Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

do koliko ide ovaj rast koji nam predsoji?

ajd da cujemo prognoze.

trebalo bi ubaciti koji graf uz prognozu – cisto da se nasmijemo malo!
[tongue] [smiley]


Deca….


Pa zar nije trebalo na 820 po tvojim analizama samo si falio u 200 bodova, ma šta je to prava sitnica za jednog takvog stručnjaka. [lol]

dečki šoljica mi rekla a crobex ide na 2579…jel to moguće il krivu kavu pijem?


dečki šoljica mi rekla a crobex ide na 2579…jel to moguće il krivu kavu pijem?

Ni je do kave već je malo sigurnije sa fildžanom [cool]

who dares, wins


Deca….


svaka čast kolega stvarno su vam te analize vrhunske

S&P 500 1,002.63 +15.15 +1.53%

evo, taman u 8:45 počinje Astro šou pa pitaj njih. tko zna…

Meni grafovi pokazuju da bi mogli dohvatiti 2.400-2.450
Šteta što imam tehničkih problema pa vam ne mogu priložiti grafove, a čim to riješim eto grafova

Slobodno dajte kontramišljenja

http://www.kucilooro.webs.com/

Ovdje upišite svoj komentar…

de ste gatare? kakav je plan di idemo [lol]

Iz ove sličice mogli bi dolje a i gore,ali izgleda da će ……

Evo svi tehničari otišli na GO evo malo HT.
HT je 3 puta pokušao probiti 225 od 12 mjeseca i odmah sutradan bi pao ispod 225.Prošli tjedan je Ht naprosto potjeran preko 225 sa velikim volumenima.Interesantno je to da se cijena nije odmah vratila ispod 225 već se zadržala nekoliko dana i danas bi moglo biti ozbiljno testiranje potpore na 225.Na grafu se primjećuju sve viša i viša dna te stiskanje cijene na 225.Ako se cijena zadrži do kraja tjedna iznad 225 otvoriće se prostor za porast cijene.

Da se nadovežem na kolegu Niksona. HT. Flag uzorak.Volumeni savršeni.Pokušaj proboja 31.07. nije uspio.Čekamo slijedeći pokušaj

New Report

Close