Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@daculo

pa rekao sam da ću nešto SIGURNO fulati.
a možda ipak ne bude tako. [lol]

nemoj dosta si pogodio [lol] [lol] [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo

možda da napomenem , to je 2.target , prvi je 1500
danas u par navrata nas je djelilo 7-8 dionica do 1.
a pogledaj i pritisak na prodaji kako se samo spušta

Što se tiče eventualnog obrata trenda, očito je da danas neće biti dan obrata, ali uloga i mjesto današnjeg dana, kao i eventualni obrat bolje će se moći prosuditi sutra i sljedećih dana… Jer postoje i tjedni i čak mjesečni obrati trenda… A možda se ni ne obrne nikad više [wink]
Promet je izuzetno velik. Udarili smo o liniju otpora koja je prilično jaka (formirala se nekoliko mjeseci u proljeće 2006. godine itd… Svakako značajan dan.

možda nije uredu od nas koristit termin ;pogodio si ,fulao si , ipak nismo za rulet stolom ,pa da vlad gađa hoče li crveno ili crno [wink]

čuvajte keš.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

kad je bal, nek jebal… [cool]

ja nešto malo uletio u jednu banku, pa što bude bude… teška špekulacija…

Pametan, ako to želiš.

dionice oko 152 mil, prijavljeni promet 49 mil, obveznice oko 153 mil…

Poceli su i Ameri danas spominjat moju 2011 kao kraj bear marketa – cudo od djeteta evo ti link
http://www.cnbc.com/




čuvajte keš.

Za malo sam uletio, ali kad vidim koliko se iskrcava Uprava na svim dionicama, NE DAM NI KUNE.

[/quote]
Kako znaš da se iskrcava uprava ? Ako je tako onda …….
[bye]
[/quote]

SDA.
Iskrcavaju se fondovi, a ni uprava ne sjedi skrštenih ruku, makar su oni kupovali po
kikiriki cijenama.

Kraj 10 min

SAM PROTIV SVIH

SP se odbio od točno 960…..zastrašujuće, vlad you suck. [wink]
daj mi reci kolko dugo i intenzivno si učio TA i EWT od prvog susreta do ovakve preciznosti?


SP se odbio od točno 960…..zastrašujuće, vlad you suck. [wink]
daj mi reci kolko dugo i intenzivno si učio TA i EWT od prvog susreta do ovakve preciznosti?

..netko treba učit cijeli život,a netko se rodi već s malom maturom… [thumbsup]

POKRET OTPORA

New Report

Close