Teško da ću išta platiti više od 7-8 EBITDA

Naslovnica Forum Komentari članaka Teško da ću išta platiti više od 7-8 EBITDA

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

dokle god ne razlikujes da nije isto platiti 7-8 EBITDA ak je dug (financijski) 0x EBITDA ili 6x EBITDA zalosno je da se predstavljas kao strucnjak i prodajes pamflete

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Vidim i Duh iz banke čita Celentea…….ajd ajd neka, prije ili kasnije svaka rit dođe na šekret….nego…….kad ćeš skužiti da zlato raste 20% godišnje……što je 100% više od tog tvog 10% rasta…….godišnje


Vidim i Duh iz banke čita Celentea…….ajd ajd neka

Ako i ne cita Duh iz Banke, sigurno kolega Birtic cita forum, imao je sta citati prosli tjedan na temi Velika depresija 2. Dobro je, tekstovi postaju bolji, kroz neko vrijeme bit ce dobri za novine, a za nesto strucnije i kvalitetnije treba puno zganaca pojesti…

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

6 knjiga, respect.
jos da je nesto znati, ali ajde….
Sretno sa HDEL-om

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

@vipy
odavno nisam čuo da netko s takve visine, kao ti, govori da su dva i dva četiri.
možda bi mi idući put mogao prigovoriti što nisam počeo sa "u početku bijaše riječ".


@volksbank

kao da si rekao "vidim da einstein čita modru lastu".
valjda uvažavaš da, ako hrvatska nije vidjela graf cijene zlata prije bloga onoga čije se ime ne spominje, vidjela ga je na njegovu blogu. ok, vidio sam ja to i prije, ali hajde, da i nisam, vidio bih na the blogu. ali, naprosto ne ulažem u ono što ne razumijem. o zlatu ne znam dovoljno da bih tamo stavio pare. nije presudno čak ni što dosta pametnih ljudi priča o nekakvoj majci svih bubbleova…


@strateg

tvoj je post tako dubok, tako suvisao, tako i toliko superioran svemu što je ikad napisano i na kojem financijskom forumu, da je daljnje postojanje financijskih foruma naprosto besmisleno. nakon tebe više se nema što reći


@blueman

nekoliko desetaka puta sam napisao, zato ovaj put u skraćenoj verziji.
moje se investiranje dijeli na dvije faze.
u prvoj sam ulagao po savjetima profesionalaca. nevažno je nisu li oni u zatvoru samo zato što je ovo hrvatska, ili svo njihovo znanje naprosto ne vrijedi, što bi narod rekao, ni koliko po pizde ladne vode. u ovoj skraćenoj verziji, hidroelektra u portfelju (to jest dijelu portfelja koji tretiram kao neželjeno dijete), posljedica je preporuke profesionalaca.
u drugoj fazi, u kojoj odlučujem posve samostalno, da sam imao para uložio bih u siemens na cca 340 (da, znamo koliko je dividendi od tada isplaćeno), u naftu na cca 26 dolara, u ht po 180 kuna… ok, nešto love sam skupio za kupnju dukata po cca 350, herbalifea po cca 28 i hotela baška, prva dividenda donijela 50 posto povrata.

http://www.youtube.com/watch?v=U69QQiBmaEg

www.knjigara.com

evo me……dokopo sam se kompjutora…..
da skratim jer mi se žuri……krenuo sam prije 10 tak dana ….skočio sam u dubrovniku u more…..i do sad sam plivo….sad sam stao u vodicama kako bi se izašao popiškiti i usput sam vidio internet bar
žurim dalje kako bi za 10 dana stigao do umaga…javim se
do tad Vam predlazem jednog novog investitora da pročitate
http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=28101
odlican je……
i svakako nemojte zaboraviti knjigu na koju ste nosili sa sobomm na plažu jer ce Vam i dalje trebati u investiranju
http://www.youtube.com/watch?v=U69QQiBmaEg
idem sad jer se oslobodio wc….javim se kad mi bude opet sila i ako bude u blizini internet….ako se ne javim onda znaci da sam se utopil
pofuk

mirno ti more ali ipak se svremena na vrijeme okreni oko sebe
/jest da su obadvojica na suhom kako gdje koji ali ima ih još na otvorenom moru/
ako primjetiš da nešto mašu i viću bjež kraju možda ti je sila samo neznaš

sasvim jednostavno

natjerao si me da procitam clanak
nisi rekao da li je EV/EBITDA ili P/EBITDA

a sto bi tocno ocekivao? ovaj clanak je tvoj rad i objavljues ga javno i trebas biti spreman na komentare.
trebali bi te svi tapsati po ramenu i cijelo vrijeme vikati super, a pises stvari koje nisu tocne ili su nepotpune.
nisam htio ulaziti dublje u temu, ali ako idemo korak dalje pogledaj po koliko idu preuzimanja vecinskih paketa po EV/EBITDAdionica u zadnjih 5 ili 10 godina i onda usporedi s ovim sto si ti napisao u tekstu. Mozda ces razumjeti da ovakve izjave granice s izjavama politicara s bina u predizborno vrijeme i gdje ocekuje da bi svi trebali vikati "TAKO JE".

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

New Report

Close