Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sredinom 4. mj Crobex je probio donji Boll. i kao od šale otišao ispod 3500 . početkom 7. mj Crobex je unutar Boll. i odbio se od njega i 3500 . Sada je probio donji Boll. i odbija se od 3500 . Pitanje je koliko dugo ?
MODERATORI ! VIDITE KAKO PAMETNO PIŠEM . šTA SE ČEKA ?


Sredinom 4. mj Crobex je probio donji Boll. i kao od šale otišao ispod 3500 . početkom 7. mj Crobex je unutar Boll. i odbio se od njega i 3500 . Sada je probio donji Boll. i odbija se od 3500 . Pitanje je koliko dugo ?
MODERATORI ! VIDITE KAKO PAMETNO PIŠEM . šTA SE ČEKA ?

Samo je tada boolinger bio vrlo širok što je značilo skoru promjenu trenda a sada je boolinger bio vrlo uzak što znači definiranje novog trenda na dolje nažalost.

Moderatori, također, što se čeka?

na većini dionica vidim još fore za pad, a ni ovih -1,5& u americi se ne bune protiv toga.
tražio neke odbijance između knzm, tiska, vdkt, jdpl…al sve je to mršavo još.
bollinger mi je genijalan alat, koga probije gore sigurno će i dole, nepogrešivo.

Danas se na većini likvidnijih dionica prekrižio MACD graf.
Smrdi mi na jeftinu kupovinu, uskoro.

Idu kola malo niz dolu…


@ krpa

Moze li atpl napraviti obrnuti H&S ako Crobex ostane manje-vise flat?

Iako se možda taj konsolidacijski H&S pokaže kao čisti promašaj, sve je moguće.
Najbolji primjer trenutno je ina-crobex.
Uz to, atpl ima i manji udio u crobexu od ine.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

E, ako ovo nije signal za skori rast cijene, onda ja ne znam što je …

Fazan, i ostali koji volite svijetlo svijeća, molim komentar.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Dopuna gore: sutra čekamo potvrdu.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

E, ako ovo nije signal za skori rast cijene, onda ja ne znam što je …

Fazan, i ostali koji volite svijetlo svijeća, molim komentar.

nije me se nešto dojmilo …

I love the Smell of Profits in the Morning

što se tiče moje expertize, to je to….atpl i igh se čekalo, možemo gore.

Bojim se da show tek počinje.

Nećemo mi još dugo gore, jer niti imamo benzina za gore, niti volje, a niti indexi u svijetu idu gore.
Ina će biti oko 2750 (znači mnogo manje nego kaj se pričalo i očekivalo) još ako todo ne uspije u Rusiji, niti 3000 nam nije dno, a Vi pričate o up up up i tako već 6 mjeseci.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

james@
što se tiče moje expertize, to je to….atpl i igh se čekalo, možemo gore. mislis na odbijanac…? ja bi reko da je to to…sad mozemo nazad..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

da mislim da je odbijanac spremljen, bollingeri koji su trebali bit probijeni su probijeni, oscilatori ohlađeni, neki macdovi su počeli okretat prema gore krivulju, al ja ti to gledam extra kratkoročno i amaterski.


da mislim da je odbijanac spremljen, bollingeri koji su trebali bit probijeni su probijeni, oscilatori ohlađeni, neki macdovi su počeli okretat prema gore krivulju, al ja ti to gledam extra kratkoročno i amaterski.

Nije ti ovo dno .
Ili se varam.

ma čekaj da prvo svi kataklizmičari prodaju! [smiley]

New Report

Close