Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

TA

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



Ak se sjećate one reklamice računalnih analiza "Signali biz" tu sa desne strane, evo ja platio za
par dionica prema ponudi prije par dana da ih još malo izvidim jer sam ih već imo prvi mjesec.
No ne dobivam više nikakve signale, zovem ih na telefon a on isključen na meilove ne odgovaraju.
Izgleda da su me maznuli za gajbu piva zato OPREZ NE PLAČAJTE NIŠTA dok se ne sazna da nisu
možda zdimili. Nemrem vjerovat………………

ispricavamo se, nasa greska. mijenjali smo lokaciju tel broja u sezoni godisnjih.
pretplata ce vam biti produzena za 30 dana.

[/quote]

Ajde mi sad objasnite kaj ste mijenjali telefon ili lokaciju firme.
I danas vam je isti kontakt telefon na net stranici i dalje je isključen.
HM, tek smo počeli poslovat a već gubitak povjerenja……..ili vi možda neznate
kaj to znači pa onda pitajte naše OIF-ove ..

ernt

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Evo jedna Ernt analiza poslana gosp X (neznam njegov nick na poslovnom) prije ca mjesec dana

Sa ovom analizom moglo se je zaraditi par stotina kuna/po dionici

Dva privitka: jedan pokazuje na prijasnu analizu a drugi danasnje stanje

privitak 1 = prva analiza

privitak2 = kako izgleda danas (29.8.2008)

ewt … the analaysis when they are best


Pazi sad ovo:

Na Bloombergu jučerašnji promet na Crobexu 138,5 mil kn, a na ZSE ukupni promet i dionica i obveznica (dakle puno šire od Crobexa) 114,4 mil kn.

Pa ti sad radi TA.

Već je bilo rečeno, Bloomberg za volumen uzima broj protrgovanih dionica.U ovom slučaju broj protrgovanih dionica sastavnica crobexa

Kad vidim crveno pretvaram se u bika

Poslovni forum > Financije > Tržišta kapitala – Hrvatska (ZSE) > Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize
Pa zar će te ovdje započeti svjetski rat?


Vjeko

Ako ovaj forum funkcionira kao sto moj privitak pokaze onda vas sistem sa "ocjenama" ima samo negativno djelovanje.

Ako se ljudi igraju i daju 1-2% za moj post, kao sto privitak pokazuje onda nema nikakve ozbiljnosti na ovome forumu.

…meni ne smeta takva igra ali ona pokazuje kvalitetu foruma

Poštovani,

Mi nikako ne možemo utjecati na nečiji mentalni sklop, bilo nekog ocjenjivao s jedinicama ili stotkama.

Trenutačno raspravljamo što učiniti s ocjenama i kako to učiniti funkcionalnim kako je i zamišljeno.

U međuvremenu, držite se teme, a sljedeće upite ove vrste stavljajte u prikladne topice na Obavijesti i prijedlozi.

Srdačan pozdrav!

Suricata suricatta



Vjeko

Ako ovaj forum funkcionira kao sto moj privitak pokaze onda vas sistem sa "ocjenama" ima samo negativno djelovanje.

Ako se ljudi igraju i daju 1-2% za moj post, kao sto privitak pokazuje onda nema nikakve ozbiljnosti na ovome forumu.

…meni ne smeta takva igra ali ona pokazuje kvalitetu foruma

Poštovani,

Mi nikako ne možemo utjecati na nečiji mentalni sklop, bilo nekog ocjenjivao s jedinicama ili stotkama.

Trenutačno raspravljamo što učiniti s ocjenama i kako to učiniti funkcionalnim kako je i zamišljeno.

U međuvremenu, držite se teme, a sljedeće upite ove vrste stavljajte u prikladne topice na Obavijesti i prijedlozi.

Srdačan pozdrav!
[/quote]
To ocjenjivanje je glupost, nismo u dječjem vrtiću.



Pazi sad ovo:

Na Bloombergu jučerašnji promet na Crobexu 138,5 mil kn, a na ZSE ukupni promet i dionica i obveznica (dakle puno šire od Crobexa) 114,4 mil kn.

Pa ti sad radi TA.

Već je bilo rečeno, Bloomberg za volumen uzima broj protrgovanih dionica.U ovom slučaju broj protrgovanih dionica sastavnica crobexa
[/quote]

hoćeš reći da to nije vriijednost protrgovanih dionica, nego li njihova količina????!!!!

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]




Ak se sjećate one reklamice računalnih analiza "Signali biz" tu sa desne strane, evo ja platio za
par dionica prema ponudi prije par dana da ih još malo izvidim jer sam ih već imo prvi mjesec.
No ne dobivam više nikakve signale, zovem ih na telefon a on isključen na meilove ne odgovaraju.
Izgleda da su me maznuli za gajbu piva zato OPREZ NE PLAČAJTE NIŠTA dok se ne sazna da nisu
možda zdimili. Nemrem vjerovat………………

ispricavamo se, nasa greska. mijenjali smo lokaciju tel broja u sezoni godisnjih.
pretplata ce vam biti produzena za 30 dana.

[/quote]

Ajde mi sad objasnite kaj ste mijenjali telefon ili lokaciju firme.
I danas vam je isti kontakt telefon na net stranici i dalje je isključen.
HM, tek smo počeli poslovat a već gubitak povjerenja……..ili vi možda neznate
kaj to znači pa onda pitajte naše OIF-ove ..
[/quote]

telefon je sada aktivan.

www.signali.biz

Na zalost izgleda da su ipak postojali problemi sa linijom.
Problem se upravo rijesio.

www.signali.biz

@signal biz

Izgleda da ste još zeleni kaj se tiče osjećaja prema tržištu pa si takve stvari dozvoljavate,
da ti ne radi telefon dva ili ko zna kolko dana …….

New Report

Close