Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ZVZD. fibo otpor na 4.000

tehničari šta se događa na petrokemiji bude dole ili kaj? — možeš li ti khmm., hvala

Ja se nadam da će jedna dionica još malo doli pa da uljetim


Ja se nadam da će jedna dionica još malo doli pa da uljetim

IGH ?

ne, Belje ?

ATPL 845, kuna simo-tamo, ali prije toga 815…

pozdrav

živi bili...

Mislim da veliki igraju mudro i da će pred zatvaranje naglo dići građevinare posebno dvojac Tehnika – IGH .

BLJE-R-A

Meni ovo izgleda predobro.. Dvostruko dno.. Minimalni target 150 i kusur.. Al’ ne vjerujem da će tu stat.. Ni blizu..

Sretno!

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

khmm..kako tvoja kugla gleda na SNHO-R-A s obzirom da je izgleda prića završena sa jućerašnjim preuzimanjem..hvala!


tehničari šta se događa na petrokemiji bude dole ili kaj? — možeš li ti khmm., hvala

Ovisi, može gore dole, ali treba pratiti oscilatore.
zamolio bi kolegu ulixa da nam očita oscilatore i da svoju prognozu

Frankly my dear, I don't give a damn!


khmm..kako tvoja kugla gleda na SNHO-R-A s obzirom da je izgleda prića završena sa jućerašnjim preuzimanjem..hvala!

Možda ovako.. Ima tu dosta otpora.. Tko bi ga znao.. Možda sve završi s head&shouldersom..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


BLJE-R-A

Meni ovo izgleda predobro.. Dvostruko dno.. Minimalni target 150 i kusur.. Al’ ne vjerujem da će tu stat.. Ni blizu..

Sretno!


hvala!

New Report

Close