Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

cini mi se da crobi ide na 1790-1800 moje misljenje

ne mari za male stvari i ostat ce male

Ako gledamo da je CROBEX prošlo ljeto bio na 1.650 i da je sada na 1.850 možemo lagano zaključiti da je isti narastao 12%, iliti opisati riječima: FAKAT KOMA.

ako može neki inženjer staviti graf s predviđanjem za Crobex, tehničari su očito za sada u nedoumici

Čuj njega on bi inžinjera. Može, ja sam ing ali svoje usluge naplaćujem. A kao tehničar na kratke staze jedino ti mogu reći da sam u nedoumici.


Čuj njega on bi inžinjera. Može, ja sam ing ali svoje usluge naplaćujem. A kao tehničar na kratke staze jedino ti mogu reći da sam u nedoumici.

ovaj naš index ni doktori ne mogu predvidjeti, najbolje će biti sve prbaciti u turist, to nam je još jedina šansa za preživjeti ovo ljeto

teret todexa riješen na neko vrijeme do kraja tjedna minimum 2% +

Ne znam, izgledna su 3 obrasca. Raketa, ono sa k zadnje slovo znate, ili kao najgora varijanta šampon. Ima još jedna wolf podvarijanta. Nju ćemo sutra vidjeti.

Da, raketa, samo bilo kakav veći bull možemo zaboraviti.

Ako premijer druka na rast INE, onda svijest građana o učenju, obrazovanju i pismenosti možemo zamisliti.
Niti svijesti niti pameti, a knjigu što dalje od mene.
To je realnost, nažalost.

nije ni glupost bez vrline

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

HHLD – dionica koja je (cini se) odradila pad ( formirano dno na 2.84kn) . Sad bi trebao biti rast do 3.40-3.60, malo volumena i povrat na 2.90-3.00 . Ako ne probije 2.84 na dolje, dionica krece rasti. IMO

Evo jedan drukerski opte za zločestog, dosad realizirano 40%, hoće li 100% vrag zna. Ona vištica je rekla da nam može samo sv. ante pomoći. Ja onako kao laik teozof mislim da on i nije puno involviran oko bagrokora.


Evo jedan drukerski opte za zločestog, dosad realizirano 40%, hoće li 100% vrag zna. Ona vištica je rekla da nam može samo sv. ante pomoći. Ja onako kao laik teozof mislim da on i nije puno involviran oko bagrokora.

Prije 2.9

HTPK – Preskokom 71kn, ova dionica jedna je od rijetkih u HR koja bi imala cijenu iznad MA20 i 50 na TJEDNOJ razini ! Stop losss je na 55kn. Ako krene kupnja po 7xkn, dionica ulazi u rastući trend idućih par mjeseci.
Cilj: oko 120kn.
IMO

Padajući klin.

Na satnom grafu Crobija – rastući gap 🙂
nadam se početku rasta. 🙂

New Report

Close