Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Idem danas u šoping na američkom tržištu. Padom ispod 1357 pogriješio sam. Treba gledati što će se dogoditi sa futuresima danas do otvaranja američke burze u 15.30. Kupujem dionice QQQ i AAPL.

Ti ćeš i gaće ostaviti na štapu sa svojim analizama. Naročito ako još nastaviš pa kupiš i AAPL danas

[/quote]

e,da…. [sad]
[/quote]
Nasdaq se raspao ko bugarska skupština.
Sad postaje dugoročni.

Ja pod smokvom / Always In – model kaže 99,9% vjerojatnost za SHORT pozicije na neko vrijeme

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]


puko flag eur-usd ..ocemo li do cca 1.29 [proud]

koliku polugu koristis na eur-usd? uvijek istu ili mijenjas ?
primjecujem da se tu brzo cijena promjeni oko 1% a spolugom 100x se moze sve izgubiti ali s recimo 20x jako dobro zaraditi u 1d ako se pogodi dnevni trend
koja je brokerska kuca dobra za forex?



puko flag eur-usd ..ocemo li do cca 1.29 [proud]

koliku polugu koristis na eur-usd? uvijek istu ili mijenjas ?
primjecujem da se tu brzo cijena promjeni oko 1% a spolugom 100x se moze sve izgubiti ali s recimo 20x jako dobro zaraditi u 1d ako se pogodi dnevni trend
koja je brokerska kuca dobra za forex?
[/quote]

Nije poluga toliko ni bitna za trgovanje. Bitni su ti T/P i S/L. Ako riskiraš najviše 2-3% kapitala po trgovini a ideš na 4-8% dobitka poluga ti ne igra nikakavu ulogu za trgovanje.

Primi se money managementa i discipline u trgovanju i sve ostalo će doći.
Probaj s Admiral Markets za početak pa ako ti ne budu odgovarali pređi na bolje.



puko flag eur-usd ..ocemo li do cca 1.29 [proud]

koliku polugu koristis na eur-usd? uvijek istu ili mijenjas ?
primjecujem da se tu brzo cijena promjeni oko 1% a spolugom 100x se moze sve izgubiti ali s recimo 20x jako dobro zaraditi u 1d ako se pogodi dnevni trend
koja je brokerska kuca dobra za forex?
[/quote]
dobio si konkretan odgovor od kolege torpeda…polugu namjestas sam..po zelji…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ja pod smokvom / Always In – model kaže 99,9% vjerojatnost za SHORT pozicije na neko vrijeme


…kolega, stavite na forum sliku Vašeg modela. Modeli koje ja koristim mi ne pokazuju trend već kretanje u horizontalnom kanalu. Kada budu probijeni određeni leveli, moći će mo govoriti o trendu medvjeda ili bika. Govorim prvenstveno o srednjeročnom trendu za valutni par EUR/USD (dugoročni trend je još uvjek trend medvjeda). Isto tako modeli na ostalim valutnim parovima ili indeksima bi trebali potvrđivati isto – ako razgovaramo o srednjeročnom trendu.

LP

"Istina je neotkrivena laž"

Kota 1860 na crobexu se čini vrlo zanimljiva

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Kota 1860 na crobexu se čini vrlo zanimljiva

Meni je puno zanimljivija ova na 1845.. [thumbsup]

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

A kaj vi ulažete u indexni pa vas toliko muči crobex? Dajte neke dionice za preporuku

Khmm može ddjh?


Khmm može ddjh?

Međeđe divergencije, gornji rub rastućeg kanala.. Ovako, brzinski..

Da ga imam, prodao bih..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Hvala

kolega Khmm,

Kako vidite LKRI ?

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Idem danas u šoping na američkom tržištu. Padom ispod 1357 pogriješio sam. Treba gledati što će se dogoditi sa futuresima danas do otvaranja američke burze u 15.30. Kupujem dionice QQQ i AAPL.

Ti ćeš i gaće ostaviti na štapu sa svojim analizama. Naročito ako još nastaviš pa kupiš i AAPL danas

[/quote]

APPL danas do sada porastao za 4,37% a QQQ za 2,12%. Index sp 500 za sada je postigao prognozirani target 1392 od pre par dana stavljen na ovom forumu. To je to.

Volim kad pogodim (čitaj zaradim). [cool]

Sta cemo sa beljem? vidim pocela neka mini euforija oko toga prije par dana

evo kako ja vidim: EMA20 je presjekao EMA100 prema gore, i sad cekamo da vidimo dali ce uspjet presijec liniju EMA200, pocelo je razdoblje konsolidacije i formiranje trokuta, rsi i momentum imaju dobru potporu, jedino mi je stochastic malo sumnjiv, sve je lijepo naznaceno pa procijenite sami

2. slika prikazuje jednu mogucnost formiranja SHS-a na koju treba pripazit i koristit stop loss ako probijemo liniju vrata.
Ugl. kako sada izgleda, ulazimo u konsolidaciju, pa ako probijemo gornju liniju trokuta i EMA200 moguc je lijepi rast

New Report

Close