Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


molio bih da se javi i neki medo sa svojim mišljenjem … naime iako sam cca. 80% izložen nisam baš skroz siguran oko ovih 1110, naime mislim da mogu i do 1120-1125 a da se nakon toga srokaju … samo se povodim po onoj staroj: živite kao da će sto godina biti mir a pripremajte se kao da će sutra početi rat

slažem se, svako bi trebo imat neki svoj osigurač na ovaj ili onaj način…………..


tko je kupio PODR i KOEI na razinama na kojima sam ih ja preporucio, mogao je kapitalizirati +10%.
naravno da ste taj dio "zaboravili" napomenuti….

PODR si preporučivao na 330 kn i govorio da ima nevjerojatne signale za rast. Potraži malo ovdje par stranica unatrag, očito imaš vremena za to. Podravka je od tada do danas došla najviše do 339,07 kn. Ako ti je to 10%, ostavi se matematike [wink]
KOEI nisam pratija, pa neću komentirati, ali lako se sve ode može prigledati.
nhf



molio bih da se javi i neki medo sa svojim mišljenjem … naime iako sam cca. 80% izložen nisam baš skroz siguran oko ovih 1110, naime mislim da mogu i do 1120-1125 a da se nakon toga srokaju … samo se povodim po onoj staroj: živite kao da će sto godina biti mir a pripremajte se kao da će sutra početi rat

slažem se, svako bi trebo imat neki svoj osigurač na ovaj ili onaj način…………..
[/quote]
1130 je prva prepreka, ako se rješe ovog Udava (doslovce) na 1115.
Oscilatori izgledaju dovoljno jako za to.

Ulix, na 350kn je mene uvjeravao na best buy topiku u brutalan uptrend, nakon onih textbook preokret trenda svijeća.

Ovdje upišite svoj komentar…

Zanimljivost vezana za ciklus 82-85 dana i rellija.
http://www.ritholtz.com/blog/2010/03/how-cyclical-are-market-rallies/

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

ADPL. H&S. Volumeni nisu savršeni ali nisu ni totalno krivi. Cijena probila neklajn. Gapovi na 79 i 81.
Target 80. Pozdrav




ako misliš na mene ja sam se ovih dana ukeširao,jer se bojim kocke,a na kupnji sam trenutno na ini,atgr i adpl

aha, znaci i Vi se muvate oko Adpl…
zanimljivo…

i ja sam znatno u Cashu, samo nije dobro biti 100% u cashu.

ukoliko danas ameri odu u plus cca +0,8%,
mislim da ce se moci uci 100% u dionice.
javim jos…
[wink]
[/quote]

Kolega Tigrus,ameri trenutno +0,72% [smiley]
[/quote]

nemrem drugo zaključit nego da je tigrus totalno izgubljen ………..sad ima sliku,
sad je već sve kontra……………dosta tanko………

svi smo mi izgubljeni,a najviše oni koji misle da nisu…


ADPL. H&S. Volumeni nisu savršeni ali nisu ni totalno krivi. Cijena probila neklajn. Gapovi na 79 i 81.
Target 80. Pozdrav


i niže..jedno 60kn

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


ADPL. H&S. Volumeni nisu savršeni ali nisu ni totalno krivi. Cijena probila neklajn. Gapovi na 79 i 81.
Target 80. Pozdrav


najbolje da savjetujes na 40 kn pa da bude sigurno…. [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


ADPL. H&S. Volumeni nisu savršeni ali nisu ni totalno krivi. Cijena probila neklajn. Gapovi na 79 i 81.
Target 80. Pozdrav

ADPL kontra analiza

1. Slow Stoch na 0 i prekrizio se za buy
2. Bikovska divergencija koja oznacava nastavak rastuceg trenda
3. nalazimo se na donjoj liniji rastuceg kanala

ps. MACD na SP500 probio 0…

ide to pravac gore!
[thumbsup]


Da inverteru….???

http://2.bp.blogspot.com/_OpWmYZm7O8I/SpbUGdj0-9I/AAAAAAAAAK4/gBXWIlGFIsE/s1600-h/00binve-001-13-spec-longest.png

Pozdrav
Stvarno mislis da su fundamenti svjetskog napretka danas na istoj razini ko 90-ih
Ima ona knjiga od… samo malo:Hurst,.J.M..-.The.Profit.Magic.of.Stock.Transaction.Timing
Na prvih 50 str(ne moras dalje citat) covjek objasnjava (kretanje) cijene dionica; ja se slazem s njim totalno.
da i sto je vise pesimista na marketu to smo blizi bull-u

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo

e,sad bi bilo zgodno vidjeti analizu i kontraanalizu ATGR…
prosim lepo

Ode posao stoljeća kod Crnogoraca. Sutra shodno toj vijesti opća tarapana. Istovar papira građevinara. Potop Crobex-a. Shodno tome dole i što treba i što ne treba. Selektivnost na djelu. A hrvati su isti i u euforiji i u tuzi. Pustimo na stranu sad da im je i bolje da pod kondicijama pod kojim su i ponuduli posao i bolje je da ga ne dobiju. Hebate cijeli svijet koji razumije da je dva i dva četiri, a ne četiri i tri frtalja, odbija dati garancije za taj posao, a razlog je uvijek isti – financijska neodrživost posla pod ponuđenim uvjetima. E pa shodno tomu, zamislite sutrašnju trgovinu, zamislite, jer ono što sutra slijedi ne možete vidjeti ni na kakvom grafu. A onda samo dobro procijeniti točku konsolidacije (onaj trenutak kad iz guzice dođe do glave), e to će biti dobar dokup, naravno ne građevinara.

respect.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"



ADPL. H&S. Volumeni nisu savršeni ali nisu ni totalno krivi. Cijena probila neklajn. Gapovi na 79 i 81.
Target 80. Pozdrav


najbolje da savjetujes na 40 kn pa da bude sigurno…. [rolleyes]
[/quote]
Ovi je za nijansu bolje od one Atpl na 900 [lol]

who dares, wins

New Report

Close