Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Današnji intraday low Crobexa na 1964 je točno Fibonacci 61,8% retracement zadnjeg vala od 1932 (intraday low na 25.svibanj) do 2103 bodova (intraday high na 28. svibanj)

Točno.. [thumbsup]

Baš razmišljam da li da postam graf il ne, pa evo ga..
Možda je ovo potvrda obrata trenda..

Sretno!

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!



Današnji intraday low Crobexa na 1964 je točno Fibonacci 61,8% retracement zadnjeg vala od 1932 (intraday low na 25.svibanj) do 2103 bodova (intraday high na 28. svibanj)

Točno.. [thumbsup]

Baš razmišljam da li da postam graf il ne, pa evo ga..
Možda je ovo potvrda obrata trenda..

Sretno!
[/quote]

možda ima nade,ali samo ako i ameri ostanu zeleni nakon što su se preobratili iz debelo crvenih fjučersa i negativnog otvaranja…
ako i zatvore u zelenom,možda se zbude i naša tri bijela vojnika…

Za dugorocne ako nekom nesto znaci danas je 50 SMA capnula 200!
100 takodjer pada, jedino pozitivno je sto 200 jos uvijek ima lagano uzlazni trend!



Današnji intraday low Crobexa na 1964 je točno Fibonacci 61,8% retracement zadnjeg vala od 1932 (intraday low na 25.svibanj) do 2103 bodova (intraday high na 28. svibanj)

Točno.. [thumbsup]

Baš razmišljam da li da postam graf il ne, pa evo ga..
Možda je ovo potvrda obrata trenda..

Sretno!
[/quote]

hoće, hoće

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

tih 61% je sigurnija naznaka preokreta?

Frankly my dear, I don't give a damn!

@nosorog

je, jako je sigurna naznaka.

to ne da nije nikakava naznaka preokreta nego je to jedno veliko nista.

zbilja je mnogima tesko integrirati u jednu cjelinu tehnicke signale…

vidim da kolege često navode taj nivo,pa se pitam zašto.
i prije par dana su ga spominjali na crobexu.
druk ili…?

Frankly my dear, I don't give a damn!



Današnji intraday low Crobexa na 1964 je točno Fibonacci 61,8% retracement zadnjeg vala od 1932 (intraday low na 25.svibanj) do 2103 bodova (intraday high na 28. svibanj)

Točno.. [thumbsup]

Baš razmišljam da li da postam graf il ne, pa evo ga..
Možda je ovo potvrda obrata trenda..

Sretno!
[/quote]
…..nažalost, rano je još za preokret….. [cry]

Krepat ma ne molat

Tako je – rano je još za preokret. Kada svi to najviše očekuju – krene se obično drugim smjerom.

Gledajući kroz DAX – on ima danas, nakon početne korekcije – tendenciju rasta prema 6000 (vjerovatno i ameri poslije podne).

Pozdrav ljudi…tek sam od nedavno ovde pa bih molio ako imate kakav prijedlog gdje mogu skinuti dobar besplatan program za tehničku analizu a da uključuje i dionice sa hrvatskog tržišta. Prije sam koristio teletrader ali više ne od kada se plaća :DD….hvala


Pozdrav ljudi…tek sam od nedavno ovde pa bih molio ako imate kakav prijedlog gdje mogu skinuti dobar besplatan program za tehničku analizu a da uključuje i dionice sa hrvatskog tržišta. Prije sam koristio teletrader ali više ne od kada se plaća :DD….hvala

Vaš link
Odskrolaš do istočne europe, do ZSE Equity Index i klikneš na ikonicu jT (moraš imati instaliranu javu). Kasnije samo ukucaš ime dionice koja te zanima umjesto Crobex-a i podijeliš s nama svoju analizu..

ili

Vaš link
Klikneš na ikonicu s brojem 2 pored dionice koja te zanima..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

U slavoniji sve pliva platit će Croatia osiguranje…….baš me zanima šta ćemo imat u ljeto….. [bye] [bye] [bye]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

New Report

Close