Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tjedni SPX…



Ovdje upišite svoj komentar…

ispravi ovaj trendline leonidas.
[/quote]

Budemo je povukli kasnije ako bude zanimljiva opet. Ja sam dijete sa sela ja to onako ugrubo opicim.Volim ja inace te stare linije ostavit pa se igrat s njima.
Unutarnje,vanjske, ne biram sve mogu biti dobre…
Kakvih sve tu cudesa se izrodi kad skuzimo neku zanimljivu liniju sve mi je neugodno….
Bas tu sad na ovom vrhicu se dogodio jedan incident koji ja zovem kukulela-paralela!




Ovdje upišite svoj komentar…

ispravi ovaj trendline leonidas.
[/quote]

Budemo je povukli kasnije ako bude zanimljiva opet. Ja sam dijete sa sela ja to onako ugrubo opicim.Volim ja inace te stare linije ostavit pa se igrat s njima.
Unutarnje,vanjske, ne biram sve mogu biti dobre…
Kakvih sve tu cudesa se izrodi kad skuzimo neku zanimljivu liniju sve mi je neugodno….
Bas tu sad na ovom vrhicu se dogodio jedan incident koji ja zovem kukulela-paralela!

[/quote]
vrhić je sa svih starna vrištao – umzi me!

Dnevni SPX…

..flyer može satni? A onda u jednom razumnom roku polusatni. Drži nas na vatri.
p.s. šala mala.


Dnevni SPX…

Između 15.05.2010 i 15.09.2010 (očekivana razina 1125) se smjestio inv. H&S kojem je cilj 100 bodova više. Opet, procjenjeno vrijeme za postizanje razine je sredina studenog.
Ključna dva pitanja, da li volumeni potvrđuju obrazac i da li desno rame smije imati gomilu gapova?

Da li znades rodjace da je standard pokvario ljude...jedu govna i sanjare..

vrijeme je za puknuće balona [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Kuda sada???
Samo Croman zna

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


vrijeme je za puknuće balona [cool]

Ne, vec za novi ATH kojeg cete vidjeti, kolega, vec ovaj tjedan [wink]

Po meni ovo ječista faza akumulacije-………..školski primjer…….samo je pitanje koliko će trajati…uz laganu volatilnost da se trguje tj. prodaje tako da veliki migu skupljati……..
sve je u rasponu 5-10 % gore dolje…………..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Po meni ovo ječista faza akumulacije-………..školski primjer…….samo je pitanje koliko će trajati…uz laganu volatilnost da se trguje tj. prodaje tako da veliki migu skupljati……..
sve je u rasponu 5-10 % gore dolje…………..

da, ocekivao sam da ce krace trajati, ali s druge strane, za one kao ja koji lagano kontinuirano krcaju kako mogu i kako dodju do para, bolje, vise toga ukrcano u akomulaciji i dugorocno bolji rezultat.



Ovdje upišite svoj komentar…

ispravi ovaj trendline leonidas.
[/quote]
i onda kontra na dnu.

Ovdje upišite svoj komentar…


Kuda sada???
Samo Croman zna


Mislim da ovakvi ljudi kao kolega inverter i kolega delux koji daju dijagonalno suprotna predviđanja i održavaju ekonomiju- bikovi i medvjedi. Ja sam na strani bikova!

...biti najbrži čovijek na svijetu...



Kuda sada???
Samo Croman zna


Mislim da ovakvi ljudi kao kolega inverter i kolega delux koji daju dijagonalno suprotna predviđanja i održavaju ekonomiju- bikovi i medvjedi. Ja sam na strani bikova!
[/quote]
kolega market je takav da se iz dana u dan mjenja smjer….isto tako radi i kompjuter na wall streetu i novinarska propaganda…. [proud]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close