THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nitko ne treba spašavati stvar izvana- već sama Uprava TEHNIKE iznutra.
Najprije treba postići POZITIVNO IZVJEŠĆE U POSLOVANJU / rast prihoda i rast DOBITI /, to je
najosnovniji preduvjet za interes ulagača u dugoročno ulaganje u ovu dionicu.
Dividenda , kasnije- može učvrstiti poziciju firme na tržištu kapitala, još više putem institucionalnih
investitora koji će je uvrstiti u svoje portfelje.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Jedinica .? Dobro, onda moramo svi spašavati stvar…ja nemam novaca….ima neko drugi?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Jedinica .? Dobro, onda moramo svi spašavati stvar…ja nemam novaca….ima neko drugi?

Od mene 90.

S tim da izvješća plivaju na granici poz/neg, a da je u ovakvim uvjetima građevinarima i to uspjeh. I mislim da s kretanjima cijene nitko ne bi trebao biti prenezadovoljan (osim onih na 1200). Kako sam već napisao (mislim isto za 1), problem je likvidnost dionice, sada dodatno opterećena likvidnošću cijelog tržišta.
Ono što je najbitnije, u Tehnici se radi. Nažalost, u današnjim uvjetima, tako da firma kao izvođač čak i kreditira investitore. Ali i to nešto znači.

Tehnika je počela začuđujuće padati u dnevnim postocima preko 5 % a bila se dobro držala u odnosu na druge.


Tehnika je počela začuđujuće padati u dnevnim postocima preko 5 % a bila se dobro držala u odnosu na druge.

Nebi trebalo bit kolega brige, kupac koji je kupio veliku količinu po 1200 kn neće dopustit da se cijena odljepi značajnije od 1000 kn

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Potražnja je izuzetno mala…Ako se nađe jedan ozbiljniji prodavatelj, završit će THNK-R-A na 800 kn…Što se tiče kupaca koji su kupovali po 1200 kn – mislim da su tu mnogi koji su krenuli kupovati kad su shvatili da i Erste kupuje…

A sad je samo pitanje koliko Erste može preokrenuti trend.

Očito da Erste skrbnički stalno drži cijenu oko 900,00 kn…a sad tko je iza tog računa to je već drugo pitanje.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Erste skrbnički – je RAČUN :
– ili brokera koji vodi tu firmu pod dogovorenim imenom
– člana Uprave / srodnika / koji ima mogućnosti stalne kupnje
– partnera Tehnike- koji koristi partnertvo za poslove naplate, osiguranja , plaćanja i sl……
– to malo dionica što se povremeno prodaje- KUPUJE BROKER / ili Tehnika d.d / kad dođe
djelatnik Tehnike – prodati , pa otkupi od njega—–
– prva četiri-pet naloga na prodaji su radi potiskivanja cijene na dolje kad se pojavi prodavatelj….
oni se miču ispod 900 kuna…
– to je neka nominalna vrijednost dionice ? To je glupost. Dionica je trenutno jedna od najsigurnijih
za ulaganje, da nema špekulacija……i kupaca bi bilo više- kad bi to nekome odgovaralo..
Zato i stojimo već 100 godina na mjestu.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ako si dioničar – hoće li ti uz plaćanje- pokazati TKO STOJI IZA TOG SKRBNIČKOG računa u
SKDD-u , imenom i prezimenom?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Pomodarstvo na financijskom tržištu kapitala

Ako jedan fond kupi veliki paket dionica npr. Dalekovoda, onda drugi kupe npr. Tehniku……
tako da se na forumu imaju o čemu prepucavati.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Dinamika gradnje VRBANI 3 ide prema gantogramu, uredno naplaćene situacije..

Radovi na konstrukcijiu centra su na -2, -1, prizemlje, po taktovima…

Nadam se da će FI biti iznad očekivanja…

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

ING …to ti skupljaš???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close