Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




bez panike molim, u trećem impulsnom smo!

nisam siguran.
[/quote]

U što nisi siguran?

I ja sam kazao da još nije val 5.! Što više da je nije niti čisti 4! Nego da smo još uvijek u onom trećem koji traje od srpnja. Točnije upravo u 5. podvalu toga 3. vala.
[/quote]
sori, poprati to grafom.
nemamo istu globalnu sliku (koja u ovom trenutku uopće nije ‘presudna).

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

nisam baš načisto- a di je nestal trokut- pa nije li po trokutu promet sve manji, prema vršku trokuta
ak pitam gluposti se ispričavam…
hvala unaprijed

MMM
može li graf pronašla sam onaj od 16.10. ali tamo je malo drugačije to sročeno, hvala

Ovdje upišite svoj komentar…

[/quote]
U što nisi siguran?
I ja sam kazao da još nije val 5.! Što više da je nije niti čisti 4! Nego da smo još uvijek u onom trećem koji traje od srpnja. Točnije upravo u 5. podvalu toga 3. vala.
[/quote]

Misliš da se još uvijek formira H&S?


Ovdje upišite svoj komentar…

Gdje? [shocked]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Ovako bi to izgledalo.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]


nisam baš načisto- a di je nestal trokut- pa nije li po trokutu promet sve manji, prema vršku trokuta
ak pitam gluposti se ispričavam…
hvala unaprijed

jos jucer je probijen trokut prema dole.
nista od rasta.
mozemo samo dole.


Ovako bi to izgledalo.

To te ja pitam.
Dakle, cetvrti korak rasta tek slijedi, a onda ronjenje do sredine sljedece godine (5. korak).


Ovako bi to izgledalo.

volumeni ne štimaju, upravo kako sam rekao.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



Ovako bi to izgledalo.

volumeni ne štimaju, upravo kako sam rekao.
[/quote]

samo pod uvjetom da misliš da neće doći do porasta volumena s padom indeksa. 5. podval je čista matematička računica po pravilima EWT-a. Ako do tog dođe, doći će i do volumena. Inače prethodna dva minimuma aposlutno štimaju.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]



bez panike molim, u trećem impulsnom smo!

nisam siguran.
[/quote]
vlad, budući da naglašavaš da volimen pada i 3. val pada, u čemu je razlika između tvog i MMM grafa.
Još si naglasio da vam globalna slika nije ista, a koja sada nije ni presudna.
Ne moraš samo meni odgovoriti, ni MMM nije shvatio što želiš reći.
MMM oprosti ako sam pogrešno razumjela.




Ovako bi to izgledalo.

volumeni ne štimaju, upravo kako sam rekao.
[/quote]

samo pod uvjetom da misliš da neće doći do porasta volumena s padom indeksa. 5. podval je čista matematička računica po pravilima EWT-a. Ako do tog dođe, doći će i do volumena. Inače prethodna dva minimuma aposlutno štimaju.
[/quote]
i to je moguće.
ali, još uvijek nije isključen odbijanac prema gore, upravo zbog pada volumena.
u tom slučaju tvoj count bi trebalo promijeniti.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@vlad
sada razumijem

Zanimljivo na INI – nakon izlaska iz krobeksa prkosi gravitaciji – obzirom na slabi volumen i nezainteresiranu prodaju, te faktor isplate – prilika za brzi ulaz i izlaz.

Pozdrav.

New Report

Close