Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

€$ lupio konačno u liniju vrata velikog šampona, i tu sad malo petlja. Legitimni target je 1.36, SL 1.3, ulaz je bio na 1.323. Izašao sam, čekam da prereže vrat i 1.33 oko kojeg su uvijek nekakvi problemi.

eurchf izašao, vidjeti ću daljnji razvoj, pa možda opet uđem.

audjpy nastavlja rast kao što sam se nadao, sada treba naći ulaze. kako ja ulazim ajmo reć isključivo kada se trend prelomi i onda gradim pozicije, pričekati ću neki retrace, makar mali, jer po mojoj procjeni ovdje sada sljedi veći rast.

zlato je zastalo, pojačao sam pa smanjio poziciju, malo mi je sumnjivo, možda ode u sideways. Glavni target i dalje 1800.

nzdusd, novi par na listi, na D1 radi 3cu koja je pri kraju. čak bi ušao u retrace kada krene.

euraud, poečo malo štrikati, držao sam pending sell, ali sam srećom odustao kada nije krenuo direktno na 1.2. sada mi djeluje da bi na 1.2 moglo biti dno, makar privremeno.


€$ lupio konačno u liniju vrata velikog šampona, i tu sad malo petlja. Legitimni target je 1.36, SL 1.3, ulaz je bio na 1.323. Izašao sam, čekam da prereže vrat i 1.33 oko kojeg su uvijek nekakvi problemi.

Ja tu vidim obrnuti šamponić kojem ja target 1.38 ali izglednije je 1.36 pa korekcija pa moguće stvaranje velikog obrnutog šampona.

bit će bolje................


€$ lupio konačno u liniju vrata velikog šampona, i tu sad malo petlja. Legitimni target je 1.36, SL 1.3, ulaz je bio na 1.323. Izašao sam, čekam da prereže vrat i 1.33 oko kojeg su uvijek nekakvi problemi.

eurchf izašao, vidjeti ću daljnji razvoj, pa možda opet uđem.

audjpy nastavlja rast kao što sam se nadao, sada treba naći ulaze. kako ja ulazim ajmo reć isključivo kada se trend prelomi i onda gradim pozicije, pričekati ću neki retrace, makar mali, jer po mojoj procjeni ovdje sada sljedi veći rast.

zlato je zastalo, pojačao sam pa smanjio poziciju, malo mi je sumnjivo, možda ode u sideways. Glavni target i dalje 1800.

nzdusd, novi par na listi, na D1 radi 3cu koja je pri kraju. čak bi ušao u retrace kada krene.

euraud, poečo malo štrikati, držao sam pending sell, ali sam srećom odustao kada nije krenuo direktno na 1.2. sada mi djeluje da bi na 1.2 moglo biti dno, makar privremeno.


AUDUSD i NZDUSD su nevjerovatno nategnuti, skupa s US indeksima.
Ali sve je to dio bull marketa.



€$ lupio konačno u liniju vrata velikog šampona, i tu sad malo petlja. Legitimni target je 1.36, SL 1.3, ulaz je bio na 1.323. Izašao sam, čekam da prereže vrat i 1.33 oko kojeg su uvijek nekakvi problemi.

Ja tu vidim obrnuti šamponić kojem ja target 1.38 ali izglednije je 1.36 pa korekcija pa moguće stvaranje velikog obrnutog šampona.
[/quote]

Ne vidim taj obrnuti šampon, ovo je po meni stanje stvari.
Jedino što se može iskomplicirati je ako ova A-B korekcija nije gotova, pa ovo ne ispadne ABC nego nešto drugo, jer tu imamo gužvu u vidu raznih otpora.


Ako je netko usao slucajno u srebro neka pazi da u Batman ne otme srebrenjake….

Batman je opasan kao i uvijek, čini mi se da je poletio prema 1.36….



Ako je netko usao slucajno u srebro neka pazi da u Batman ne otme srebrenjake….

Batman je opasan kao i uvijek, čini mi se da je poletio prema 1.36….
[/quote]
36 … ne 1.36… previše toga pratim….

Platina je sinoc gazila na novi vrh, srebro je jutros stidljivo osvojilo, ali zlato se srami i zato treba oprezno dok se ova divergencija ne potvrdi ili ne padne…
audjpy jutros udario u gornju liniju rastuceg kanalica
indexi nemam nikakav edge (mislim za short) niti sta pokusavam, strpljen spasen…

luka rijeka- dnevni graf, primjetne su divergencije,moguc manji rast

PTKM na prekretnici…rastući trend od 3mj 2009. do danas, 2 otpora na cca 205kn od prije 6mj, već treći dan cijena zaključno iznad 200kn, izvješće bi moglo biti katapult za dionicu

eurusd- target 1,24 – končni trget za par meseci cca. 1,15 i to je to ajd



luka rijeka- dnevni graf, primjetne su divergencije,moguc manji rast

ovo je katastroflna analiza.

sramotno je sto se sve mece na ovaj forum!!!!
[angry]
[/quote]

Ne brini, nisam stavio graf za tebe, stavio sam za one koji ponekad znaju i zaradit na burzi… a ako dobro vidim trenutno je lkri 5,55% u plusu uz sasvim lijep promet

Crobex dotaknuo SMA 100 (1783).
Korekcija do SMA 50 (1745) ili ćemo imati tzv. korekciju kroz vrijeme?
Ili možda probijamo još gore?
Williams kaže da smo malčice prekupljeni, ali momentum se tek budi iznad nule.
Na tjednom smo došli tik do SMA 20.
Bez slika ovaj put. Ionako svi mogu otići na teletrader i naslikati sami.

New Report

Close