THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



pičekajmo barem FI 3q za nastavak rasprave
više poslova = veće cijene

ne moraš ništa čekati, pogledaj unazad par godina koliko je desetina poslova dobila THNK i usporedi onda FI na kraju kvartala/godine i sve će ti biti jasno
[/quote]
pogledaj ti kako se puni knjiga naruđbi
tu leži odgovor što će se u budućnosti događati
burza je budućnost zar ne?
današjih 400 je rezultat prošlosti
živi bili…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

http://www.hanfa.hr/izdavatelji/HR/povlastene_informacije/1398/2015-07-31-40076_pdf.pdf

time is the great teacher, but unfortunately it kills all of its students




pičekajmo barem FI 3q za nastavak rasprave
više poslova = veće cijene

ne moraš ništa čekati, pogledaj unazad par godina koliko je desetina poslova dobila THNK i usporedi onda FI na kraju kvartala/godine i sve će ti biti jasno
[/quote]
pogledaj ti kako se puni knjiga naruđbi
tu leži odgovor što će se u budućnosti događati
burza je budućnost zar ne?
današjih 400 je rezultat prošlosti
živi bili…
[/quote]

vrijednost radova 390 mil kn
najveća greenfield investicija ove godine

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Filipec: Ponosni smo, Belupo je treći projekt Tehnike u farmaciji


još kad krenu projekti iz EU fondova u građevinini u desecima mlrd kuna u godinama koje sljede biće plakanja,naricanja i jala za ovih 0,25 Bv
to je samo moja osobna procjena,viđenje ili želja[emo_naivan]
i dalje držim da je thnk kandidat za top 10 gozbi u 2015
time will tell
imam dionice

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

ono sto brine je sta su do 15.06 trebali biti gotovi sa Sheratonom u Dubrovniku debelo kasne i pitanje je kolike ce penala platiti HUP-u koji su im dali posao

pričekajmo kraj pa ćemo reći hop.
možda kasne a mogu biti i aneksi ugovora radi dodatnih radova ,zahtjeva naručitelja…
nisu neiskusni,nisu toliko zatrpani poslovima da nebi stigli…
na to i neka druga pitanja odgovori uskoro.
tko se boji neka pričeka sve službeno biće mu zarada u skladu sa rizikom.
teško da thnk može niže ako da tada vrlo malo a prema gore može brutalno potegnuti na kratki ili srednji rok.
potencijalno velika zarada vrijedna razmatranja preuzimanja rizika sa manjim dijelom portfelja radi povećanja avg prinosa ali tko sam ja da solim…
imam dionice ali ne još koliko bi htio pa ako možete nemojte još kupovati uostalom u pravu su i oni koji kažu da je to rizično ulaganje jer građevina je out,biće in kada thnk dosegne 1500 kn[emo_smijeh]

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

imate intvrju Andjelka Leke prosle godine na internetu u kojem povjerava posao Tehnici sa izricitim zahtjevom da radovi budu gotovi prije pocetka spice ovogodisnje sezone izmedju ostalog prisustvovao je i sam Filip Filipec s tim da je Leko rekao u intervju da ako nemogu u roku zavrsiti radove neka se o tome izjasne tamo i odmah.Uglavnom proguglajte na internetu i poslusajte cijeli intervju jer ovdje je steta oko 20 -25 mil kuna

http://www.seebiz.eu/tehnika-prepolovila-gubitak/ar-117407/

Što se ovdje događa?
Nalozi na prodaji sve krupniji.

Da nije možda ovo:

Vaš link …

a onda ovo:

Vaš link …

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

dogadja se da HUPZ ima velikih potrazivanja od Tehnike povukli su penale jer su pretrpijeli zbog Tehnike znatnu stetu navodno je i sama tehnika bila u blokadi prije par dana

Zašto se toliko kasni s radovima?

New Report

Close