Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uf velike hrabre izjave kolega forumaša.

Ostati bez gaca? [lol] Najmanji problem.

Mislim, da uvijek treba imati i rezervni count. Ja moj prilažem. Ne kažem, da se slažem sa njim, jer sam isto bulish kao spličo, tigrus i lulu.

Ali ipak treba misliti na sve.

Inače ako sp 500 danas ili sutra ne rokne na 1070 već ide samo do 1084 – onda najmanji mogući gornji target po mome iznosi 1103.
[thumbsup]

čini mi se da neke trenutne činjenice niste uzeli o obzir.
jedino ako će se i ovi vani pravit’ ludi kao i inaće,što je na kraju krajeva i dovelo do svega ovoga.

http://www.poslovni.hr/vijesti/neocekivani-pad-industrijske-proizvodnje-u-eurozoni-155185.aspx
http://www.poslovni.hr/vijesti/grcko-gospodarstvo-u-sve-dubljoj-recesiji-155183.aspx

a kod nas kako je tek,a kako če tek biti za koji tjedan (ne mjeseci) ne treba ni govoriti.
normalno da naši "meštri" mogu umjetno naštimavati crobex kako im srce želi hoće gore-hoće dolje.
što se vidi iz priloženog zadnjih dana,a i tjedana.,tako da je ovo svakodnevno "gatanje" targeta sp,dow,crobex,dax i ………… čisto pogađanje.
po nekima je sp već trebao biti barem na 1150,ako ne i puno više kao i naš crobex, a gdje su-vidimo.
tako da to svakodnevno licitiranje sa targetima raznih indeksa ili pojedinih dionica(ingr,igh,ernt,ht,vlds,vdkt ….) trenutno nema puno smisla,samo može pojedine neupućene navesti na "grijeh".


[thumbsup]

Sp500, nastavak.
Opet ista vjerojatnost, 50% da će ići ovako, 100% da neće.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

vidim, počelo je bunilo.
knecht iznosi svoje analize s kojima se on ne slaže,
padobranci uletavaju i održe tehničko-morlane prodike,
krpa sve pogađa.

bit će veselo sljedećih tjedana, u kojem god smjeru.
jel se kome kupuje zlato? meni malo.

.. sve je to u redu šjor krpa, nego podatci na grafovima mi se ne poklapaju. U čemu je štos?

u trgovanom instrumentu, svaki je SPX na svoj način.
cfd, futures i ostali derivati se trguju 0-24, a baš spx (s TeleTradera) samo dok radi nyse, pa zato male razlike.

.. a dobro, gosp james knoxovila , čula sam ja ze te cfdove i slične naftne derivate but this is a story of sp 500. A razlika je bitna, iz mr. kanavača graf, count s ovom 4 je ok, međutim by graf of lulu the first, 4 zasad nema nit u tragovima.

kaj bu s naftom … ako može netko od kolega revidirati procjene o bočnom trendu … nastavljamo li tako ili možda padne i ispod 70 ovog puta

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


.. sve je to u redu šjor krpa, nego podatci na grafovima mi se ne poklapaju. U čemu je štos?

Mislim da te je Jamesov odgovor zadovoljio. Nažalost po Jamesa, samo odgovor….[rolleyes]
Podatci su s metatreder platforme, a čini mi se da ni tebi nije strana.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

jel se kome kupuje zlato? meni malo.

Kolega James, niste li se vi smijali mom prijedlogu za best buy zlato?
čini mi se da ste rekli da slijedi veliki pad,
kako to da ste promjenili mišljenje?

“A man's got to do what a man's got to do”

Ija bi nešt pametno kazo al šta.
Ak ćete i vi kupovat zlato ajd i izet će put slovenije poć, al mi oltajmhaj tera strah u kosti da bez gaća kuć ću doć.



jel se kome kupuje zlato? meni malo.

Kolega James, niste li se vi smijali mom prijedlogu za best buy zlato?
čini mi se da ste rekli da slijedi veliki pad,
kako to da ste promjenili mišljenje?
[/quote]
When the facts change, I change my mind. What do you do, Sir?

Ne sjećam se da sam se smijao tvom prijedlogu, smijao sam se Iveku i njegovim zabludama.
Stojim pri svom stavo za zlato, ovo bi bila kratkotrajna kupnja i ništa više.


zlato ide na novi ATH (13xx), a onda u milenijski bear market.

Habiliti, O Brian, J.Knox, Mrkovina, Brankica, Lulu…..

Dollar će rasti u odnosu na EUR. Stavite već jednom naočala ako ne vidite. [cool]

Inače vidi se iz aviona. [undecid]

Nama tehičarima je svako malo neka razina "ključna razina", ali ova se baš takva čini. 🙂

Vrlo brzo će američki indeksi napraviti novi vrh. Situacija je potpuni ista situaciji iz 1998.godine.Slijedi rast koji će raspametiti sve.

he who walks behind the rows

New Report

Close