Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


SPX. Imamo desnokutnu brodening formaciju.Obično daje beriš rezultate ali se to ne može znati do brejkauta.Ono što je isto beriš je medvjeđa divergencija na MACD-u koja sugerira promjenu trenda u down.

graditelj bob vidi ovdje mogućnost za napad na 1000



Crobex.Tjedni čart.
Skrivena medvjeđa divergencija na svim važnijim oscilatorima potvrđuje downtrend.

Teta brankica brzi ste na okidacu. Ne bi se bas slozil ovdje s vama osim u cinjenici da ste mi simpaticni.

Bearish hidden divergences appear in downtrending markets when the indicator
makes a series of higher highs but price makes a series of lower highs.

Pusa

[/quote]

Gospon Sonny, čujte, nije mi baš jasno kaj ste hteli reći.Ovaj, pa to kaj ste citirali kao ispravno i je na mojem grafu.
Nema veze
[kiss]



SPX. Imamo desnokutnu brodening formaciju.Obično daje beriš rezultate ali se to ne može znati do brejkauta.Ono što je isto beriš je medvjeđa divergencija na MACD-u koja sugerira promjenu trenda u down.

graditelj bob vidi ovdje mogućnost za napad na 1000

[/quote]

Gospon graditelj, i to je moguće kak vi velite.Kak sam prije rekla ovde je teško znati prije brejkauta.
Jedino divergencije govore suprotno.Sad vidim da sam zaboravila ucrtati medvjeđu divergenciju gore na RSI


Glupi Elwave dao mi je ovaj pogled crobexa, time da sam osobno ubacio fibo, vile potvrđujući ovaj glupi software, da i početak je (II), vrh (III) i dolazi (IV-ka) . Ne daj Bože da se dogodi ovaj scenario, će naj….o i ti i ja i svi mi !!

Nije dobro ispalo Mrgude, treci val ispada najkraci, ne moze tako.

Ovo bocno kretanje savrseno prokazuje borbu bikova i medvjeda. Bikovi pripremaju podlogu za uzlet i medvjedi su pomalo poubijani i nisu vise sigurni u svoje short pozicije. Na Crobexu puno salica, sampona a tehnicki ima prostora za rast. Meni ovo stalno izgleda kao double zz, tako da sad krece veliko C koje bi se gledajuci A moglo istegnuti do cca 2600, ako probijemo 2300 definitivno smo tamo.
Drzite se cvrsto roller coaster krece prema dostizanju novog vrha (osim ako ne bude truncation), a onda nizbrdo dolje. Joj kakva ce to biti voznja. [lol]

I u onom prijasnjem hvalospjevu o IGH zaboravila sam reci da se na dnevnom grafu pojavila skrivena bikovska divergencija.




Crobex.Tjedni čart.
Skrivena medvjeđa divergencija na svim važnijim oscilatorima potvrđuje downtrend.

Teta brankica brzi ste na okidacu. Ne bi se bas slozil ovdje s vama osim u cinjenici da ste mi simpaticni.

Bearish hidden divergences appear in downtrending markets when the indicator
makes a series of higher highs but price makes a series of lower highs.

Pusa

[/quote]

Gospon Sonny, čujte, nije mi baš jasno kaj ste hteli reći.Ovaj, pa to kaj ste citirali kao ispravno i je na mojem grafu.
Nema veze
[kiss]
[/quote]

Sunce, savreseno je vama jasno kaj sam ja htel reci. Samo se pravite francuskinja.

Pusa.

Ps.
Graditelj bob vidi isto kaj i stari bluesman Sonniboy

Scio me nihil scire





Crobex.Tjedni čart.
Skrivena medvjeđa divergencija na svim važnijim oscilatorima potvrđuje downtrend.

Teta brankica brzi ste na okidacu. Ne bi se bas slozil ovdje s vama osim u cinjenici da ste mi simpaticni.

Bearish hidden divergences appear in downtrending markets when the indicator
makes a series of higher highs but price makes a series of lower highs.

Pusa

[/quote]

Gospon Sonny, čujte, nije mi baš jasno kaj ste hteli reći.Ovaj, pa to kaj ste citirali kao ispravno i je na mojem grafu.
Nema veze
[kiss]
[/quote]

Sunce, savreseno je vama jasno kaj sam ja htel reci. Samo se pravite francuskinja.

Pusa.

Ps.
Graditelj bob vidi isto kaj i stari bluesman Sonniboy
[/quote]

Gospon Sonny dajte meni francuskinji pomognite, molim vas i objasnite kaj hoćete reći.Ja sam uvek spremna za kritiku ako je ona konstruktivna.
Ovak ispada da vi vidite nekaj kaj niko drugi ne vidi

dnevne divergencije, skrivene(!)
(kratkoročno)

Jesu li svi ovdje uvjereni da ATPL nece dozivjeti na 200Kn? Moram priznat da je i meni zvučalo suludo …
No, da se vratimo na činjenice. Gdje cijenjeni tehničari vide dno Crobija ako potonemo ispod 1780? Cijeli count koji je dosad bio "važeći" pada u vodu, a mi nismo u bullu…
Činjenica jest da ako su zadnji rally odradili mali (a navodno jesu), onda ja ne vidim tko će zaustaviti lavinu.

nisam bob, ali dylan ...

Teta brankica dajte si pogledajte jos jedanput svoj graf skrivene medvjedje divergence, usporedite je s nekim primjerom na netu ili knjizi . Tak se skrivena medvjedja divergenca ne crta.
Ja znam da osobe u vasoj dobi imaju problema sa tzv. starackom dalekovidnoscu ili ti prezbiopijom.Zato vam savjetujem ako ih kojim slucajem imate pri ruci da ih stavite na nos. Ako su vam naocale vec na nosu e onda imate problem.

Nemojte da moram vadit vas graf i target crobexa na 18xx, koji ste postali pred koja 2 tj.
Onima koji su vas slusali nisu bas najbolje prosli jer su mogli prodat na razini crobija od 2290.
Eto, sad vam je jasnije mislim. Ako nije onda opet imate problem koji nazalost nije za oftalmologa.

Pusa

Scio me nihil scire



@Tigrus

Mimoza ima pravo mislila sam na retracement 3 vala. Dali se i na IGH stvara sampon sa targetom 7000. Reci deci teta Brankice jel doslo vrijeme za samponiranje. Buduci da cijena nije dotakla liniju medijana vraca se minimalno na 4500, prema tocki gdje bi trebao nastati proboj. Target od 7000 je 50% retracementa 3 vala, a ujedno se i nalazi u zoni prethodnog vala 4. Pa ako moze Janaf sa salicom na 61,8% retracementa (naglasavam 3 vala) moze i IGH sa samponom na 50%.

New Report

Close