolje proći nego ako su izvan igre? možda se nadaju da će tako lakše utjecati na stečajnu dražbu pa povoljnije doći do nekretnina? razloga može biti xy , a lako moguće da su njihovi i vaši interesi dijametralno suprotni pa da ono što je njima dobro, vama malima bude čisti gubitak


Dionici ESOP-a su zadovoljni jer su im isplaćeni udjeli po nominalnoj vrijednosti.

900,00 kuna? Da li je ovo istina?

Odobrite zahtjev za prijateljstvom, da Vas možemo čitati prije odobrenja administratora! Hvala!

a zašto ne bi bila istina? treba pitati nekog radnika koje je imao dionice….

Dionica Tehnike je prije 12 godina bila preko 12 000 kn, zašto kupovati Tehniku kad je bila 12 000 kn ako je sad 200?

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Brkaju se pojmovi, to nije otkup dionica nego udjela u ESOP-u kojih je nominala 200,00 kn.


Brkaju se pojmovi, to nije otkup dionica nego udjela u ESOP-u kojih je nominala 200,00 kn.

Hvala na odgovoru…
Pratimo dalje…

Odobrite zahtjev za prijateljstvom, da Vas možemo čitati prije odobrenja administratora! Hvala!

New Report

Close