Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


sta na ovoj temi nema vise analize pojedinih dionica?? [sad]

kolega, ako imate vremena molio bi adpl.
hvala unaprijed…

Khmm – pa što bude bude. Moguče je, da su ameri ipak sa 1120 postigli 5 val od A. Onda bi sljedio velik val B prema cca. 1200. Svakako mislim, da korekciju nisu završili.

Evo jedne dionice (Nestle), koja mi je pala u oko. Izgleda, da rade IHS.
Ajd [proud]

Ak može DAX, mogu i ameri..

@Knecht
Mislim da ti je taj IHS i više nego izgledan.. Imaš i proboj na RSI-u s testiranjem..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!



sta na ovoj temi nema vise analize pojedinih dionica?? [sad]

kolega, ako imate vremena molio bi adpl.
hvala unaprijed…
[/quote]

http://www.poslovni.hr/forum/tehnicka-analiza–grafovi-savjeti-i-analize-2434-pg3642.aspx
Na ovoj stranici je moja projekcija datuma 7.8.2011.
Ispunjen je target i po ewt-u i po shs-u.
Cijena bi trebala u manji odbijanac prema gore, pitanje je vrijeme, jer postoji mogucnost da dosta dugo budemo na ovim razinama.
Da skratim, mislim da prostora za daljni pad trenutno nema, ali bi dosta dugo mogli bit na ovim razinama, pa lagani rast…


Ak može DAX, mogu i ameri..

@Knecht
Mislim da ti je taj IHS i više nego izgledan.. Imaš i proboj na RSI-u s testiranjem..


Ok.. Još da vidimo što će biti na 1200.. [thumbsup]

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Prasnulo zlato, što sad.

PS
Tigrus svaka čast za DAX. Taget upitan, ali rebound za 5.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

zlato nije dugo ovako palo u jedan dan……………..trenutno u minusu 4,5%………. [huh]

Djeco, pa jučer je bila reklama na televiziji, ne znam kojoj. O zlatnoj groznici pričalo se kao
o spasenju iz krize , a poluge zlata, nakita, i ostalog u zlatu , trebalo je nagovijestiti namjere
ovih naših novinara – burzovnih investitora……
Znaju kad treba prilog staviti …..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Tigrus svaka čast za DAX. Taget upitan, ali rebound za 5.

evo ti i nosic koji je izvirio.

DAX ide.

[wink]

ps. pozdrav iz Bihaca, hotel Kostelski Buk

Zlato skoro 6% PAD,a srebro skoro 7%.
Krenula je velika jedinica dolje!
Pitam se gdje će ova lova završiti??? Možda u nekretninama i dio na burzi?

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Završiti će opet u zlatu i srebru samo kad budu na nižim razinama.
I to fizičkom.
Eto pitao si pa si dobio odgovor.
Apsolutno neće završiti u nekretninama, a pogotovo neće završiti u dionicama jer dolazi vrijeme Financijske represije i StagFlacije.
Imho

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........


Završiti će opet u zlatu i srebru samo kad budu na nižim razinama.
I to fizičkom.
Eto pitao si pa si dobio odgovor.
Apsolutno neće završiti u nekretninama, a pogotovo neće završiti u dionicama jer dolazi vrijeme Financijske represije i StagFlacije.
Imho


[thumbsup]

Tko umre u jesen za njega nema zime


Djeco, pa jučer je bila reklama na televiziji, ne znam kojoj. O zlatnoj groznici pričalo se kao
o spasenju iz krize , a poluge zlata, nakita, i ostalog u zlatu , trebalo je nagovijestiti namjere
ovih naših novinara – burzovnih investitora……
Znaju kad treba prilog staviti …..

Kada svi pričaju o nečemu na sav glas- npr. CHF je narastao, zlato zlato je in, dionice su smeće- dogodi se suprotno- o tome Švicarskom franku se vrijednost izgubila 15% u par dana, zlato će možda pasti za 20% a dionice bi mogle uzletjeti vrlo, vrlo visoko ( govorim o globalnom tržištu). Na tržištu je uvijek sve suprotno nego što se od njega očekuje.

...biti najbrži čovijek na svijetu...



Djeco, pa jučer je bila reklama na televiziji, ne znam kojoj. O zlatnoj groznici pričalo se kao
o spasenju iz krize , a poluge zlata, nakita, i ostalog u zlatu , trebalo je nagovijestiti namjere
ovih naših novinara – burzovnih investitora……
Znaju kad treba prilog staviti …..

Kada svi pričaju o nečemu na sav glas- npr. CHF je narastao, zlato zlato je in, dionice su smeće- dogodi se suprotno- o tome Švicarskom franku se vrijednost izgubila 15% u par dana, zlato će možda pasti za 20% a dionice bi mogle uzletjeti vrlo, vrlo visoko ( govorim o globalnom tržištu). Na tržištu je uvijek sve suprotno nego što se od njega očekuje.
[/quote]

Rijetko se javim ,ali prije 4 dana sam isto kontao.Mora to zlato i švicarac puknut nazad,a što se tiče
vijesti o zlatu bila je na Nova tv i to u svim terminima (tako su se i dionice reklamirale …) .
Čisti znak bježi od te dvije stvari… [bye]
Je…. netko i na vrhu kupuje pa se poslije čudi kada rokne.

S&P

New Report

Close