Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

molio bih khmm-a jednu analizu za ATPL….tnx

Hteo bi da Vam kažem…, hteo bi da Vam kažem, …samo dve reči:
Kreće korekcija

P.S.
Niko ne sme da vas bije…


Deca, ovak to nekak zgleda na SPX. Još malo gore a onda puno dole. Pozdrav

Slažem se flyer.
Ali Brankica – ona bi još malo gore prema 1350 i više. Malo…

Niko ne sme da tuce decu.


Hteo bi da Vam kažem…, hteo bi da Vam kažem, …samo dve reči:
Kreće korekcija

P.S.
Niko ne sme da vas bije…


Neki nepoželjni jezici kolaju ovim forumom. Izgleda da će moderatori morati naći prevoditelja!

[color=blue][/color]vizionar



Deca, ovak to nekak zgleda na SPX. Još malo gore a onda puno dole. Pozdrav

Slažem se flyer.
Ali Brankica – ona bi još malo gore prema 1350 i više. Malo…

Niko ne sme da tuce decu.
[/quote]
Misliš crobex prema 2.350 bodova pa sve do 2.600 bodova onda malo držanje zauzetih pozicija pa nastavak rasta .


Hteo bi da Vam kažem…, hteo bi da Vam kažem, …samo dve reči:
Kreće korekcija

P.S.
Niko ne sme da vas bije…

po tvojoj procjeni kada ? danas ili iduće sedmice ?

IGH – Bullish penant, kroz par dana biti će jasnije…

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....


molio bih khmm-a jednu analizu za ATPL….tnx

…bonaca… [lol] [lol]

sutra je novi dan.


molio bih khmm-a jednu analizu za ATPL….tnx

Još se nije odlučila kojim smjerom zaploviti.. iako su se dogodili nekakvi proboji na tjednom RSI-u, pa naginjem skorom pozitivnom raspletu.. Probojem na gore bi se situacija trebala značajno poboljšat..
a do tada, čekajte..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


Hteo bi da Vam kažem…, hteo bi da Vam kažem, …samo dve reči:
Kreće korekcija

P.S.
Niko ne sme da vas bije…


Žalim stari, prerano si se ukeširao [bye]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Po meni smo u bulčini, samo ide korekcija. Ovo gledam prvenstveno na S&P-u…doduše i s Crobexom se slaže. Razine Crobia od 2300-2320 su već dva puta testirane i odbili smo se dole….No, nikad ne znaš možda ide treća sreća…

P.S.
Glede jezika, u potpunosti se slažem s kolegom vizionarom…

BDI u debelom oversold podrucju….dali je doslo vrijeme za brodare [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

EUR/USD

Cup&Handle.. target cca 1,39..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


Po meni smo u bulčini, samo ide korekcija. Ovo gledam prvenstveno na S&P-u…doduše i s Crobexom se slaže. Razine Crobia od 2300-2320 su već dva puta testirane i odbili smo se dole….No, nikad ne znaš možda ide treća sreća…

P.S.
Glede jezika, u potpunosti se slažem s kolegom vizionarom…

E pa odbili smo se dvaput, ali ne zaboravite da smo još studenom 2008. godine bili na ovim razinama.A pogledajte ostale burze gdje su tada bile a gdje su sad.Imamo mi svojih problema ali imaju i oni svojih prvensteveno u bakarstvu.Sve njihove banke su zapravo insolventne za razliku od naših.Osim toga kod nas je likvidnost velika i ima puno para koje se dosađuju, dijelom i u gospodarstvu, a o banakama da i ne pričam.Idemo mi ovaj put preko 2300 i to debelo.Vjerovatno prema 3000 poena.

Međedi ćao [kiss]

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!


EUR/USD

Cup&Handle.. target cca 1,39..

Ovo stoji, no videt ćemo….ovde je dosta jak rezistant na tečaju, ako ga probije more to opet i do 1,41-1,42. Medjutim, onda bi pod uvetom nastavka divergensije SPX na USD, market trebao nastaviti probijati rezistante iznad 1.300-1.320 bodova na SPX-u, a nekako mi se čini da taj film nećemo tako skoro gledati…

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

New Report

Close