Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


eno neko primjetia JDPL,zatrli ga 2,68% u minus [sealed]

Pa fino sam postao nedavno kako ide do 149-154kn.

26.11.2010 - Dan D


Da se nadovežem na kolegu gore :"Danas je na CNBC bija jedan analitičar koji je reka da ce USA burza vrh dosegnuti 19.4…" no rekao je i da će to biti taj dan i oko 13 sati i nešto minuta, aludirajući na "glupost" koja se vani događa gdje nikome nije jasno zašto tržište raste. Ne treba se čuditi ni ako vidimo dobre vijesti ovaj tjedan, a minuse na indeksima.
lp

Tu negdje je važan datum po Gannu, što ne znači da slijedi preokret, već može biti i jači impuls prema gore. Štoviše, s obzirom da mnogi očekuju preokret, čini mi se da je rast vjerojatnija opcija.

dr.sci.mat. zosprajc – dobar dan.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

^GSPC 500 Index 1,202.02 9:37AM ET 4.72 (0.39%)

Amerima je DOBAR DAN a nama je LAKA NOC.


dr.sci.mat. zosprajc – dobar dan.

ooo, dobra večer, kolega matematičar. evo mene poslije davnika. kaj je, tražite repeticije iz elementarnog matiša?



Da se nadovežem na kolegu gore :"Danas je na CNBC bija jedan analitičar koji je reka da ce USA burza vrh dosegnuti 19.4…" no rekao je i da će to biti taj dan i oko 13 sati i nešto minuta, aludirajući na "glupost" koja se vani događa gdje nikome nije jasno zašto tržište raste. Ne treba se čuditi ni ako vidimo dobre vijesti ovaj tjedan, a minuse na indeksima.
lp

Tu negdje je važan datum po Gannu, što ne znači da slijedi preokret, već može biti i jači impuls prema gore. Štoviše, s obzirom da mnogi očekuju preokret, čini mi se da je rast vjerojatnija opcija.

[/quote]
precizan Gann day, kaže moj savjetnik, je 16.04. Tada bi trebao nastupiti OBRAT trenda.



dr.sci.mat. zosprajc – dobar dan.

ooo, dobra večer, kolega matematičar. evo mene poslije davnika. kaj je, tražite repeticije iz elementarnog matiša?
[/quote]

ma ne tražim repeticije, nego sam ustanovio snažnu korelaciju između tvojih kritika moga matematičkog znanja i tržišnog prinosa na moj portfelj … pa bi htio održati, što je duže moguće, … ,tu korelaciju.

Meni dobro, tebi dobro, … , svi pobjednici. Šta ti je matematika, ha !?

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]




dr.sci.mat. zosprajc – dobar dan.

ooo, dobra večer, kolega matematičar. evo mene poslije davnika. kaj je, tražite repeticije iz elementarnog matiša?
[/quote]

ma ne tražim repeticije, nego sam ustanovio snažnu korelaciju između tvojih kritika moga matematičkog znanja i tržišnog prinosa na moj portfelj … pa bi htio održati, što je duže moguće, … ,tu korelaciju.

Meni dobro, tebi dobro, … , svi pobjednici. Šta ti je matematika, ha !?
[/quote]

kolega vas je 4×1 optužio da ste ukrali MMM odBulkowskog.baš sam čitao kod njega na blogu.ako je to istina, nije lijepo od vas.



….


precizan Gann day, kaže moj savjetnik, je 16.04. Tada bi trebao nastupiti OBRAT trenda.
[/quote]

goospon matematičar, dr.sci.mat. … promjena će biti prije zato što je RSI već mjesec dana veći od 70, a danas bi mogao probiti i 80, na NASDAQ-u. A priznati ćeš da RSI > 80, nije baš česta pojava.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

….

kolega vas je 4×1 optužio da ste ukrali MMM odBulkowskog.baš sam čitao kod njega na blogu.ako je to istina, nije lijepo od vas.

"kolega" je samo ljubomoran, a o krađi nema riječi. "Kolega" je po oznaci MMM (jer se ista oznaka javlja negdje kod Bulkowskog) došao do zaključka da je indeks ukraden, a zaboravio je da je moj nick name MMM, par godina stariji od početka računanja indeksa. U ostalom MMM Indeks ima signalnu liniju i liniju Indeksa, Bulkovski to nema. Moj indeks je mogao svatko probati replicirati (skoro godinu dana, koliko sam ga javno objavljivao), pa se uvjeriti da nema veze s Bulkowskim. Čak se niti ne temelji na istim postavkama. Princip izračuna nije isti. Što više bitno se razlikuju čak i grafovi moga indeksa i Bulkowskog CPI. Dok Bulkowski sam tvrdi da njegov Indeks ne daje dobre rezultate na manje od 125 serija podataka, ja sam uspio dovoljno kvalitetene rezultate dobiti na manje od 20 serija podataka. Crobex sam jedno vrijeme vrtio na samo 12 serija podataka, i rezultati su bilo ok. Jel dosta. Ne da mi se više tipkati. Pozdravi mi lljubomornog "kolegu", savjetnika doktorima matematičkih znanosti.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]




Da se nadovežem na kolegu gore :"Danas je na CNBC bija jedan analitičar koji je reka da ce USA burza vrh dosegnuti 19.4…" no rekao je i da će to biti taj dan i oko 13 sati i nešto minuta, aludirajući na "glupost" koja se vani događa gdje nikome nije jasno zašto tržište raste. Ne treba se čuditi ni ako vidimo dobre vijesti ovaj tjedan, a minuse na indeksima.
lp

Tu negdje je važan datum po Gannu, što ne znači da slijedi preokret, već može biti i jači impuls prema gore. Štoviše, s obzirom da mnogi očekuju preokret, čini mi se da je rast vjerojatnija opcija.

[/quote]
precizan Gann day, kaže moj savjetnik, je 16.04. Tada bi trebao nastupiti OBRAT trenda.
[/quote]

vlad, što misliš o crobexu?
hoće li još rasti?
INGR, BZJK, KORF, IGH i ATPL ako može osvrt?

sp 500. RSI im je stvarno preko 70 (čak i na dnevnom grafu) i na lijepoj su ending diagonali. [undecid]

New Report

Close