Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…..ja sam…….pofuk…..
dobar dan svima……….ako ima netko od iskusnijih tehnicara da mi pomogne i stavi na ovoj stranici tehnicku analizu zagrebacke pivovare
unaprijed hvala
pofuk


…..ja sam…….pofuk…..
dobar dan svima……….ako ima netko od iskusnijih tehnicara da mi pomogne i stavi na ovoj stranici tehnicku analizu zagrebacke pivovare
unaprijed hvala
pofuk

Pacijent nema pulsa. Predlaže se isključivanje sa aparata za oživljavanje.

Da li znades rodjace da je standard pokvario ljude...jedu govna i sanjare..


…..ja sam…….pofuk…..
dobar dan svima……….ako ima netko od iskusnijih tehnicara da mi pomogne i stavi na ovoj stranici tehnicku analizu zagrebacke pivovare
unaprijed hvala
pofuk

nema tehnicke analize za zagrebacku pivovaru…
tutn-tutn…

ps . koja dosada…
[bye]



…..ja sam…….pofuk…..
dobar dan svima……….ako ima netko od iskusnijih tehnicara da mi pomogne i stavi na ovoj stranici tehnicku analizu zagrebacke pivovare
unaprijed hvala
pofuk

nema tehnicke analize za zagrebacku pivovaru…
tutn-tutn…

ps . koja dosada…
[bye]
[/quote]

može tehnička za HT

Hoće li do tvojih 345kn?

bit će bolje................


http://www.poslovni.hr/144609.aspx
TjednaTA


fala.. fala…. a tu sam našao i dopunjeno izdanje.. Vaš link

Zadnjih 6 mjeseci je bilo odlično razdoblje za junk dionice tipa hgsp, opte, dkvs, itd dok je crobex nepodnošljivo anemičan, zadnjih dana taj se trend okrenuo. Junk oštro pada, a blue chip stabilno gura gore, sezona dividendi je jedan od razloga sigurno.

Pozdrav, ekipa,
izgleda da je ova tema ispala iz interesa. Nema više čak ni kritičara…
Sretno dalje!

Zaista nevjerovatno koliko su tržišta precjenjena. Korejski KOSPI Index je formirao formaciju trostruki vrh, i sljedi mu pad, također na njemu je prisutna medvjeđa divergencija na svim važnijim oscilatorima(rsi, macd…)
Austrijski ATX je na novom 52 week vrhu, a rsi je na preko 70 a trogodišnji graf otkriva da rsi nikad nije bija tako visoko, ni 2007 kad je ATX napravija ATH, na Macd je prisutna medvjeđa divergencija, dalje, Ftse 100 je isto na 52 weeh vrhu, rsi je blizu 70 što je granica prekupljenosti, divergencija medvjeđa je prisutna. Američki indeksi su isto na 52 week vrhu, rsi opasno blizu 70, volumeni trgovine su opali. Danas je na CNBC bija jedan analitičar koji je reka da ce USA burza vrh dosegnuti 19.4 šta se poklapa sa mojim vremenskim analizama na Crobex po W.D.Gann metodi. Da, da pomoću Crobex možete predvidjeti kretanje na stranim burzama koliko god to zvuči nemoguce. Tako da očekujem jedan zaron za par dana, koliko ce taj zaron biti stvarno ne znan, ali da smo blizu vrha jesmo blizu smo, dakle prodajte dionice sljedećih par dana, ja cu to napravit sa HT-om.

Dok je dosadno onda imamo dar pisanja postova, a dok je zanimljivo nitko neće postati chart da mu s aska ne poberu prije njega na ovom vrelu likvidnosti od tržišta. 😉 jadno?


Pozdrav, ekipa,
izgleda da je ova tema ispala iz interesa. Nema više čak ni kritičara…
Sretno dalje!


Zaista nevjerovatno koliko su tržišta precjenjena. Korejski KOSPI Index je formirao formaciju trostruki vrh, i sljedi mu pad, također na njemu je prisutna medvjeđa divergencija na svim važnijim oscilatorima(rsi, macd…)
Austrijski ATX je na novom 52 week vrhu, a rsi je na preko 70 a trogodišnji graf otkriva da rsi nikad nije bija tako visoko, ni 2007 kad je ATX napravija ATH, na Macd je prisutna medvjeđa divergencija, dalje, Ftse 100 je isto na 52 weeh vrhu, rsi je blizu 70 što je granica prekupljenosti, divergencija medvjeđa je prisutna. Američki indeksi su isto na 52 week vrhu, rsi opasno blizu 70, volumeni trgovine su opali. Danas je na CNBC bija jedan analitičar koji je reka da ce USA burza vrh dosegnuti 19.4 šta se poklapa sa mojim vremenskim analizama na Crobex po W.D.Gann metodi. Da, da pomoću Crobex možete predvidjeti kretanje na stranim burzama koliko god to zvuči nemoguce. Tako da očekujem jedan zaron za par dana, koliko ce taj zaron biti stvarno ne znan, ali da smo blizu vrha jesmo blizu smo, dakle prodajte dionice sljedećih par dana, ja cu to napravit sa HT-om.

Kolega kako stoji burza u Turkistanu….da li da se tamo rješavam dionica ili se to ne odnosi na njih
Hvala na odgovoru

Da se nadovežem na kolegu gore :"Danas je na CNBC bija jedan analitičar koji je reka da ce USA burza vrh dosegnuti 19.4…" no rekao je i da će to biti taj dan i oko 13 sati i nešto minuta, aludirajući na "glupost" koja se vani događa gdje nikome nije jasno zašto tržište raste. Ne treba se čuditi ni ako vidimo dobre vijesti ovaj tjedan, a minuse na indeksima.
lp


Zaista nevjerovatno koliko su tržišta precjenjena. Korejski KOSPI Index je formirao formaciju trostruki vrh, i sljedi mu pad, također na njemu je prisutna medvjeđa divergencija na svim važnijim oscilatorima(rsi, macd…)
Austrijski ATX je na novom 52 week vrhu, a rsi je na preko 70 a trogodišnji graf otkriva da rsi nikad nije bija tako visoko, ni 2007 kad je ATX napravija ATH, na Macd je prisutna medvjeđa divergencija, dalje, Ftse 100 je isto na 52 weeh vrhu, rsi je blizu 70 što je granica prekupljenosti, divergencija medvjeđa je prisutna. Američki indeksi su isto na 52 week vrhu, rsi opasno blizu 70, volumeni trgovine su opali. Danas je na CNBC bija jedan analitičar koji je reka da ce USA burza vrh dosegnuti 19.4 šta se poklapa sa mojim vremenskim analizama na Crobex po W.D.Gann metodi. Da, da pomoću Crobex možete predvidjeti kretanje na stranim burzama koliko god to zvuči nemoguce. Tako da očekujem jedan zaron za par dana, koliko ce taj zaron biti stvarno ne znan, ali da smo blizu vrha jesmo blizu smo, dakle prodajte dionice sljedećih par dana, ja cu to napravit sa HT-om.

Mislim da sve ovo to je croata napisao i nema neke veze, mislim da se mora ponoviti 2007. godina.
Što želim reći?
Moguća je korekcija, ali za onakav pad treba nešto više.
Treba puno malih složnih ruku, puno onih koji vjeruju da market može samo gore.
Mislim da je takvih jako malo sada. [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close