Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Target HSa je bio 2050, i to je ok prošlo.
Tehnicki odbijanac.

E sad, evidentno postoje ozbiljni fundamentalni razlozi za ovakav daljnji pad – inace to ne bi bas ovako curilo dolje.

Trenutno smo na SMA200 na dnevnom grafu. Cca 1957.

SMA200 vrlo često zna biti kraj pada.

Vidjet cemo koja potpora ce biti uspješna, odnosno dovoljno jaka da promjeni trend. Dobra je i ova na 1900.
Malo mi je neugodan osjećaj zbog onog targeta trokuta kod LEDOa na 3500.


Target HSa je bio 2050, i to je ok prošlo.
Tehnicki odbijanac.

E sad, evidentno postoje ozbiljni fundamentalni razlozi za ovakav daljnji pad – inace to ne bi bas ovako curilo dolje.

Trenutno smo na SMA200 na dnevnom grafu. Cca 1957.

SMA200 vrlo često zna biti kraj pada.

Vidjet cemo koja potpora ce biti uspješna, odnosno dovoljno jaka da promjeni trend. Dobra je i ova na 1900.
Malo mi je neugodan osjećaj zbog onog targeta trokuta kod LEDOa na 3500.


tigrus ako nemas dionice lede nemoj ni komentirati,na 6xxx nisam im ni htio reci za pad do 5500, nemoj ni ti spominjati najcrnji scenarij, vidim i ja ali o tome nepricam, to je barem moje misljenje, nemam dionice lede da se zna niti ih namjeravam kupiti

ne mari za male stvari i ostat ce male

Ima vam jedan problem kod tehnicke analize; ako sutra kazu da ce rusi dati gomilu kapitala i smijeniti todorica sve ove price o probojima, otporima itd na nize ce prerasti price o prodorima, otporima na vise i onda ce vam TA pokazivati da tako ide jos i jos…onda ce biti mala korekcija.
Zakljucak: ne mozes na temelju toga kako je bilo jucer znati kako ce biti sutra, posebno kad se radi o ovako vanrednim situacijama…



Target HSa je bio 2050, i to je ok prošlo.
Tehnicki odbijanac.

E sad, evidentno postoje ozbiljni fundamentalni razlozi za ovakav daljnji pad – inace to ne bi bas ovako curilo dolje.

Trenutno smo na SMA200 na dnevnom grafu. Cca 1957.

SMA200 vrlo često zna biti kraj pada.

Vidjet cemo koja potpora ce biti uspješna, odnosno dovoljno jaka da promjeni trend. Dobra je i ova na 1900.
Malo mi je neugodan osjećaj zbog onog targeta trokuta kod LEDOa na 3500.


tigrus ako nemas dionice lede nemoj ni komentirati,na 6xxx nisam im ni htio reci za pad do 5500, nemoj ni ti spominjati najcrnji scenarij, vidim i ja ali o tome nepricam, to je barem moje misljenje, nemam dionice lede da se zna niti ih namjeravam kupiti
[/quote]

Pa možda bi ja htio dionice LEDOa !?

Samo se postavlja pitanje na kojoj cijeni uci…
5000 je dobra cijena za ulaz, ima smisla po tehničkoj.

Da nema tog padajućeg trokuta i crnog labuda, bez razmišljanja bi se junački ukrcao na 5000.
Ovako pimplam pomalo… sretno onima koji su ušli jako na 5000 kn kod LEDOa. Ima smisla cijena i trebalo bi biti profitabilno.


ATPL

target 700

Cup and Handle, target 500.
H&S obrazac teško da će se ispuniti.

☛ Ovo nije nagovor niti na kupnju niti na prodaju! ☚

gledam crobex…. dno bi trebalo biti na 1928 . ako probije,…… kešolovci će se radovati….

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


gledam crobex…. dno bi trebalo biti na 1928 . ako probije,…… kešolovci će se radovati….

1700 cca ,radujemo se da

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

crobex tamo negdje od sredine prošlo mj. liči na neki tehički rijetko viđeni fenomen.

who dares, wins


crobex tamo negdje od sredine prošlo mj. liči na neki tehički rijetko viđeni fenomen.

pišemo svjetsku povijest nekom novom paternu..obrascu ili čemu već:)

pepe7

Ne bih rekao da nema nekog obrasca. Rast je išao u 5 valova, a i ovaj pad također. Sad smo u 5 valu. Tako da je lako mogući i hs s targetom 1600.

CROBEX ANALIZA
Ne vidim druge analize, već da navedemo otpore prema dolje.

OTPORI SU NA ☛ 1900, 1840, 1770……

i DA…. sutra još uvijek padamo kao 4. dan zaredom. Uvijek 4 dana pada. Nakon toga idemo malo gore.

☛ Ovo nije nagovor niti na kupnju niti na prodaju! ☚

Već odavno se pitam dali su luđi oni na Indexu kad se dohvate ustaša i partizana ili vi koji pišete o tehničkim analizama na ZSE, uključujući i nas koji čitamo to vaša sranja. “Ako probijemo otpor na 100 kn. samo nebo je granica” ali kada? Dali za misec, godinu ili pet.Šta se proserajete koji k…. Ako ti Rus ne da kredit Agrokoru, DRŽAVA TI ODE U PREDSTEČAJNU NAGODBU.

Mislim da se vi proserajete, jer nemate pojma o ničemu. I najbolje vam je da se pokupite s burze jer ce te ostati i bez gaća kao i njih 90%. Da bi opstao na burzi treba ti najmanje 15 god iskustva i ucenja koje ukljucuje i TA. A forum kao forum je namjenjen ponajviše druženju, i razmjeni ideja, gluposti i sl. Investitor kupuje dobru firmu prema ek. Parametrima a vrijeme kupnje odlucuje prema TA.

ovdje dolaze i komentiraju oni kojima druge analize nisu pomogle da svejedno gube ,i ovo vam je tema za ljecenje frustracija .
1700 crob cca i kupovina

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


Ne bih rekao da nema nekog obrasca. Rast je išao u 5 valova, a i ovaj pad također. Sad smo u 5 valu. Tako da je lako mogući i hs s targetom 1600.

Gdje si bio i što si radio?

Ništa.

To je život.

New Report

Close