Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Brankice, kako bi onda vi nazvali ovaj trend na slici?

može li tko povući padajući kanal crobexa na log grafu .. hvala unaprijed

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

crobex:
završena su 3 vala (535) od 09.03. (na grafu namjerno označena kao 123 tj ABC)
moguće da nisu sve dionice odradile ovaj rast, pa je ovaj vrh pretpostavljen.

stabilizacija (izbjegavat ću tu neugodnu riječ "korekcija") možda više bude u vremenu nego u
bodovima ali bez obzira da li je bull ili bear market, slijedi jedan abc uzorak.
(dok se "a" ne formira, ne može se reći kakav će biti: 535, 33333 ili 335 ili neka nemoguća kombinacija za koju Stari govore : "ako ne znaš gdje si count je vjerojatno 4")

count 1 : mali "a" do 1775, rast do 1880, i mali "c" do 1670 (na oba ova "targeta" nalazi se dvostruki fibo). stagnacija do rujna-listopada kad bi uslijedio novi reli…

sve do 1600 ulazi u normalnu korekciju up trenda (bez obzira na koliko ovaj rast crobex može završiti).
ispod 1600 val 4 preklopio bi val 1 i ovaj rast se ne bi mogao zvati bull marketom.

count 2 : kratki korektivni val, najmanje do 1775 i nastavak relija…nije isključen, ali zaista sumnjam u to iako je trend jak. vjerujem da ćemo pratiti sp na njihovom putu do 830.

-obična medvjeđa divergencija na dnevnom rsi, macd….
-stoh.slow je na tjednom grafu ušao u područje kakav je bio u listopadu 07.

app.
2002. vrhunac relija bio je 24.5. (pad nije bio ispod 50%, a cijena se na 38% zadržavala nekoliko mjeseci. 2007. reli je završio 18.5.(do kraja rujna zadržavali su se na 38%)…etc

app2
ima ona njihova narodna, mislim da je prikladna:
"sell in may and go away"

A solucija da idemo direktno na 2200?
Meni se ne cini realna bas , ali kako je krenulo lako moguce. Ne bi se ni malo zacudio…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


A solucija da idemo direktno na 2200?
Meni se ne cini realna bas , ali kako je krenulo lako moguce. Ne bi se ni malo zacudio…

Pogledaj si analizu… imaš dva scenarija 🙂
[url="http://www.sfera-station.com/clanak/analize"%5Dwww.sfera-station.com/clanak/analize%5B/url%5D



A solucija da idemo direktno na 2200?
Meni se ne cini realna bas , ali kako je krenulo lako moguce. Ne bi se ni malo zacudio…

Pogledaj si analizu… imaš dva scenarija 🙂

Procitao sam, ali uvijek ima dva scenarija, jedan gore jedan dolje.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


A solucija da idemo direktno na 2200?
Meni se ne cini realna bas , ali kako je krenulo lako moguce. Ne bi se ni malo zacudio…

Mozda bude malo problema na otporu 1940, zbog negativnih divergencija vjerojatno cemo se i odbiti od te razine. Generalno mislim da Crobex odraduje double zigzag i da je ovo sad A od Y. Islo bi do cca 2050, zatim korekcija B 1980,1940 i onda C do 2350.
Molim komentare.

Ako je netko zainteresiran za DVD sa nekoliko stotina knjiga o TA neka mi se javi na privatnu poruku.

Hasta la victoria siempre


crobex:
završena su 3 vala (535) od 09.03. (na grafu namjerno označena kao 123 tj ABC)
moguće da nisu sve dionice odradile ovaj rast, pa je ovaj vrh pretpostavljen.

stabilizacija (izbjegavat ću tu neugodnu riječ "korekcija") možda više bude u vremenu nego u
bodovima ali bez obzira da li je bull ili bear market, slijedi jedan abc uzorak.
(dok se "a" ne formira, ne može se reći kakav će biti: 535, 33333 ili 335 ili neka nemoguća kombinacija za koju Stari govore : "ako ne znaš gdje si count je vjerojatno 4")

count 1 : mali "a" do 1775, rast do 1880, i mali "c" do 1670 (na oba ova "targeta" nalazi se dvostruki fibo). stagnacija do rujna-listopada kad bi uslijedio novi reli…

sve do 1600 ulazi u normalnu korekciju up trenda (bez obzira na koliko ovaj rast crobex može završiti).
ispod 1600 val 4 preklopio bi val 1 i ovaj rast se ne bi mogao zvati bull marketom.

count 2 : kratki korektivni val, najmanje do 1775 i nastavak relija…nije isključen, ali zaista sumnjam u to iako je trend jak. vjerujem da ćemo pratiti sp na njihovom putu do 830.

-obična medvjeđa divergencija na dnevnom rsi, macd….
-stoh.slow je na tjednom grafu ušao u područje kakav je bio u listopadu 07.

app.
2002. vrhunac relija bio je 24.5. (pad nije bio ispod 50%, a cijena se na 38% zadržavala nekoliko mjeseci. 2007. reli je završio 18.5.(do kraja rujna zadržavali su se na 38%)…etc

app2
ima ona njihova narodna, mislim da je prikladna:
"sell in may and go away"

Vau. Deca,to se zove analiza.Bravo gospodična sotomaic.
Ovaj, malo sam gledala i taj S&P pa mi nekak izgleda da je target 798 što je 50% ritrejs od 666-930
Makar imate prav, ovih 830 je dosta jaki otpor na 38% fibo

kolega vlad bi stavili kakav gornji target za kodt, to je ipak dionica koju ste najmanje fulali u down targetima – ili ti, najmanje je pala s obzirom na targete!? [smiley]

A što je s poništavanjem donjih targeta od Vlada? Sve poništeno? Što sada? A što sada? A što sada?

Hell is Empty and all the Devils are Here



A solucija da idemo direktno na 2200?
Meni se ne cini realna bas , ali kako je krenulo lako moguce. Ne bi se ni malo zacudio…

Mozda bude malo problema na otporu 1940, zbog negativnih divergencija vjerojatno cemo se i odbiti od te razine. Generalno mislim da Crobex odraduje double zigzag i da je ovo sad A od Y. Islo bi do cca 2050, zatim korekcija B 1980,1940 i onda C do 2350.
Molim komentare.
[/quote]

graf molim.hvala

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

New Report

Close