Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



PROBIJEN PROŠLI VRH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Buy signali na Crobexu.Čekam potvrdu zatvaranjem iznad 1925 i polako kupujem.
Samo da S&P ne pokvari planove.A izgleda kao da bi mogel
[/quote]

meni je dal bull signale u srijedu i četvrtak [kiss] [wink]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

meni je iskočil bik u petak

http://www.kucilooro.webs.com/


PROBIJEN PROŠLI VRH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sad kreću veliki prometi i ponovno velika likvidnost na ZSE

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.



PROBIJEN PROŠLI VRH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Buy signali na Crobexu.Čekam potvrdu zatvaranjem iznad 1925 i polako kupujem.
Samo da S&P ne pokvari planove.A izgleda kao da bi mogel
[/quote]
Bome lijepo meni ste poslali ovu poruku ja jutros sve rasprodao a vi bi u shoping, sramota.

Ej, gospon trava, pa to vam je tzv. topping uzorak.Znači da je situacija vrlo volatilna jer su oscilacije cijene jako velike, a cijena stalno radi higher high i lower low.Sad je u petom vejvu dotakla vrh i prema ovom obrascu bi se trebala sjuriti prema doljnjoj granici otprilike 850 bodova.Ali naravno pitaj Boga kak će to biti




PROBIJEN PROŠLI VRH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Buy signali na Crobexu.Čekam potvrdu zatvaranjem iznad 1925 i polako kupujem.
Samo da S&P ne pokvari planove.A izgleda kao da bi mogel
[/quote]

meni je dal bull signale u srijedu i četvrtak [kiss] [wink]
[/quote]

Čujte gospon Dizelas, svako ima neku svoju metodu.Vama vaša radi očigledno dobro.Glavno je da funkcionira.Ja sam ziherašica pa ulazim kad je sve tip-top.

Jedan grafek da vam zorno prikažem 123 metodu određivanja trenda.Kao što možete vidjeti počeli smo iz točke 1, došli do točke dva, vratili se na točku tri.Kad cijena pređe točku dva dolazi do potvrde promjene trenda i buy signala.Sad smo na istoj razini prošlog vrha.Ponavljam cijena bi trebala zatvoriti iznad 1925.

Trava nema pojma………………..trava nema pojma…………. [tongue]

http://www.kucilooro.webs.com/




PROBIJEN PROŠLI VRH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Buy signali na Crobexu.Čekam potvrdu zatvaranjem iznad 1925 i polako kupujem.
Samo da S&P ne pokvari planove.A izgleda kao da bi mogel
[/quote]
Bome lijepo meni ste poslali ovu poruku ja jutros sve rasprodao a vi bi u shoping, sramota.

Ej, gospon trava, pa to vam je tzv. topping uzorak.Znači da je situacija vrlo volatilna jer su oscilacije cijene jako velike, a cijena stalno radi higher high i lower low.Sad je u petom vejvu dotakla vrh i prema ovom obrascu bi se trebala sjuriti prema doljnjoj granici otprilike 850 bodova.Ali naravno pitaj Boga kak će to biti
[/quote]

Gospon dragi, malo ste pomiješali nekaj.Pa nije vam to sve isto.Imate američku burzu i hrvatsku.To su vam dve različite burze.Kad ja kažem da bu pala dionica Microsofta onda nemojte prodavati HT.Znam da vam to zvuči komplicirano ali kaj vam ja mogu.Nije burza za svakoga.Uplatite bingo

Je u pravu ste kolegice vidim futuresi u minusu pa će vjerovatno ameri danas dole [lol]

futuresi u zelenom

http://www.kucilooro.webs.com/

kaj vlakic krece?
ja sam se prosli put ukrcao u krivom smijeru.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

štowani eweteisti!!!

aj prodajte to još malo kaj imate da možemo gore na miru, odite na te bureke kaj ste zaradili, ja bum pričekao šampijere i grdobinu

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

znas kaj sam spoznao da su daleko najbolje orade pa ih onda pripremi na roštiju
obavezno ih kupi u metrou jer samo oni odmah stave iz mora u duboku pa nema 2-3x odledjivanja-zaledjivanja

kaj se tiče TA tu se više nema kaj dodati

bull je počeo i ne vidi mu se kraja

Postanite Eu-robovi

New Report

Close